Jump to content

MTZ 82 Priekinis Tiltas


Soul

Recommended Posts

Sveiki,

Susiduriau su problema, kadangi esu dar palyginus zalias, mano kaimynas apziuredamas MTZ 82 pastebejo, kad priekinio tilto abieju pusiu spyruokles neje (Ar kazkas panasaus), sake, kad dabar priekiniame tilte nera amortizacijos, Gal kas galetu pasakyti, ar tai sunku sutvarkyti ir ar daug kainuoja. Aciu is anksto :)

13422941.jpg

84409120.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
rankenele rieikia pajaust, ar nesikiloja kad stringa viduja, ar kad uzrtudyje. O uzrudijimas labai dazna beda. Spyruokles lytagroj po 27lt su pvm.

Rankenele kai vaziuoji greiciau barska na kilnojasi aukstin zemin lig per dantrati eitu :eusa-think: Viskas veike diena dar dirbau su priekiniu tiltu o pavakari psio :eusa-doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ta rankenele pakila i virsu kaip sakiau max 1cm ir viskas ten iki nedajungimo toli grazu ir ten yra trys padetis isjungtas ijungta ant stabdimo ir priverstinai ijungta ir diena buvau isijunges tilta ir dirbau jokiu problemu nebuvo o paskui pavakari kai rekejo ijunk neko nebesgavo :eusa-doh:

892 buvo lyginai tokia problema isploviau fiksatoriu ir tvarka :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ta rankenele pakila i virsu kaip sakiau max 1cm ir viskas ten iki nedajungimo toli grazu ir ten yra trys padetis isjungtas ijungta ant stabdimo ir priverstinai ijungta ir diena buvau isijunges tilta ir dirbau jokiu problemu nebuvo o paskui pavakari kai rekejo ijunk neko nebesgavo :eusa-doh:

892 buvo lyginai tokia problema isploviau fiksatoriu ir tvarka :icon-wink:

O kur ta fiksatoriu rasti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ta rankenele pakila i virsu kaip sakiau max 1cm ir viskas ten iki nedajungimo toli grazu ir ten yra trys padetis isjungtas ijungta ant stabdimo ir priverstinai ijungta ir diena buvau isijunges tilta ir dirbau jokiu problemu nebuvo o paskui pavakari kai rekejo ijunk neko nebesgavo :eusa-doh:

892 buvo lyginai tokia problema isploviau fiksatoriu ir tvarka :icon-wink:

O kur ta fiksatoriu rasti?

po kabinos grindimis trauke per ji eina

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...
Sveiki ,

noreciau patarimo savajam MTZ-82 ...Laisvumas priekiniam tilte.VNZ tilto kardana (atjungus razdatke ) nejudant traktoriui kardana su ranka eina pasukineti bent per ketvirtadali kardano diametro (laisvumas priekiniam tilte). Ka patartumet? reikia ardyti??? :) Ar pas rusa toks laisvumas yra normalus :D:D

Dekui

Taip pat sutinku, kad tai nėra blogai, nes ir pas mane tas pats, ir nėra jokių problemų, kaip buvo prieš daug daug metų, toks laisvumas, tai ir dabar tas pats (MTZ-82UK 1990).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

sveiki, norejau pasikoncultuoti kame reikalas kad pro tilto pavaraspro gilzes lyg ir leidzia tepala. ir dar ka pastebejau, kampinese susidaro slegis, nedidelis, bet... atsukus tepalo varzciuka pasigirsta suspausto oro sniokstimas. kame reikalas? netinkamas tepalas? idedu foto, kad aiskiau butu. beje gal tutrejo reiksme kad pasitranke per kelmus traktorius? bet pagalvojus neturejo taip greit, p.s. tiltas visas rinktas naujai.

post-5252-141521805645_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...