Jump to content

Cross Slot sėjamosios bei žemės dirbimo technologija


Recommended Posts

Prieš 1 valandų, manttys pranešimas:

O ka daryti tiem, kurie neturi 200+ hp traktoriu ir 100k euru ant sejamosios, ka tokiem parekomenduotumete?

Rekomenduoju įsigyti. Yra bankai, galbūt kaimynai norės kooperuotis. Teigiu tik tiek, kad verta, o kaip iki to daeiti jūsų reikalai

Nebeteršiam temos. Ne apie tai čia turėtų būti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mzūri man nelabai į sėjamąją panaši, kaip tankas be jokios meilės surinkta, claydon hmmm , kas ją čiupinėjot tas suprasit, ten vis dar garažo lygio technika. Ir sprendimai ir išpildymas kaip, kad aš namuose daryčiau.

Avatar tikrai nebus pas mane, nepaisant to, kad horsch.

Jei kada daeisiu iki no till tai vis dar cross slot mano akyse nepralenkta tebėra.

Focus buvo optimalus sprendimas atsižvelgus į traktorių ir dirvų tipą. Atėjo toks metas kai turėjau keist žemės dirbimo techniką, tai viską viename ir pakeičiau 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Keičiami.

Peržiūrėjau Novag filmuotą medžiagą, tikrai analogas. Tiek, kad prancūzų kalboj daugiau info, nekertu nė žodžio.

Tai lieku prie crosslot, nes ten bent suprantu kas vyksta :)

Pats savim stebiuosi, prieš kokius 5 metus visa ta filosofija tokia kosminė atrodė, po to tarsi kažkas apsivertė, o kai įsigilini tikrai akivaizdu tampa, kad reikia iki to ateiti. Su visa technologija, ne tik su įranga.

Tos cover kultūros taps šiokiu tokiu nepatogumu kai uždraus glifosatą. Kad šiuo metu tai yra super aš sutinku, rytą nupurškei ir važiuoji sėt iš paskos, bus tobulas mulčius. Bet kaip bus kai glifosato nebebus?

Vienskiltėm dėsim pabirų chemiją, o visom kitom???

Mcpa veikia tik plačialapius, kaip lipikas, notra, ramunės?

Granstar + grodil??

Prasidės vėl naujos formuliacijos.

Nenustebčiau, kad greitu metu rinkoje atsiras paketų kur mišinys ar jo komponentai bus suruošti už mus, vieną verslą žudo, kad pakeltų kitą?

Sprendimų yra daug, bet vėl mes tampame tais kurie turėsim juos rasti, o po to išklausyti, kad kaimiečiai vėl nuodija pasaulį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, voras pranešimas:

Keičiami.

Peržiūrėjau Novag filmuotą medžiagą, tikrai analogas. Tiek, kad prancūzų kalboj daugiau info, nekertu nė žodžio.

Tai lieku prie crosslot, nes ten bent suprantu kas vyksta :)

Pats savim stebiuosi, prieš kokius 5 metus visa ta filosofija tokia kosminė atrodė, po to tarsi kažkas apsivertė, o kai įsigilini tikrai akivaizdu tampa, kad reikia iki to ateiti. Su visa technologija, ne tik su įranga.

Tos cover kultūros taps šiokiu tokiu nepatogumu kai uždraus glifosatą. Kad šiuo metu tai yra super aš sutinku, rytą nupurškei ir važiuoji sėt iš paskos, bus tobulas mulčius. Bet kaip bus kai glifosato nebebus?

Vienskiltėm dėsim pabirų chemiją, o visom kitom???

Mcpa veikia tik plačialapius, kaip lipikas, notra, ramunės?

Granstar + grodil??

Prasidės vėl naujos formuliacijos.

Nenustebčiau, kad greitu metu rinkoje atsiras paketų kur mišinys ar jo komponentai bus suruošti už mus, vieną verslą žudo, kad pakeltų kitą?

Sprendimų yra daug, bet vėl mes tampame tais kurie turėsim juos rasti, o po to išklausyti, kad kaimiečiai vėl nuodija pasaulį.

