Jump to content

MTZ hidraulis


Traktorius

Recommended Posts

Sveiki, noriu paklausti kas gali būti kaip per jungtis pajugta būna pvz:priekaba arba sėjamoji, tai iškelt gerai iškelia, bet nenuleidžia žemyn... Bet kaip pajungi tiesiogiai, viskas čiki piki būna, ir kelia ir nuliaidžia. Traktorius MTZ 82 Ačiū iš anksto už atsakymus :)

P.S. Kokio ilgio cilindra dedate į vairo cilindra? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, noriu paklausti kas gali būti kaip per jungtis pajugta būna pvz:priekaba arba sėjamoji, tai iškelt gerai iškelia, bet nenuleidžia žemyn... Bet kaip pajungi tiesiogiai, viskas čiki piki būna, ir kelia ir nuliaidžia. Traktorius MTZ 82 Ačiū iš anksto už atsakymus :)

P.S. Kokio ilgio cilindra dedate į vairo cilindra? :)

Elementaru, kad prastos sujungimo movos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip ranke a prie gazo yra, ji atlaušta atgal ir dar pritvirtinta, kad nejudėtų. Nes kaip ja nulenki į priekį išvis niekas neveikia.

sakau man tokie simptomai budavo kai sudurniavo tas reguliatorius po sėdyne..esu šieno rinktuvui kardana taip sulankstęs..su šienapjove budavo nesamonė dirbti, kol nepagavau kampo kas čia darosi..tada atjungiau vamzdelį nuo siurblio..o galiausiai visai išėmiau ta regulaitorių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 savaičių...

Sveiki, taip ir nesusitvarkiau dar hidraulo, pakeitęs paskirstytoją ir kaip pirkau jį nedavė atbulinio vožtuvo kur idėjus siurblį į traktorių jis yra dešinėje pusėja, taigi jo nedavė įdėjom seną gal tam vožtuve bėda arba kaip pakaista šlangas kokias užkiša ir tepalas nepraeina?
 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nezinau vyrai ar jums tas pats ,man buvo su ta deze po sedine,nebekele su rankenele ,atradau ten du stuceriai ant tosdezutes,dabar nebeatamenu kurioj pusej yra po stuceriu reguliuojamas voztuvelis su spyruokle,pas mane buvo visai atsileides,idejau i vietauzverziau  ir vikas veike,tik as ji stypriai uzverziau ,kaito tepalas ,atleidau ir viskas kolkas tvarkoj

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...