Jump to content

kultivatorius


audrys

Recommended Posts

2014 visus zieminius (skagena) sejom tik po vieno skutimo I rapsienas su skutiku ir sejamaja. Rezultatas aruode nuo 9 iki 12 t/h po arimo nemanau kad butu buve geriau. Tiesa du laukus buvau bandymui skutes lekstem sekliai. Paskui noraginiu giliai ir seta su skutiku tonazas nesiskyre nui tu kur vienas skutimas darytas buvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Mane ir domina 4m laumetrio kultivatorius . zalias su istisine lyginimo lenta ir volu gale 3 eiles spyruokliu 2500e su PVM beroc, o oranzinis 4 eiles spyruokliu 3000e plius PVM ,Labai sunku suprast kai paskambinau pasiklaust, kalba kaip is po zemiu.Arba Rokiskio masinu gamyklos 3,7 m 4eiles lyginimo lenta ir volas 2500e su PVM. Kas geriau Laumetrio ar Rokiskio? kabinsiu prie 892 Belarus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkaip ta posta prisiminiau todel ir pagalvojau kad turi vederi. Reiktu kainas issaiskint ir palygint skirtuma. tada bus aisku verta laumetri ar ne

tadasg

2014-11-14

Nei ta kaina kosmosas, nei ką, normali kaina už gerą daiktą. Bandžiau ir aš šiemet vaderio kultivatorių, man asmeniškai patiko jo atliktas darbas. Pabraukykit molį su paprastu germinatoriumi, ir su vaderiu, ir matysit skirtumą. Bent jau aš mačiau. Įsigijau dėvėtą ir esu patenkitas jo darbu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš galvoju ir renkuosi kultivatorių. Mano galva, pirmam kultivavimui labiau tinka kultivatorius, o germinatorius ruošia sėklos guoliavietę. Nors ir su kultivatoriumi galima tą patį padaryti. Kadangi mano sėjamoji vaderis su dirbimu, tai pirmą eilę traukčiau kultivatoriumi ir paskui sėčiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manoji KLL kopija. Laukiu nesulaukiu, kada pavasari i laukus. Nors jau ir rudeni dirbau, ale pavasari kitokia dirva buna, persalus, susigulejus, svarbu nesuveluot :)

Anksciau turejau germinatoriu, tai kai rudeni su siuo padirbau dar nebuvau mates tiek varpio saknu istemptu ant dirvos. Su germinatoriu to nebudavo

post-367-0-38444100-1456506028_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...