Tikra sėjomaina šita reikala išspres manau ;)

Džiugu , kad atsiranda tokių ūkių su naujaja agronomija ;) Sėkmės 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, Tadusia.L pranešimas:

Įdomumo ir savišvietos reikalui galima plačiau apie išsėjimo diskus gale. Javams Rapsui keičiami pločiai ar ne? Jeigu ne kokio pločio tarpueiliai?

Keičiamas visas išsėjimo balkis su visomis išsėjimo kojomis. 4 metrų Focusas javam 14.3cm , rapsam 28,6cm. 6m Focus javam 15cm., rapsam 30cm.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebus tikros sėjomainos, kaupiamos pas mane neatkeliaus, o ir žalienos nlb reikalingos.

Tai  tarpinės kultūros ir buvo ta vieta kur ištaisai sėjomainos klaidas. Beja pas mus lb populiaru garstyčia, o užsieny avižos ir jų mišiniai. Įdomūs deriniai. Manau, jog dėl fitosanitarijos dirvožemyje. Nesu tikras, spėju tik

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , voras pranešimas:

Nebus tikros sėjomainos, kaupiamos pas mane neatkeliaus, o ir žalienos nlb reikalingos.

Tai  tarpinės kultūros ir buvo ta vieta kur ištaisai sėjomainos klaidas. Beja pas mus lb populiaru garstyčia, o užsieny avižos ir jų mišiniai. Įdomūs deriniai. Manau, jog dėl fitosanitarijos dirvožemyje. Nesu tikras, spėju tik

Kogero uzdraudus glifosatus hemijos pramone duos koki tai analoga, bet turbut bus tokia kaina uzlenkta jog sanaudos vistiek bus dideles ir prie bearimes technologijos. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, voras pranešimas:

Nebus tikros sėjomainos, kaupiamos pas mane neatkeliaus, o ir žalienos nlb reikalingos.

Tai  tarpinės kultūros ir buvo ta vieta kur ištaisai sėjomainos klaidas. Beja pas mus lb populiaru garstyčia, o užsieny avižos ir jų mišiniai. Įdomūs deriniai. Manau, jog dėl fitosanitarijos dirvožemyje. Nesu tikras, spėju tik

Taip avižas sėja dėl fitonasitarijos  , nes neturi bendrų ligų pvz su kviečiais , miežiais ir kas be ko kitų šeimų augalais ir palieka daug anglies dirvoje, pas ką vyrauja daug rapsų sėjomainoj tai šitie mišinukai tikrai naudingi, reiks išbandyt kitais metais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Galima apsieiti, beabejo. Bet žalias tiltas visvien išliks nuo vienos  kultūros pereinant prie kitos kultūros tai jau problema.

O cover crop lb gerai sprendžia pabirų klausimą. Šiemet tik per vėlai pasėjau, pirmi metai. Bet miežių pabiros garstyčiose miršta lb gražiai. Na, žodžiu, viskas gerai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Avižos ištikro yra super posėlis, atrodo masės nėra daug, bet koks kelmas šaknų po žeme. Šiemet sėjom kartu su žirniais. Vienam lauke dar ir garstyčios su grikiais maišėm. Grikiai nušalo rugsėjį, o kur gerai sudygo gastyčios, ten nebuvo nieko kito beveik. Mokomės toliau.

P.S. jei neklystu, prancūzai ima originalų kaltą o visa kita patys daro.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-12-09 at 15:21, voras pranešimas:

Mzūri man nelabai į sėjamąją panaši, kaip tankas be jokios meilės surinkta, claydon hmmm , kas ją čiupinėjot tas suprasit, ten vis dar garažo lygio technika. Ir sprendimai ir išpildymas kaip, kad aš namuose daryčiau.

Avatar tikrai nebus pas mane, nepaisant to, kad horsch.

Jei kada daeisiu iki no till tai vis dar cross slot mano akyse nepralenkta tebėra.

Focus buvo optimalus sprendimas atsižvelgus į traktorių ir dirvų tipą. Atėjo toks metas kai turėjau keist žemės dirbimo techniką, tai viską viename ir 

Stebim

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...