Jump to content

shiedel kamino valymas


marukas

Recommended Posts

  • Atsakymai 121
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

:D sujuokinot, geraja prasme, na maciau ir daug brangesniu (pvz viessman) ir daug prastesniu (neminesiu :) ) bet kiek nete skaiciau ir domiejausi man atmos patiko ir dar manau gera kaina nusipirkau uz 3300 Lt, o ka jus manot apie juos? ka nors negero zinot?

Tik geri atsiliepimai.Ir iš asmeninės patirties,ir iš pažįstamų atsiliepimų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:D sujuokinot, geraja prasme, na maciau ir daug brangesniu (pvz viessman) ir daug prastesniu (neminesiu :) ) bet kiek nete skaiciau ir domiejausi man atmos patiko ir dar manau gera kaina nusipirkau uz 3300 Lt, o ka jus manot apie juos? ka nors negero zinot?
gal ir neblogi tie atmosai bet man jie nepatiko del mazos ykrovos, o pas mus kiek suzinojau chalturscikai daro tokius katilus kad gigantam pasislept
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:D sujuokinot, geraja prasme, na maciau ir daug brangesniu (pvz viessman) ir daug prastesniu (neminesiu :) ) bet kiek nete skaiciau ir domiejausi man atmos patiko ir dar manau gera kaina nusipirkau uz 3300 Lt, o ka jus manot apie juos? ka nors negero zinot?

Draugas 7 m atmosa 50kw kureno, kol prakiuro. Dabar pasistate mano rekomenduota savadarbi, tai atsidziaugti negali. Prisikankino su atmosu malkas bedziovindamas...net po keleta ventiliatoriu pastoviai ijungtus laikydavo. Tik truputi dregnesne malka, ir atmosas neisvysto galingumo, kamina kemsa. Dabar naudoja pati ivairiausia kura ir vargo nemato.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na vyrukai, matot cia mano pirmas katilas, pirmame name, :D as apie daug katilu prisiskaiciau nete, kol ji pasirinkau. Pirmiausia mano katiline maza tik 6 kv.m. tai pvz. gigantinio katilo fiziskai negalejau pirkti, nors man 'granuliniai' patiko, angliu as atsisakau murzinumo/dulkiu/juoduliu :icon-confused: as suprantu, kad malkos irgi ne 'sterilios' bet vistiek svariau, o dar pjuvenu briketai, siaudu briketai o kad dregme malku neturi buti daugiau negu 18 % tai ta zinau ir jau nuo pavasario berzines malkikes malkineje dziovinu kurias kurensiu tik kita ziema :D tai manau jos bus o.k.

P.S. as dar mieste gyvenu, name dar neisikureme :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet jei reikia statyti papildomai ventiliatorius malkom dziovinti ( nes naturaliai dziovinant,dregnumas per didelis ),kad duju generacijos pecius galetu gerai dirbti, tai tikrai jis nevertas tu pinigu. O ir esi priristas prie vienos rusies kuro. Nera jau tos anglys tokios purvinos, kai buna maisuose sufasuotos. Ispili is maiso tiesiai i katila, ir jokiu dulkiu, nes jos buna plautos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as malkinej jokiu ventiliatoriu nesiruosiu statyti :) manau kad beveik per 2 metus pakankamai malkos isdzius :)

cia mes ne i tema is tikruju, :eusa-shhh: cia gi 'kamino valymo tema' taip kad uzrisam apie katilus, o kalbam apie kaminu valyma :D

kaip sako ruosk roges vasara, bent jau metams i prieki turetum buti pasiruosus malkyciu, nes kitu atveju malka nespes isdziuti. t.y. iki 18 proc. dregnumo.

Taipogi isvalyk kamina rudeni (netgi jeigu jo ir nekurei) ir pamatysi kaip tu busi patenkinta atrodo lengvu ir paprastu darbo rezultatu :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet jei reikia statyti papildomai ventiliatorius malkom dziovinti ( nes naturaliai dziovinant,dregnumas per didelis ),kad duju generacijos pecius galetu gerai dirbti, tai tikrai jis nevertas tu pinigu. O ir esi priristas prie vienos rusies kuro. Nera jau tos anglys tokios purvinos, kai buna maisuose sufasuotos. Ispili is maiso tiesiai i katila, ir jokiu dulkiu, nes jos buna plautos.

