Jump to content

kultivatorius


audrys

Recommended Posts

siandien buvau dojuje tai paklausiau apie kokerling kultivatriu. 5 m pakabinamas su gale lyginimo lenta 16800 eur +pvm. prikabinamas kad butu plius 5400 eur dar ratukai priekyje gylio palaikymui berods 600 ar 700 eur sake. nu cia jis man tik kainininko kainas pasake. 5 metru deklraruoja 1550 kg. transportinis plotis 2,7

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai va. su kultivatoriais situacija tokia - vaderstadt nza 6m su 2 lentom 27000 eu, 5 m - 21000 eur, kokerling allrouder 5 m - 23000 eur. Jei vaderis 5 m - tai be antros lentos, šoniniai ratai viengubi ir reguliuojasi tik mechaniškai. Tai tokia situacija. Bet rodė foto, 5 m vaderį tamto su 100ag belarusu, tai šiek tiek juokas paėmė, aš prie 180ag noriu kabinti jį :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai va. su kultivatoriais situacija tokia - vaderstadt nza 6m su 2 lentom 27000 eu, 5 m - 21000 eur, kokerling allrouder 5 m - 23000 eur. Jei vaderis 5 m - tai be antros lentos, šoniniai ratai viengubi ir reguliuojasi tik mechaniškai. Tai tokia situacija. Bet rodė foto, 5 m vaderį tamto su 100ag belarusu, tai šiek tiek juokas paėmė, aš prie 180ag noriu kabinti jį :)

Pipiec ...man net alus iskrito :D Po pigiai cia viskas :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ryt sukandęs dantis skambinsiu dėl tos multivos :) vadyba dirba savo darbą, foto rodė su krūvom sulūžusių multivos dantų, skirtumus rodė tarp NZA ir Multivos. Laukiu ryt Kesko atstovo, paklausiu ar Hevos kultivatorių gali pasiūlyti.

 

P.s. Antros lyginimo lentos paskirtis - patankinti ir palyginti dirvą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O jezus marija kas per kainos. Aš jau geriau Tadeli imčiaus laumetrio kuris ženkliai pigesnis. Rudeni kai domejausi 6m pakabinamas kultivatorius 9 euro plius pvm. O prikabinamas buvo 12euro. Tai čia blemba, vina sudrozei, numetei sonan. Vistiek huj tej sudrosi taip. Nesuprantu, kam už ta vaderstad moket jei yra pigesnių alternatyvų. Plius dar lietuvos gamintojus paremsi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ryt sukandęs dantis skambinsiu dėl tos multivos :) vadyba dirba savo darbą, foto rodė su krūvom sulūžusių multivos dantų, skirtumus rodė tarp NZA ir Multivos. Laukiu ryt Kesko atstovo, paklausiu ar Hevos kultivatorių gali pasiūlyti.

 

P.s. Antros lyginimo lentos paskirtis - patankinti ir palyginti dirvą.

Nepatiks multivos dantis uzsidesi vaderstatinius... Bet cia jau juokinga ligina pas ka dantis luzineja o pas ka ne :D svarbu remai neluzineja o dantis pakeisim :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepatiks multivos dantis uzsidesi vaderstatinius... Bet cia jau juokinga ligina pas ka dantis luzineja o pas ka ne :D svarbu remai neluzineja o dantis pakeisim :D

Pats agrotekos vadybininkas sake kad dantys luzineja ir yra jas susideja vaderstad. Kam pirkti multiva jei ji gausis brangesne su vaderstado dantimis...
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...