Jump to content

seryklos triusiams


byvis

Recommended Posts

  • po 4 savaičių...
  • Atsakymai 180
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Ir kas cia per nesamone - pas manes tokios pat seryklos, dedu avizas su kombikorma, bet kazkaip nesukrenta i apacia. Visuomet serykla pilna, o narvo puseje beveik tik ant dugno, kur triusiai nepasiekia. Tai man pastoviai ranka pamaisius, vel sukrenta. Kas cia kaltas, gal per gilia padariau narvo puseje, triusiai nesueda visko, todel nepribyra. Bet ziuriu pas kitus visuomet iki virsaus buna...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir kas cia per nesamone - pas manes tokios pat seryklos, dedu avizas su kombikorma, bet kazkaip nesukrenta i apacia. Visuomet serykla pilna, o narvo puseje beveik tik ant dugno, kur triusiai nepasiekia. Tai man pastoviai ranka pamaisius, vel sukrenta. Kas cia kaltas, gal per gilia padariau narvo puseje, triusiai nesueda visko, todel nepribyra. Bet ziuriu pas kitus visuomet iki virsaus buna...

sveikas

is narvo puses kur turetu byret vadinama skyle pakelk auksciau ja ty iskirpk jei skarda pusapvali lankeli kuo auksciau kelsi tuo auksciau grudai laikysis o siaip nuo edalines virsaus iki lankelio virsus turet but 1cm aukscio

stai ir visos bedos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o zole per tinkla jie pasiima? ten nelabai matosi, kokios tankumo tas tinklas? mat pats galvoju kazka panasaus statytis, mediena jau paruosta reikia tik plano :D

edziu sietas berods 3x5

turiu ir michailovo brezinius, bet jie sudetingi, tai gaminau pagal rabitaks 4 brezinius. savikaina man grubiai gavosi 500 Lt, jei daryti viska grynai pagal brezinius, savikaina keturnarvio gausis apie 1000 lt.

rabitax breziniai padeti cia: http://www.foto.tenderis.lt/index.php/Test/Rabitax

tiesa kolkas visko nesukeliau, nes per wapa prisijunges, bet per pora dienu sudesiu visus brezinius.

Michailovo nedesiu, nes uzima 160 Mb.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o zole per tinkla jie pasiima? ten nelabai matosi, kokios tankumo tas tinklas? mat pats galvoju kazka panasaus statytis, mediena jau paruosta reikia tik plano :D

edziu sietas berods 3x5

turiu ir michailovo brezinius, bet jie sudetingi, tai gaminau pagal rabitaks 4 brezinius. savikaina man grubiai gavosi 500 Lt, jei daryti viska grynai pagal brezinius, savikaina keturnarvio gausis apie 1000 lt.

rabitax breziniai padeti cia: http://www.foto.tenderis.lt/index.php/Test/Rabitax

tiesa kolkas visko nesukeliau, nes per wapa prisijunges, bet per pora dienu sudesiu visus brezinius.

Michailovo nedesiu, nes uzima 160 Mb.

butu labai didelis dekui :eusa-pray: o grynai pagal brezinius juk ir nebutina darytis, svarbu gaires yra, o po to galima interpretuoti :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

butu labai didelis dekui :eusa-pray: o grynai pagal brezinius juk ir nebutina darytis, svarbu gaires yra, o po to galima interpretuoti :D

na sumeciau tuos brezinius. tikekimes pagelbejau :)

mano patirtis: pradzioj pagal brezinius, o veliau is akies, bet as ne statybininkas ir ne dailide. mano klaida viska dariau is 20x50 pagaliuku, tai apatinei daliai jie per silpni, reikia stambesniu. kaune prasiautusi pavasarine audra isryskino mano broka.

visam pojektui sunaudoju 120 m (tiesiog metru, ne kubiniu metru) bruso (kaina 0.5 lt/m) ir tik vienas narvas gavosi su medinem grindim. likusiuose 3 juose dejau tinkla.

tik nebezinau kas geriau, ar tinklas ar medis, nes kai triuse apsivaikavo, viena triusiuka radau pasikorusi tarp lentu (dar gyvas buvo), tai teko atsukineti grindu lentas, kad islaisvinti. kazkaip pirmas krikstas man su triusiais buvo nekoks. matysim kaip gausis ateityje.

mano vizija: mokausi ir atvirai dalinuosi patirtimi su kitais. nes forume apie triusius perskaiciau viska, bet toks ispudis, kad visi triusininai slapukai.

tai jei kas neaisku del narvu - klauskit - pasidalinsiu patirtimi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
o zole per tinkla jie pasiima? ten nelabai matosi, kokios tankumo tas tinklas? mat pats galvoju kazka panasaus statytis, mediena jau paruosta reikia tik plano :D

edziu sietas berods 3x5

turiu ir michailovo brezinius, bet jie sudetingi, tai gaminau pagal rabitaks 4 brezinius. savikaina man grubiai gavosi 500 Lt, jei daryti viska grynai pagal brezinius, savikaina keturnarvio gausis apie 1000 lt.

rabitax breziniai padeti cia: http://www.foto.tenderis.lt/index.php/Test/Rabitax

tiesa kolkas visko nesukeliau, nes per wapa prisijunges, bet per pora dienu sudesiu visus brezinius.

Michailovo nedesiu, nes uzima 160 Mb.

o sieta kur toki radai, nes as kiek klausiu tik 5x5 teturi? :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal ne i tema bet gal kas matete ar zinote is kur gauti pigiau, tokiu antgaliu girdyklai kur ant bonkiu uzsisuka.

5bf3cbc995b2175af33732e3a859bc25.jpg

Nesinori viso bambalio su tuo vamzdeliu pirkti kai jie puikiai uzsisuka ant normalios limonado bonkes. Savo vet.vaistinej tai tik visa komplekta toki uz 10lt galima paimti. Bet tai buteliu gauti ne problema ir talpa didesne dar butu galima uzsisukti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal ne i tema bet gal kas matete ar zinote is kur gauti pigiau, tokiu antgaliu girdyklai kur ant bonkiu uzsisuka.

5bf3cbc995b2175af33732e3a859bc25.jpg

Nesinori viso bambalio su tuo vamzdeliu pirkti kai jie puikiai uzsisuka ant normalios limonado bonkes. Savo vet.vaistinej tai tik visa komplekta toki uz 10lt galima paimti. Bet tai buteliu gauti ne problema ir talpa didesne dar butu galima uzsisukti.

ir man būtų įdomu. Jei rasi pasidalink informacija ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal ne i tema bet gal kas matete ar zinote is kur gauti pigiau, tokiu antgaliu girdyklai kur ant bonkiu uzsisuka.

5bf3cbc995b2175af33732e3a859bc25.jpg

Nesinori viso bambalio su tuo vamzdeliu pirkti kai jie puikiai uzsisuka ant normalios limonado bonkes. Savo vet.vaistinej tai tik visa komplekta toki uz 10lt galima paimti. Bet tai buteliu gauti ne problema ir talpa didesne dar butu galima uzsisukti.

Sveiks ,o kodel nenori nusipirkt nipeliu ir pragrezus bambalio korka ji isriegt ir problemos baiktos,o kaina tik 4 litai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na niekad ju nebandziau bet kaip ziuriu tikrai patogesnis daiktas plius slangeliu pagalba galima viska centralizuoti viska iskart keliu narvu girdymui.

tikrai labai patogu ,jei ira galimybe pasijunkt vandeni tiesiai is vandentiekio per bakeli tada galima ir uzmirst ,kad reikia kas ryta ir vakara vandeni pakeist ir naujo pripilt .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
  • po 2 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...