Jump to content

Vejapjovės pasirinkimas aplinkos priežiūrai


Pranasas

Recommended Posts

  • po 9 mėnesių...
  • Atsakymai 64
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

  • po 11 mėnesių...
  • po 9 mėnesių...
  • po 9 mėnesių...

Is po sios vasaros likimas (zmona) nusprende kad reikalingas traktoriukas zolei pjauti (senoji savaige partner su hondos rimtu varinkliu mirsta). Reziume moteriske pati nori pjauti net, tad ka pasiulyti jai galvoju apie raiderio tipo, o gal kas atkalbeti noretu? kokios firmos ziureti, pjauti tai negdaug max 30 aru, zole lb tanki, ar mulcas geriau ar surinkimas, gal kas pasiulyti kokia firma gali kuri uzsiima placiai tuom?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek isleist pasiryzes. Naujos ar naudotos nori? Seis laikais praktiskai visos gali rinkti leisti i pradalge ar mulciuoti. Vienom reik priedu kitom uztenka tik rankenele pakreipti. Raideris tik mulciuis. Tad jei reikes kur mulciaus jau neturesi. Mulcevimas naikina veje. Reik ja grebti kas kiek laiko ir aeruoti. Bet jei pas tave zole tokia kur pati uzaugo tai mulcevimas nieko nekenks. Gerai tureti kuri mulciuoja ir renka tai kas kelinta karta padarai rinkima ir viskas. Su rinkimu darbas ilgiau trunka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nezinau kolkas biudzeto, gla galvociau apie 2000euru apie nauja kalbant, kazkaip nesinori daugiau moketi, nebent lizingu kitu atveju jau, draugas turi JD is dojaus  dziaugiasi, bet kaina tai nesveiko proto ten, na manau tiesiog per daug uzsisvaiges zmogus tas draugas mano :D apie grebima nera kalbos, reikia taip kad butu grazu nereiktu kisti nagu ir viska apdirbtu technika, nes db bites netoli namu tai isejes i lauka iskart kai tik uzkuriu vejapjove mane sukanda taip tris dienas sutines vaikstau tai zmona pereme bet su salyga traktorius kitam sezonui turi atsirasti, o db manau kainos pacios zemiausios tuoj bus,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...
  • po 6 mėnesių...
  • po 4 mėnesių...

Sveiki,
Domiuosi rider tipo traktoriukais žolės pjovimui. Esu nusižiūrėjęs du modelius tai: Stiga 320 MW , bei Husqvarna R 214 TC. Kainos panašios, husqvarna šiek tiek pigesnė netgi gaunasi. Sakau gal kas turite būtent tokius modelius ir asmenine patirtimi galėtumėte pasidalinti?? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
On 2018-10-15 at 07:37, L&M pranešimas:

Sveiki,
Domiuosi rider tipo traktoriukais žolės pjovimui. Esu nusižiūrėjęs du modelius tai: Stiga 320 MW , bei Husqvarna R 214 TC. Kainos panašios, husqvarna šiek tiek pigesnė netgi gaunasi. Sakau gal kas turite būtent tokius modelius ir asmenine patirtimi galėtumėte pasidalinti?? 

turiu husquarna r214. klausk kas domina

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...