Jump to content

Galvijų ir skerdenų kainos


KAZE

Recommended Posts

  • po 3 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...
On 2016-12-30 at 22:03, ricardaas said:
 
 
Eksportui į ES superkamos grynaveislės angusų telyčios nuo 8 iki 14 mėnesių.Reikalingas surinkti kiekis 140 telyčių.Kas turi ir nori parduoti,gali kreiptis iki sausio 15 dienos.
 
 
Telefonas 8603 32631
 
 
 

Vakar pardaviau dvi telyčias viena buvo 10 mėn  kita 11mėn gavau po 900+pvm, manau gera kaina kaip už tokio amžiau gyvulius

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
On ‎2017‎-‎02‎-‎01 at 12:14, udugas said:

išvažiavo buliai ir telyčia į Lenkiją, pirkėjas čevaita. Buliai juodmargiai po 1,45e ( svėrė 780,720,665), telyčia juodmargė po 1,2e (svėrė 535kg). Pasvėrė manau sąžiningai.

 

Ne, garantuoju, kad pasvėrė nesąžiningai. Jie gudriai elgiasi - pasiūlo gerą kainą, bet pasverdami numeta apie 100 kg. Kaip? Gal ir jums siūlė pradžioje patikrinti savo svoriu svarstykles ir pasisverti. Jie ten tokį kompiuterį turi tų svarstyklių ir jums sveriantis kažką nustato - rodmenys teisingi, tada pasveria jautį ir galvojate, kad viskas gerai, bet taip nėra. Aš ir kiti ūkininkai, kurie norėjo pasisverti dar kartą po gyvulio svėrimo - nebuvo leidžiama, nes pavojinga kažkodėl - matyt, netyčia pastebėsite, kad sveriate mažiau. Ūkininkauju ilgą laiką, todėl iš akies mačiau, kad tas jautis negalėjo sverti tiek kiek jį pasvėrė - jis buvo stambus, kitai įmonei kiek ankščiau pardaviau kiek mažesnį, bet  tas svėrė daugiau, todėl liepiau išvesti jautį iš mašinos, nepardaviau jiems. Pardaviau kitiems 2 jaučius ir nesuklydau, o gal čia tik jautis taip apsidžiaugė, kad dar pagyvens ir per savaitę priaugo 100kg?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-02-14 at 17:46, Vaivada said:

Ne, garantuoju, kad pasvėrė nesąžiningai. Jie gudriai elgiasi - pasiūlo gerą kainą, bet pasverdami numeta apie 100 kg. Kaip? Gal ir jums siūlė pradžioje patikrinti savo svoriu svarstykles ir pasisverti. Jie ten tokį kompiuterį turi tų svarstyklių ir jums sveriantis kažką nustato - rodmenys teisingi, tada pasveria jautį ir galvojate, kad viskas gerai, bet taip nėra. Aš ir kiti ūkininkai, kurie norėjo pasisverti dar kartą po gyvulio svėrimo - nebuvo leidžiama, nes pavojinga kažkodėl - matyt, netyčia pastebėsite, kad sveriate mažiau. Ūkininkauju ilgą laiką, todėl iš akies mačiau, kad tas jautis negalėjo sverti tiek kiek jį pasvėrė - jis buvo stambus, kitai įmonei kiek ankščiau pardaviau kiek mažesnį, bet  tas svėrė daugiau, todėl liepiau išvesti jautį iš mašinos, nepardaviau jiems. Pardaviau kitiems 2 jaučius ir nesuklydau, o gal čia tik jautis taip apsidžiaugė, kad dar pagyvens ir per savaitę priaugo 100kg?

Na eile metų auginu jau, esu pardavęs ir UM ir grovidai, visada parduodu 23 mėn amžiaus, bet 780kg pavyko pirmakart užaugint, o kiti du buvo iš akies mažesni, todėl ir manau kad pasvėrė sąžiningai, bet aišku gali būt jog suka, gal kas turi lentelę,kad pamatavus apimtį būtų galima orientuotis koks svoris?

