Jump to content

kultivatorius


audrys

Recommended Posts

Prieš 2 valandų, kesstonis pranešimas:

Padekit kultivatoriu issirinkt ,galvoju gale su 1 arba 2 volais,o prieki neapsisprendziu kas geriau volas ar lyginimo lenta.Pas mus kalvota ir kur kalniukas tai molis,buna daug grumstu gal volai daugiau sutrupintu. Bet su lenta gal geriau pasilygintu,nereiktu papildomai su balkiu lygint,nes turiu toki artoja kurio negaliu atsisakyt(uosvis)tai pridaro sumetimu, ismetimu, grioviu  priaria .Jau neismokysi graziai art. Tai dabar ir nesumastau ka pasirikt vola ar lenta.

Uosvis jei nesupranta, tada jis tiesiog negali dirbti  tokio darbo, duoti gali jem tik balkiuoti skersai ir  dirbti žemę  gal po keliu sezonu suvoks ka daro ne taip!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 54 minutes , Amber pranešimas:

Uosvis jei nesupranta, tada jis tiesiog negali dirbti  tokio darbo, duoti gali jem tik balkiuoti skersai ir  dirbti žemę  gal po keliu sezonu suvoks ka daro ne taip!

vienas nespesiu,o ir po keliu sezonu jau gal jau visai nebedirbs,jau 80 netoli,o ir dabar balki pats dar patampo.

Tik ar lyginimo lenta ant kultivatoriaus atstos balki.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar radau keleta variantu,kokia nuomuone,gal kas turi https://www.skelbiu.lt/skelbimai/zemes-dirbimo-agregatai-atnaujinti-modeliai-21085822.htmlhttps://autoplius.lt/skelbimai/same-k-2-kultivatoriai-4404538.html?_ga=2.72171664.2008530551.1503602957-574803967.1501617418.Norejau koki deveta rimtesni,bet siuo metu nieko nerandu tinkamo,dauguma per dideli, pas mane tik 80 ag.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 savaičių...
Prieš 7 valandų, Gnytasis pranešimas:

Lentos velniskai atima arklius tai gal ir 30ag metrui reikt

Visiškai pritariu, 30ag metrui net mažoka. Turiu prikabinama, sena dar tevas kažkada naudojo, buvo 6m  numeciau sonus tai su savo 100ag blem apsiputojes tuos 3metrus. Bet  gerai dziovina zeme, lygina, ir giliai ydirba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandų, zverukas pranešimas:

20 cm tai cia jau ne kultivatorius. nebent suklydai su skaiciais

Reguliuojesi dirbimo gylis soninem.slidem sukelt iki remo galima, bei paciu nagu  atatankos kampa.keisti. nagus iki galo pastatai  tai lenda kai kazikas y žemę. Svarbo nebutu siaudu viršui ne s tada eina kaip buldozeris.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kokios nuomones apie strelinius noragelius kultivatoriams? pas mane eko ukis tai manau piktzolem gerai turetu per kojas trinktelt. ar daug daugiau arkliu jiem reikia? Arklys pas mane kolkas 150ag su galimybe pacipuot iki kokiu 170. Galvoju pirkt laumetrio 6m prikabinama kultivatoriu ir prasyt kad vietoj 80 standartiniu norageliu sudetu kokius 60 streliniu, tada jie butu reciau ir teoriskai maziau kist turetu. Kaip kolegom atrodo toks planas? klausimai gal ir kvailoki, bet kad kultivatoriaus normalaus neturim tai ner su kuo palygint

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, zverukas pranešimas:

o kokios nuomones apie strelinius noragelius kultivatoriams? pas mane eko ukis tai manau piktzolem gerai turetu per kojas trinktelt. ar daug daugiau arkliu jiem reikia? Arklys pas mane kolkas 150ag su galimybe pacipuot iki kokiu 170. Galvoju pirkt laumetrio 6m prikabinama kultivatoriu ir prasyt kad vietoj 80 standartiniu norageliu sudetu kokius 60 streliniu, tada jie butu reciau ir teoriskai maziau kist turetu. Kaip kolegom atrodo toks planas? klausimai gal ir kvailoki, bet kad kultivatoriaus normalaus neturim tai ner su kuo palygint

Pas tave traktorius 150ag tai toks ir yra, tie 20ag nepakeis situacijos kad dadesi. Jei domėjaisi laumetrio produkcija tai manau žinai kaip kas.

Tai ka laumetris siūlo tai 4m prikabinamas kultivatorius pats tas. Nes 5 metram jau reikalauja 190ag o apie 6 nebešneku. ;)  o su tokiu  kultivatoriu galima ir skutima dirbti nes augalinės liekanos  neturėtų kišti labai.

http://www.laumetris.lt/kll_kultivatoriai

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , Vilius pranešimas:

Pirma klaida jau padaryta, pas tave150ag bet galimybe iki 170. Pas tave arklys tik 150ag tiek ir bus.

Tai ka laumetris siūlo tai 4m prikabinamas kultivatorius pats tas. Nes 5 metram jau reikalauja 190ag o apie 6 nebešneku. ;) 

Kaska ne taip skaiciuoji ,tai kad mtz82 traukia 4m prikabinama ar pakabinama 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, zverukas pranešimas:

o kokios nuomones apie strelinius noragelius kultivatoriams? pas mane eko ukis tai manau piktzolem gerai turetu per kojas trinktelt. ar daug daugiau arkliu jiem reikia? Arklys pas mane kolkas 150ag su galimybe pacipuot iki kokiu 170. Galvoju pirkt laumetrio 6m prikabinama kultivatoriu ir prasyt kad vietoj 80 standartiniu norageliu sudetu kokius 60 streliniu, tada jie butu reciau ir teoriskai maziau kist turetu. Kaip kolegom atrodo toks planas? klausimai gal ir kvailoki, bet kad kultivatoriaus normalaus neturim tai ner su kuo palygint

Strėlinis gerai valant varputį ekologiniam ūkį. O jeigu negamina jie strėlinio, o prašysi, tai pasižiūrėk kas gamina strėlinius iškarto, nes vėliau dar gali būti nedadielkos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, atrabotkė pranešimas:

Strėlinis gerai valant varputį ekologiniam ūkį. O jeigu negamina jie strėlinio, o prašysi, tai pasižiūrėk kas gamina strėlinius iškarto, nes vėliau dar gali būti nedadielkos.

tai kiek suprantu jie tiesiog ant tu paciu stovu gali sudet strelinius kaltelius. man tik del tu arkliu idomiai gamintojai deklaruoja, sakykim vederio nz600 raso kad reikia 120ag, laumetris 6m sako kad reikia 160, nors kultivatoriai beveik identiski.  Pasicipuot galvoju tik tam kad i kalniukus smagiau trauktu. Maziau per begius reiktu grot

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...