Jump to content

T-150


Mindaugenis

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...
Prieš 15 valandų, Bizon pranešimas:

Sveiki vyrai, gal kas gali patarti dėl t 150, į varyklio tepalą bėga vanduo. Kame reikalas?

Pasiziurek ar vandens pompos drenazine skylute neuzsikimsus, man taip buvo, nusiemiau karteri vanduo lasa pro dantracius, nusiimu pompa o ten skylute uzsikisus ir pradejus leisti fibrai vanduo neturi kur dingt ir bega i karteri. Aisku jei smd 62, su jamz neteko turet reikalu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandų, kinziulis pranešimas:

Pasiziurek ar vandens pompos drenazine skylute neuzsikimsus, man taip buvo, nusiemiau karteri vanduo lasa pro dantracius, nusiimu pompa o ten skylute uzsikisus ir pradejus leisti fibrai vanduo neturi kur dingt ir bega i karteri. Aisku jei smd 62, su jamz neteko turet reikalu.

Smd pas mane. Reiks savaitgalį nuimti karterį ir pasižiūrėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-01-17 at 20:47, Bizon pranešimas:

jo lauke.

Atsidaryk oro filtrą ir pažiūrėk ar jame vandens nėra.

Būna verždamas oro filtro dangtį įlenki jį žemyn ir per lietų vanduo bėga į vidų. Bet čia daugiau jamz bėda. Smd per turbina nelabai įbėgs.

Gali būt gilzė pasėdus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandų, Povilas pranešimas:

Atsidaryk oro filtrą ir pažiūrėk ar jame vandens nėra.

Būna veždamas oro filtro dangtį įlenki jį žemyn ir per lietų vanduo bėga į vidų. Bet čia daugiau jamz bėda. Smd per turbina nelabai įbėgs.

Gali būt gilzė pasėdus.

Pro filtrą negali pribėgti vandens į karterį. Tokiu atveju pribėga tik į cilindrus ir neprasuksi varyklio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...