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ypac svori nusuka parduodant tiesiai is ganyklos. Turiu tokia minti pirkt svarstykles, o ju tikrai reikia, nes visu prisert neimanoma. Pasvert bulius ir nieko nesakyt pries parduodant, o tada ir pasirodytu supirkejai visu grazumu, aisku yra ir saziningai sverianciu. Po to skelbt viesai. Kazko tai perekupciku daug prisiveise,  siulo daugiau nei rimtos skerdyklos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siai dienai bent utenos mesa sveria tiksliausiai, vienas turi prie medvegalio svarstykles nusipirkes tai per savo pravaro ir tada sveria masinoj tai ~5kg paklaida nuo to kaip atsistoja. Kitas zmogus daresi idomesni varianta, kaip supratau pasidare narva i ji ivaro galvija, ta narva kabina ant svarstykliu ale kaip telferio kablio ir su frontalinio pakelus mato svori, nemaciau to priburimo bet sake kad pigiausiai gavos, narva maciau kad dare o kaip ten tikslia iar ne as nzn

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-02-15 at 19:22, Dar vienas miestietis... said:

paiskinkite man miestieciu i kaip vyksta pardavimas,nors mano "banditam" dar tik metai,bet neisivaizduoju kaip juos ant svarstykliu nuvesti

irar  supirkeju transportas tik furos ar turi ir mazesniu,nes i mano "respublika" furos neivaziuoja...

tokiu atveju geras daiktas kaip mes su tevu turime priekaba is Sajino nusipirke galvijams transportuoti ant hidro cilindru aptvara padarom suris atidarom priekaba nusileidzia suvarom ir is lauko iki kelio jei reikia nuvezam, taip porai ukinku yra padejes jau privest prie pagrindinio kelio kur fura nedavaziuoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 hour ago, Koledzas said:

siai dienai bent utenos mesa sveria tiksliausiai, vienas turi prie medvegalio svarstykles nusipirkes tai per savo pravaro ir tada sveria masinoj tai ~5kg paklaida nuo to kaip atsistoja. Kitas zmogus daresi idomesni varianta, kaip supratau pasidare narva i ji ivaro galvija, ta narva kabina ant svarstykliu ale kaip telferio kablio ir su frontalinio pakelus mato svori, nemaciau to priburimo bet sake kad pigiausiai gavos, narva maciau kad dare o kaip ten tikslia iar ne as nzn

Turim toki narva, ir pasisverem tuos gyvulius, nebedaug ju ir beturim. Ta narva pakabinam ant kraniniu svarstykliu pakeliam, nutaruojam narva, tada nuleide ivarom gyvuli ir vel pakeliam su teleskopiniu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pagal situacija jau cia sakyciau. tarkime utenos mesa tikrai nedavaziuoja jei provezos su traktorium kad ir ne didzioji fura, nes jei reikia prieki jungti kur tau fura privaziuos. cia taip buna kurie parduoda rudeni ar ziema kai dar slapia, vasara tai dideles bedos nera kai sausa plaukia jos, bet tokiu db oru juk jei ir vaziuos bet sustous nepajudes

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

9 valandas ago , stumbras said:

Vaziuoja ir sunkvezimiais be priekabu, telpa kokie 5 buliai. Pas mane fura irgi neprivaziuotu... Jeigu buliai su ragais dedi virve ir su traktorium nusivedi prie kelio. Jei ne furgonas turi stumtis kuo arciau duru ir dar jei reikia apsistatai kilnojamom tvorom.

tai pas mane tik be priekabos as  planuoju stacionaru tuneli tik nesugalvoju ismatavimu,ir tiesiai i fura,kurios ir nemates...

o vedzioti mano beragius banditus...nezinau,nezinau...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 minute ago, JCB said:

Nezinau kokie atstumai pas tave, jei nedaug, dek taka is ruliu. 

 o  gera ideja ,atstumas kaip tik butu tinkamas,rulius sustatei,ir nurinkai jokiu tvoru ar tuneliu...

ar tik man vienam buliu gaila  ar ir dar  yra tokiu "ukinyku"...:icon-mrgreen:

aviu jau nebegaila...bet bulius... kazkas didingo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai gausi euru pilna sauja bus nebegaila :D

Takas turetu but apie puse metro plocio, kad neapsisuktu, bet is ruliu nelabai gausis taip sudet. Jei vienu aukstu det soka per virsu. Vasara ganykloj susidejes is ruliu gaudziau buliu, susidejau tokio plocio, kad su traktorium pratilpciau pastumt jeigu neitu i furgona. Tas apsisukes prakiso galva pro griebtuvus ir po to pasilipes ant sparno pastrigo. Maniau, kad sulauzys viska... Po to nupirkau kilnojamas tvoras, idejau ruli pats iėjo i aptvarėli ir jokio vargo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...