Jump to content

kultivatorius


audrys

Recommended Posts

Kaip manot, kas svarbiau, palikti didesni tarpa tarp eiliu, ar didesnis tarpas tarp nagu ?

Geriau palikti didesnį tarpą tarp nagų, nes vienoj eilėj labiau grėbia. Be to jei ir vienodus tarpus paliktum tarp nagų ir eilių sakykim po 40cm. Tai tarp nagų eilėj bus 40 cm, o tarp skirtingų eilių nagų jau bus beveik 45 cm. Todėl manau idealiausia būtų, kad tarp eilių atstumas būtų bent 10-15 proc mažesnis nei tarp nagų eilėj. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kultivatoriaus nagus sudėjau kas 20 cm., 4-iomis eilėmis tarp kuriu tarpai - 30 cm. Atvažiave pora pažistamų sakė, kad per tankiai sudėjau nagus ir jie užkišis, tai gal kas nors pasakys kaip bus iš tikrujų?

Manau, kad tikrai per tankiai eilėj spyruoklės. Įdirbimas gausis kas 5 cm, tai čia net germinatorių gal nelabai būna taip tankiai, dažniausiai 6-7 cm. Vederio kultivatoriaus lygtai 7,5 cm. Be to neįsivaizduoju kaip išspręsi ratų talpinimo klausimą, nes toj vietoj vis tiek teks išmesti bent 2 spyruokles ir jas patalpinti ant kitų skersinių, kad įdirbimas būtų vienodas. Tai dar tada sutankės. Padaryta klaidų manau. Bet kaip ir statant namą sako: pirmas namas priešui, antras draugui, trečias sau. Tai šitą parduok priešui. :icon-mrgreen: Sau bus kai pasidirbsi trečią. :icon-biggrin:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko nebrangus tie Konskildes kultivatoriai. Tik siek tiek lenkia Laumetri. Kokybe nereikia lygintis. Pats esu apsisprendes imti 5 eiliu su 81 dantim 6 metru kultivatoriu. Ir kazkas sako, jog grudu auginime toks padargas nereikalingas tai nesutinku visiskai. Nebent kazkur smelynuose tai gal ir nereikalingas. Sunkesnese zemese labai pravercia. 5 eiliu 6 m - 36000 lt, 4 eiliu 6 m gal 27000 ar 29000 Lt. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko nebrangus tie Konskildes kultivatoriai. Tik siek tiek lenkia Laumetri. Kokybe nereikia lygintis. Pats esu apsisprendes imti 5 eiliu su 81 dantim 6 metru kultivatoriu. Ir kazkas sako, jog grudu auginime toks padargas nereikalingas tai nesutinku visiskai. Nebent kazkur smelynuose tai gal ir nereikalingas. Sunkesnese zemese labai pravercia. 5 eiliu 6 m - 36000 lt, 4 eiliu 6 m gal 27000 ar 29000 Lt. 

Jei nesiplečiant, aš irgi už kultivatorių. Nebent kažkas LT turi švarių laukų ir juos pavyksta visada laiku tinkamai įdirbti kad neperaugtų piktžolės, kuo labai abejoju. Kad ir šį pavasarį jau laukai žaliuoja, įdomu kaip germinatoriai su tuo susitvarkys. Germinatorius tinka tik tuo atveju jei nereikia žolių naikinimo, tik paruošti guoliavietei labai švariam gerai sukultūrintam lauke.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei nesiplečiant, aš irgi už kultivatorių. Nebent kažkas LT turi švarių laukų ir juos pavyksta visada laiku tinkamai įdirbti kad neperaugtų piktžolės, kuo labai abejoju. Kad ir šį pavasarį jau laukai žaliuoja, įdomu kaip germinatoriai su tuo susitvarkys. Germinatorius tinka tik tuo atveju jei nereikia žolių naikinio, tik paruošti guoliavietei labai švariam gerai sukultūrintam lauke.

ir tarkim ruošiant žemę žirniams ,pupoms germi reikai  leisti giliai...o tada jau ir arklys buna baidosi.. :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei nesiplečiant, aš irgi už kultivatorių. Nebent kažkas LT turi švarių laukų ir juos pavyksta visada laiku tinkamai įdirbti kad neperaugtų piktžolės, kuo labai abejoju. Kad ir šį pavasarį jau laukai žaliuoja, įdomu kaip germinatoriai su tuo susitvarkys. Germinatorius tinka tik tuo atveju jei nereikia žolių naikinio, tik paruošti guoliavietei labai švariam gerai sukultūrintam lauke.

 

nebenaudoju isvis nei kultivatoriaus nei germinatoriaus jau penki turbut metai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko nebrangus tie Konskildes kultivatoriai. Tik siek tiek lenkia Laumetri. Kokybe nereikia lygintis. Pats esu apsisprendes imti 5 eiliu su 81 dantim 6 metru kultivatoriu. Ir kazkas sako, jog grudu auginime toks padargas nereikalingas tai nesutinku visiskai. Nebent kazkur smelynuose tai gal ir nereikalingas. Sunkesnese zemese labai pravercia. 5 eiliu 6 m - 36000 lt, 4 eiliu 6 m gal 27000 ar 29000 Lt. 

Mano isitikinimi tai kaip tik sunkiose žemėse prikabinamas germinatorius žymiai efektuvesnis už ta pakabinama kultivatoriu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasikartosiu, klausiu apie konkretu kultivatoriu, gal net neverta sitam forume klausinet apie padargus nes konkreciai niekas neatsako, o zemes dirbima mes pasirenkam pagal zemes

Neuzsiciklink! Paskaityk temos pavadinima, jis tikrai leidzia diskutuoti apie daugiau dalyku nei apie Tavo minima kultivatoriu. Kol kas Kionskildes technika nauja Lietuvoje, todel niekas neturi ka apie ja pasakyti. Nusipirksi ir busi pirmas, kuris galesi kitiems patarti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Po  kongskildes sejamosios i ta puse ziureti nenoriu. Nenustebciau jei ir kita technika tokia beviltiska is pastaruju..

O as priesingai manau, nors dar neturejau sio gamintojo masinos. Manau, jog turejai inkarine sejamaja, o ten jau kitos technologijos. O siaip ziurint i skelbimus tai Konskildes devetu kultivatoriu pakankamai nemazai parduodama. Zodziu isbandysim pamatysim;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...