Jump to content

Triušių ligos


zitule27

Recommended Posts

Sveiki ,esu naujokas ir noreciau jusu paklausti pas mano triusi ausys yra apsaseja visi sako kad nusidrasko ,bet man taip neatrodo dar kartais triusius atsiranda pire nosies isorejai kazkokios baltos gleives tai nezinau gal galit padet arba pasakyt kas cia gali buti per liga ? Nuotraukas ikelsiu rytoj ryte .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai pirkome jos buvo laikomos atskirai ir mes atskirai laikom. Silpnumo jokio pas jas nebuvo, kai bandė šeimininkas pagauti, tai lakstė kaip pasiutusios narvuose. O gal žinote ar narvų dezinfekavimui tinka pelenai? Pažystami patarė pabarstyti narvuose ir po jais.

Nus kadangi daznai draugauju su vet. tarnyba   tai ji rekomenduoja dezinfekcines priemones ju patvirtintas pvz  Vandenyje tirpūs milteliai dezinfekcijai. Ecocid S – universalus, gerai veikiantis dezinfekantas, patikimai ir efektyviai saugantis nuo visų žinomų virusų..  ir t. t   atsidarykit  http://www.veta.lt/didmenine-prekyba/biocidai-iskaitant-dezinfekcines-ir-plovimo-medziagas/dezinfekcines-medziagos/   cia visokiu yra ..  nu pelenais tikrai neiseis isdezinfekuoti :icon-mrgreen: 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 3 savaičių...

Sveiki esu naujokas auginant triusius ir iskilo tokie problema. Kuris laikas triusiai sloguoja laikau as juos patalpoja gal tam itakos turetu per maza ventiliacija nors pastoviai langas pradarytas ir viduje kaip amoniako kvapo nera ir skersvejis nesudaro. gal kam yra buve sitoks atvejis ir galetu pasidalinti is savo patirties. buciau dekingas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Du metus auginu triušius ir šm pastebėjau kad triušiams kokcidijoze. Tai noriu paklausti ar galiu savo triušius toliau veisti ar jie nebus perduotojai? Ar yra kokiu vaistu kad triušiams šia liga iš organizmo pašalinti? Aišku kas be ko gardus išdesinfekosiu ir žadu visas triušines,perkelti į kita sodybos kampa už kokiu 50metru.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki esu naujokas auginant triusius ir iskilo tokie problema. Kuris laikas triusiai sloguoja laikau as juos patalpoja gal tam itakos turetu per maza ventiliacija nors pastoviai langas pradarytas ir viduje kaip amoniako kvapo nera ir skersvejis nesudaro. gal kam yra buve sitoks atvejis ir galetu pasidalinti is savo patirties. buciau dekingas.

Ziurint kokia ta sloga ar iskyros is nosies baltos ir ciausti bei valosi kojom nosis.Nes tik seip paprasta sloga retai seip buna o jai pasterealioze tai nuo dregmes,uo streso nuo kokio maisto nekokio ar ivairiu priezasciu kas gali uzkresti geriau tokius triusis atskirai laikyt nuo kitu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Du metus auginu triušius ir šm pastebėjau kad triušiams kokcidijoze. Tai noriu paklausti ar galiu savo triušius toliau veisti ar jie nebus perduotojai? Ar yra kokiu vaistu kad triušiams šia liga iš organizmo pašalinti? Aišku kas be ko gardus išdesinfekosiu ir žadu visas triušines,perkelti į kita sodybos kampa už kokiu 50metru.

labas.o tai jauniuj ar cia pas jus net veislinems patelems kokcidijoze nes seip tai daugiau jaunimuj taikosi ji.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ziurint kokia ta sloga ar iskyros is nosies baltos ir ciausti bei valosi kojom nosis.Nes tik seip paprasta sloga retai seip buna o jai pasterealioze tai nuo dregmes,uo streso nuo kokio maisto nekokio ar ivairiu priezasciu kas gali uzkresti geriau tokius triusis atskirai laikyt nuo kitu.