Jei vienas nusišnekėjo, tai nereiškia, kad ir kiti taip galvoja. Pas mane malkos visos išlaikytos min 2 metus po stogu, pečius dirba be problemų. Nereikia čia kurt anekdotų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai as ir sakau, kad mano malkikes jau dziuna nuo pavasario o bus deginamos tik 2011/2012 m. :) nes dar sia ziema negyvensim name :) o pries naujus nupirksiu nauju/svieziu miskovezi ir jas graziomis ziemos dienomis pjausiu ir ruosiu dar kitiems sezonams :)

Dregnu malku net neturiu minciu kisti i savo peciu ( o apie 'bet ka kas dega' deginima tai is vis ne man) geriau jau pjuvenu briketus, siaudu briketus nusipirksiu :) [as ne tokia turtinga, kad pirkciau pigia preke] arba [skupas moka dvigubai] zinot tokias gyvenimo tiesas :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu turejai raumeny kad kurenu kas dega t.y. plastika, siuksles ir t.t. tai ne, gal ne taip issireiskiau, kurenu viska kas nebereikalinga is medienos, tai kokia sena tvora nuardau, tai kokia sena malkine, siemet keiciau ukiniui stoga tai vel pagaliu susidare pusei ziemos, siaip tai kiek gyvenu kaime (sesti metai) tai dar kolkas nepirkau kuro, na isskirus kai kuriuos atvejus, kai norejau isbandyti katilo galimybes

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet jei reikia statyti papildomai ventiliatorius malkom dziovinti ( nes naturaliai dziovinant,dregnumas per didelis ),kad duju generacijos pecius galetu gerai dirbti, tai tikrai jis nevertas tu pinigu. O ir esi priristas prie vienos rusies kuro. Nera jau tos anglys tokios purvinos, kai buna maisuose sufasuotos. Ispili is maiso tiesiai i katila, ir jokiu dulkiu, nes jos buna plautos.

Jei vienas nusišnekėjo, tai nereiškia, kad ir kiti taip galvoja. Pas mane malkos visos išlaikytos min 2 metus po stogu, pečius dirba be problemų. Nereikia čia kurt anekdotų.

Anekdotu cia niekas nekuria...cia tik vargana 7 metu patirtis, kurenant atmosa, aprasyta :icon-eek: .Kai peciaus galingumas mazas, galima ir pazaisti, smulkiau malkikes paskaldant. Aisku tada per 2 metus jos pradzius, laikant sausoje patalpoje. Bet ar verta taip zaisti. kai gali pasistatyti zymiai geresni peciu ir nebereikes net kamino valyti, o galesi naudoti bet ka, kas dega... :eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Anekdotu cia niekas nekuria...cia tik vargana 7 metu patirtis, kurenant atmosa, aprasyta :icon-eek: .Kai peciaus galingumas mazas, galima ir pazaisti, smulkiau malkikes paskaldant. Aisku tada per 2 metus jos pradzius, laikant sausoje patalpoje. Bet ar verta taip zaisti. kai gali pasistatyti zymiai geresni peciu ir nebereikes net kamino valyti, o galesi naudoti bet ka, kas dega... :eusa-clap:

Tai gal iš pradžių reikėtų katilą padorų (kad ir tą patį atmosą) pasirinkti,pagal savo namui reikiamą apšildymui galią,o tik po to skleisti erezijas,kad tas blogas,o anas jau geras?

Puikiai dega ir spygliuočiai,ir beržai,ir netgi vieną vasarą pastogėje laikytos bet kokio medžio malkos.Ir galios gana,ir netgi kaminas gyvas ir sveikas be jokių įdėklų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vytukas, perskaityk ankstenius pasisakymus, o tada komentuok. O ten parasyta, kad pas drauga stovejo 50kw galingumo atmosas, ir jis vis vargdavo dziovindamas malkas. Kai pastate toki pat katiliuka, kaip pas mane, atsidziaugti negali. Zmogus tikrai turi daug patirties atmosa kurenant. Kam idomu, galiu telefona duoti. Tikrai duos geru patarimu. O kas noretu daugiau suzinoti apie tikrai gera savadarbi katila, rasykit i pm, suteiksiu visa informacija. Patikekit, kolkas rinkoje universalesniu ir patikumesniu nera. Panasus buvo cekiskas J35, kuri pries tai turejau, bet jam iki savadarbio dar toli. Vien uzkrovimo kamera 4 kartus mazesne...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas svogeri darytas Opsrutuose katilas,per virsu uzkraunamas jau 12 metu.Kurena viska(malkas pagrinde eglines,anglis,pjuvenas,visokias plastmases buitinias(buteliai pl.,maiseliai ir t.t.)),kaminas be ideklo ir dar ne sikio(prie buteliuko)neminejo,kad butu vales kamina ar,kad butu kokiu problemu.Na tik,kai oro slegis mazas,tai prasciau traukia,kai reikia uzkurti peciu. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...