Jump to content

kultivatorius


audrys

Recommended Posts

aš galvoju ir renkuosi kultivatorių. Mano galva, pirmam kultivavimui labiau tinka kultivatorius, o germinatorius ruošia sėklos guoliavietę. Nors ir su kultivatoriumi galima tą patį padaryti. Kadangi mano sėjamoji vaderis su dirbimu, tai pirmą eilę traukčiau kultivatoriumi ir paskui sėčiau.

na kas su vederiais seja tai viskas aisku o kas ju neturi manau tureti abu per didele prabanga. o aukso viduriuka rasti, va kur klausimas:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manoji KLL kopija. Laukiu nesulaukiu, kada pavasari i laukus. Nors jau ir rudeni dirbau, ale pavasari kitokia dirva buna, persalus, susigulejus, svarbu nesuveluot :)

Anksciau turejau germinatoriu, tai kai rudeni su siuo padirbau dar nebuvau mates tiek varpio saknu istemptu ant dirvos. Su germinatoriu to nebudavo

 

jei ne paslaptis, kiek kainavo :) bus galimybė pasilyginti ar pabrangino vaderis savo produkciją. :) Man ir jis patiko, bet vis galvoju ar vertas jis tų pinigų. Jei dar galima, papasakok kokio pločio, su kiek arklių traktoriumi trauki?..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei perdziuvus dirva nepades nei kultivatorius nei germinatorius nei lekstes, niekas nepades. Pavasari tenka ir ivairiausiu rusisku palikimu patampyti, tai is bedos uztektu, apart to, kad neturi liginimo, ir anksciau ivaziavus i laukus lieka traktoriaus vezes.

 

Tadasg cia 6m  po teisybe nezinau kiek anas kainuoja, mat cia ex demo, tu pasiklausk kainos o tada palyginsim. Nors nestebukla pigiau, viska ivertinus. Dar labai svarstytinas variantas Multiva' (Suomiski) Tie pigesni uz vederi

 

Kabinu prie Fendt 820, kuriam pagal ECE R24 190, pagal daugumos megstamiausia EC/EG standarta 205 ar 207. Tai tikrai smagiau velka uz pries tai buvusi 7,5metro. Daugiausia pasiima lyginimo lentos, prikeli tai is esmes nelabai jaucia, nuleisk visu kamptu tikrai turi ka veikt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gal tą patį ir aš bandžiau :) Multiva gal ir pigesni, galim sakyti tokie pat kaip ir NZ, bet juos atstovaujanti įstaiga man netinka.. Tad teks atsisakyti tos minties.

Aš tą 6 m kultivatorių kabinau prie JD 7530, 180 ag, tai turėjo ką veikti jis ir kur tik kalniukas, pritrūkdavo papildomų 10-20 ag.. Galvoju, kad 5 m būtų pats tas valkioti po mano Dubysos kalnus ir pakalnes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pazystamas turi multiva optima tai visai neblogai ten viskas atrodo. 6metru optima grubiai kainuoja apie 21500€ +pvm jei kaina nesikeite. Kas del galios poreikio galvoju, kad gamintojas nurodo traukos galia (drawbar) o ne variklio, kas ir butu labai panasiai apie 200.

Pagal multiva tai as su 190 tureciau traukti ir 9m. bet ir su 6 yra ka veikt. :))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas turit o kaip marguciu lenkiski raudoni 4 eiliu nagu ir priekyje su vienu o gale su dviem voliukais prie belorus traktoriaus

Turim . Vadinasi "Akpil rylec". Kaip lenkiškas visai normaliai laiko ir gana gražiai išdirba. Labai teigiami tie dvigubi voliukai gale.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar neissirakino tie voliukai? Girdejau megsta pabegt

3 metus valkioju ir dar neišsirakino. Gal guolių žmonės netepa ar staigius posūkius nepakėlę padargo daro... O "ant tiesiosios" paspaudžiu, kad gražiau dirbtų. Kol kas viskas laikosi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...