Jump to content

MTZ stabdziu reguliavimas


Recommended Posts

On 9/20/2017 at 11:08, Egk100 pranešimas:

MTZ 80 2001m didesniais būgnais-diskais, abu būgnai su skyle. matosi kad diskeliai užmauti ir savo vietoj. Bet dar ant stalo surinkus į būgną diskelis+intarpas+diskelis iš būgno truputi ~2,5mm tarsi perstori.Tai ir neaišku ar čia būgnas per žemas ar diskeliai ir intarpas perstori?

o sratu tik viena vieta yra kur galima juos idet?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 8 mėnesių...
  • po 3 savaičių...
On 2006-10-19 at 23:11, dumoju pranešimas:

ziauri belarusu liga,turiu du mtz ir abiejiems ta pati liga pastoviai iskyla,kaip vienas cia teisingai pastebejo,isdyla sratu vietos,tai taip ir gaunasi

Pas mane spyruokles buvo gatavos  tai negrazina atgal ispletejo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , vygantas1974 pranešimas:

uzvers,turi buti lygiai lygiai tada stabdziai bus ok

Ga

 

prieš 1 minutę , vygantas1974 pranešimas:

uzvers,turi buti lygiai lygiai tada stabdziai bus ok

tai vadinasi arba pas mane sratai didesni sudeti arba diskai siuolaikiniai netokio diametro nes ant plestuvo sratus perkeliaui kita vieta

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, sako pranešimas:

Ga

 

tai vadinasi arba pas mane sratai didesni sudeti arba diskai siuolaikiniai netokio diametro nes ant plestuvo sratus perkeliaui kita vieta

Siandiena pabandziau pasiaiskinti su stabdziu plestuvais ir diskeliais nauju plestuvu diametras 36mm diskeliu 12mm pas mane seni 33mm ar cia tiek sratu vietos padile ar ju ir kitokiu diametru buna. Sudejus nauja plestuva ir diskelius diskelis islenda apie 1mm is barabano kazkas raso kad reikia nutekinti kad ten ir taip iki kniedziu tik koks mm yra tai kaip ta padaryti. Gar yra kur pirkti dar klijuotu diskeliu tada gal kas ir iseitu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandų, linas78s pranešimas:

Dabar prigaminta visokių tų plėstuvų, mes ir nupirko naują viską užstabdė kad nė iš vietos, nusivežėm į parduotuvę tą bliūdą ir surinko kad neiškiltų dabar neblogai.

visiskai teisingai nes kitaip sunku pataikit,o tiksliai surinkus ir stabdziai liuks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 49 minutes , sako pranešimas:

radau silutej vienoj parduotuvej orginliu plestuvu ir diametras geras ir disku nekniedytu o klijuotu yra.

Pavadinimo firmos nezinau bet pas mus irgi atveža dalių, iš Šilutes..sako tempia dalis iš Baltarusijos.. Ne taip kaip yra variantu, nupirko dantrati 9 begio o tas nelenda ant veleno dėžej :D sako pirk su visu velenu... tad išvis butu ragas..kinų fuflo..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, Gunia pranešimas:

Pavadinimo firmos nezinau bet pas mus irgi atveža dalių, iš Šilutes..sako tempia dalis iš Baltarusijos.. Ne taip kaip yra variantu, nupirko dantrati 9 begio o tas nelenda ant veleno dėžej :D sako pirk su visu velenu... tad išvis butu ragas..kinų fuflo..

turbut Regreta arba antroj pusej maximos Lubingus lytagra tai isvis suda veza.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 22 minutes , vygantas1974 pranešimas:

turbut Regreta arba antroj pusej maximos Lubingus lytagra tai isvis suda veza.

Tas "dantratis" ragretoj...o lobinge sake iš Šilutes veža.. As guolius dežei pirkau linkuvoje Skaiscio bendroves parduotuvej..raso ant guoliu ussr..datračiai irgi sakė baltarusija arba ukraina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 19 valandų, Gunia pranešimas:

Tas "dantratis" ragretoj...o lobinge sake iš Šilutes veža.. As guolius dežei pirkau linkuvoje Skaiscio bendroves parduotuvej..raso ant guoliu ussr..datračiai irgi sakė baltarusija arba ukraina.

Supakota i maiseli made in belarus ar kokybe tolia pamatysim veliau...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , vygantas1974 pranešimas:

lytagroj pirkau danfosa ,dezute belarus -istraukiu ant dozatoriaus lipdukas(Lytagra)ne aciu man tokio nereikia.

 

prieš 15 minutes , vygantas1974 pranešimas:

lytagroj pirkau danfosa ,dezute belarus -istraukiu ant dozatoriaus lipdukas(Lytagra)ne aciu man tokio nereikia.

tepalu sytepti kazkokiu, dezes ir pakuotes padaryti dar lengviau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...
Prieš 7 valandų, sole pranešimas:

Užgesinus traktorių per puspriekabės stabdžių pajungimo vietą oras maždaug per 10 min išeina, prie kito traktoriaus buvau pajungęs tai viskas tvarkoj. Reikia gal tas pajungimo galvas pasikeist?

Ne galvas, o gumines jungties detales pakeisk ir bus ok. Beje prieš sujungiant nepatingėk paspjauti ir pašlapinti. Ilgiau laikys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Jūs dažnai sutepat tą tepimo tašką kur ant vienos ašies ir sankabos pedalas, ir stabdžių? Ten prieiti prie to taško..., Dar sutepti pavyko, bet tik kartą, nes tepimo šautuvą teko su visu tepimo tašku išsukti, kitaip neištraukiau. Gal tas šautuvas turi būti su specialiu antgaliu tokiam reikalui? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...