Jump to content

kultivatorius


audrys

Recommended Posts

On 2018-07-07 at 05:59, vygantas1974 pranešimas:

volai kopijuoja,tik ne kaip balansyras o visas,na nemoku paaiskinti imetu foto gal aiskiau bus.lygintuvu spiruokles uztenka nes ja galima suveršti,suverzus iki max.ir palikus eigai kad tik atsilenktu tai labai normaliai ir nereikia kad aitu kaip buldozeris.del ratu tai is galo uz volu bus vaziuokle(viena asis)

20180707_060144.jpg

20180707_060401.jpg

20180707_060249.jpg

20180707_060414.jpg

Kaip paskutinio volo strypus susukai ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 4 savaičių...
  • po 3 savaičių...

Sveiki, gal kiek ne į temą, bet noriu patarimo. Kiek žalias esu, bet noriu išmokti. Turiu paprasta kultivatoriu su akėčiomis gale ir turiu kas paskolina kverneland lėkštes neblogas. Visad pas mane būdavo smėliai, juodžemiai. Tai dabar nusipirkau molyno pievą. Susiariau, tai galvoju kaip pavasarį geriau išdirbti, su mano turimais agregatais. Pirma arimą nulėkščiuoti ir tada nukultivuoti ar atvirkščiai? Dėkoju už patarimus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-10-24 at 20:38, hellboy197 pranešimas:

Sveiki, gal kiek ne į temą, bet noriu patarimo. Kiek žalias esu, bet noriu išmokti. Turiu paprasta kultivatoriu su akėčiomis gale ir turiu kas paskolina kverneland lėkštes neblogas. Visad pas mane būdavo smėliai, juodžemiai. Tai dabar nusipirkau molyno pievą. Susiariau, tai galvoju kaip pavasarį geriau išdirbti, su mano turimais agregatais. Pirma arimą nulėkščiuoti ir tada nukultivuoti ar atvirkščiai? Dėkoju už patarimus

Tai dabar dar rudeni pralek su lekstem, o pavasari su kultivatorium prabrauksi ir sesi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
prieš valandą, puma pranešimas:

Kažkaip susidomėjau su strėliniais noragėliais,tik nežinau ar už kokius 6 t eur paimsiu

Tai pasiskambink ir pasakys kaina, prieš tris metus tai prikabinamas 6 metru 12+pvm kainavo, o 4 metru tai ir prikabinami ir pakabinami yra, dar ko gero 4 metru sulankstomas ir nesulankstomas gali būt tai kaina žymiai skirsis, 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...