kai ciaudi issiskiria baltos tirstos isskiros,  del dregmes gali buti nes auginu muriniame  pastate del maisto tai nelabai nes seriu de heus pasarais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jaunimui bet aš žadu juos perkelti tam kad butu lengviau dezinfekuoti. Ir sakykim jei patele sirgo ar jos palikonys nesirks jei viska išvalysiu ir dezinfekuosiu?

tai kad vistiek as nemanau kad prasirges triusis yra tinkamas veisimuj o kaip ten galetu buti nezinau nebandineju su sirguseis belenkokia liga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sveiki , vat turiu keleta klausimu gal atsakysit. Vienai triusei buvo ausyse erkutes , jas isnaikinom , bet po to susisuko kaklas , kai supratau buvo pasterelioze, panaikinom sita triuse, dabar galvoju nebus ji man kitu pateliu uzkretusi  :icon-question:  Nusipirkom prancuzu patina dvieju metu, ir dar po akim buvo kaip isplikimai zaizdos, pirkom is moters kuri 15 metu augino triusius, bent mum taip sake, tai jin garantawo kad pawasari viskas susitvarko, o patinui pats pajegumas, pradejau dometis kad 2 metu jie jau kaip ir viskas :icon-question: zodziu mus zalius isdure kaip reikalas  :icon-evil: o dabar ziuriu mano misrunui patinui palei vienos akies apacia nebera plauku, nuplikus deme , tai kogero bus uzsikretes nuo to prancuzo ( ji panaikinom )  :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki , vat turiu keleta klausimu gal atsakysit. Vienai triusei buvo ausyse erkutes , jas isnaikinom , bet po to susisuko kaklas , kai supratau buvo pasterelioze, panaikinom sita triuse, dabar galvoju nebus ji man kitu pateliu uzkretusi  :icon-question:  Nusipirkom prancuzu patina dvieju metu, ir dar po akim buvo kaip isplikimai zaizdos, pirkom is moters kuri 15 metu augino triusius, bent mum taip sake, tai jin garantawo kad pawasari viskas susitvarko, o patinui pats pajegumas, pradejau dometis kad 2 metu jie jau kaip ir viskas :icon-question: zodziu mus zalius isdure kaip reikalas  :icon-evil: o dabar ziuriu mano misrunui patinui palei vienos akies apacia nebera plauku, nuplikus deme , tai kogero bus uzsikretes nuo to prancuzo ( ji panaikinom )  :icon-question:

Labas.Na niekada nereikia pirkt jokiu ligotu ar kazkuo itartinu triusiu nes kaip ir minejau nu zmones nera visi saziningi...O del tu akiu tai cia dazniau taikosi prancuzu avinams kuriu ausys nuleipe gaunasi akies uzkretimas... Kazkada grynaveisli meginau gydyti bet ten bergzdias reikalas taip sakant.Seip sitiems daugiau reikia pasiziureti tai narvus sausuma kad nebutu vejo...Nuo tiesioginio kontakto gal ir gali persimesti nera garanto kad ne.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 1 mėnesio...

sveiki.pries pora dienu nusipirkau kelis avinu v triusius vakar isgirdau viena ciaudint o siryt pas viena narvo kampe radau bespalviu isskyru panasiu y gleives ir po narvu iskritusiu ju matesi triusis virs dvieju men bet gleiviu daugokai taip.ar yra pas kanors taip buve? kaip manot kas tai galetu buti ir ko tiketis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 1 mėnesio...

sveiki,esu naujoke triusiu auginime,gal yra jau rasyta,bet as neturiu laiko visa tema perskaityt,sendien pastebejau vienam triuseliui 3men pasuktas kaklas,esti eda,nieko nesiskiria nuo kitu,tik ta galva pasukta nerima kelia.gal galit patarti ka daryt,ar cia nieko baisaus?galvoju atskirti nuo kitu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,esu naujoke triusiu auginime,gal yra jau rasyta,bet as neturiu laiko visa tema perskaityt,sendien pastebejau vienam triuseliui 3men pasuktas kaklas,esti eda,nieko nesiskiria nuo kitu,tik ta galva pasukta nerima kelia.gal galit patarti ka daryt,ar cia nieko baisaus?galvoju atskirti nuo kitu

Pas mane irgi taip buvo, nezinau nuo ko cia, bet galva jau neišsities.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...