Jump to content

shiedel kamino valymas


marukas

Recommended Posts

  • Atsakymai 121
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Pecius apatinio degimo su papildomu antriniu oro padavimu i degimo zona.Todel kuras sudega pilnai. Net deginant didelio kaloringumo kura, is kamino iseina vos matomas baltas dumas.

Eilinis dakonas. Problema ,kad tas antrinis oro padavimas 50 mm su skylutėmis vamzdis greit užsineša (verda smalą) ,nes gryžtamas vanduo pasiduoda ties ta vieta apačioje dumas šaltas todėl baltas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pecius apatinio degimo su papildomu antriniu oro padavimu i degimo zona.Todel kuras sudega pilnai. Net deginant didelio kaloringumo kura, is kamino iseina vos matomas baltas dumas.

Eilinis dakonas. Problema ,kad tas antrinis oro padavimas 50 mm su skylutėmis vamzdis greit užsineša (verda smalą) ,nes gryžtamas vanduo pasiduoda ties ta vieta apačioje dumas šaltas todėl baltas.

Esi labai neatidus. Jau rasiau, kad pecius savos gamybos.Zmogus si peciu istobulino ir gamina gal jau 25 metus. Niekas ten nesikisa ir kamino valyti nereikia, nes bet koks kuras sudega PILNAI.Antrinio oro padavimo vamzdis laisvai istatomas, todel neturi pilno kontakto su katilu ir gana stipriai ikaista.Todel nesirenka jokiu dervu.Dumas baltas tik nuo garu, kai malkos slapios, o ne todel, kad saltas dumas. Kai pecius pasieka norima temperatura, uzsidaro oro padavimo sklendes, ir praktiskai jokio dumo nesimato.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man kai jau sunkiai traukia prikisu peciu šiaudu sausu ir padegu.kaminas uzsidega visas ūzia.taip tampa švarus.

Blogas patarimas :icon-exclaim: Tokiu būdu "valant" kaminą vienas žingsnis iki gaisro.

Būtent. Čia aš kaip buvęs ugniagesys galiu pavirtint. Pas tave gal ir viskas tvarkoj, bet kitas pasiskaitęs tokį patarimą užkurs, o pas jį kaminas kiauras palėpėje...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man kai jau sunkiai traukia prikisu peciu šiaudu sausu ir padegu.kaminas uzsidega visas ūzia.taip tampa švarus.

Blogas patarimas :icon-exclaim: Tokiu būdu "valant" kaminą vienas žingsnis iki gaisro.

Būtent. Čia aš kaip buvęs ugniagesys galiu pavirtint. Pas tave gal ir viskas tvarkoj, bet kitas pasiskaitęs tokį patarimą užkurs, o pas jį kaminas kiauras palėpėje...

Kaip suprasti :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Būtent. Čia aš kaip buvęs ugniagesys galiu pavirtint. Pas tave gal ir viskas tvarkoj, bet kitas pasiskaitęs tokį patarimą užkurs, o pas jį kaminas kiauras palėpėje...

Kaip suprasti :eusa-think:

taip ir suprask,kad jei kaminas trukes,sutrukinejes,tai gali i palepe inest kibirksti ar net ugnis eiti per sutrukima ir stogas jau dega :eusa-doh: ,ar supratai? :icon-wink::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man kai jau sunkiai traukia prikisu peciu šiaudu sausu ir padegu.kaminas uzsidega visas ūzia.taip tampa švarus.

Blogas patarimas :icon-exclaim: Tokiu būdu "valant" kaminą vienas žingsnis iki gaisro.

Būtent. Čia aš kaip buvęs ugniagesys galiu pavirtint. Pas tave gal ir viskas tvarkoj, bet kitas pasiskaitęs tokį patarimą užkurs, o pas jį kaminas kiauras palėpėje...

Gali but iki uzsidegimo ir ne kiauras, bet degant gali sutrukti. Temperaturos labai dideles, pas tevus kai uzsideges kaminas buvo ideklas net ne raudonas, o baltas nuo karscio pasidare.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Uzsikurus kaminui reik ora visur uzdaryt kad stabdytu degima. Kitaip ar indeklus sudeginsi ar grycia supleskinsi. Dar ir kaminas suskilt gali.
nieko tu is to nelaimesi ar uzdarysi ar ne, kol suodys neisdegs nieko nepadarysi, vienas zmogelis net gaisrininkus buvo issikvietes tai tie pastovejo del viso pikto o gesinti daugiau bedos gali pridaryti nes ten apie 2000 pagal celsiju ugnis kaip autogeno, o draugelis tai specialiai padega kad nereiktu lipti ant stogo ir jau ne pirmi metai ir jokiu problemu, aisku indeklas virs muro tai jau melynas, ir montuojant indekla jeigu kokie chalturscikai montuoja reikia ziureti kad kniedytu ne su aliuminem kniedem-nudegs po pirmo sezono
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Blyn keisti zmogai, nieko nelaimesi :) degima kas palaiko? Deguonis aisku, kuo daugiau - tuo didesne temperatura.. lyg man kaminas nebutu deges.

cia tau ne pagalys degimo kameroj uzdarei sklendes ir uzgeso, matyt tau tiek ir tera deges, ir isviso cia visose temose tiek esi pribarskines pradedu itarti kad tu esi kaip rusai sako avtomotovelofototeleradiomantior

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nezinau,man kaminas nedege(tokio budo ir nepraktikuoju valyt jam),bet man atrodo,kad blakis teisus,uzdarius ora visvien degimas turetu susilpneti :icon-wink: ,o gal sieras siulai dar peciaus dureles atidaryt :lol:

suodziu degimui dzin tas oras, kartais as dziaugdavausi kad uzsidege, nes nereiks eilini karta lipti valyti, bet kai schiedel pasistaciau uzmirsau apie kamino degima, 2 kartus isvalau i metus-kaminas is vidaus kaip naujas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Degant malkai, suodžiui ar kaimyno trobai vyksta degimo procesas, kuriam yra būtinas deguonis. yra tekę keletą kartų pajust užsidegusio kamino "malonumu". degant kaminui galit uždaryt visas dureles juškas ir kitus pričiundalus, nepamirškit , kad šiek tiek deguonies patenka ir pro kamino viršų. Pirmą kartą , kai pakūriau kaminą (netyčia) tai teko uždarius visas dureles nakti prabudėt, kol viskas išdegė. Antrą kartą kai ikaušes palikau įkūrimo sklendę ir vėl netyčiom pakūriau kaminą, tai per 2-3h užgesinau viską uždaręs ir užkišęs kamino viršų ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nelabai supratau ka cia Sieras norejai pasakyt, bet matau kad esi tipiskas lietuvis, t.y. tupas ir piktas, o su tokiais net sneket nera apie ka. Ate.

pirma tai esu ne tipiskas lietuvis

o tipiskas kaimo zmogus (net geda vadintis lietuviu). antra tikrai ne tupas ir ne piktas. taip, o sneket ytariu tikrai nera apie ka man su tavim kalbet nes tau dar toli iki tol kol pradesi statyti ne su GOGLE o is savo patirties

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei ka ne i tema :icon-wink: nesipykit, reikia draugiskai bendrauti, o kad ne vienodai galvojat/mastot tai ne reiskia, kad reikia 'prasivardziuoti' ( cia sierui) mes gi cia dalinames savo gyvenimo patirtimis, kasdieniniais iskilusiais rupesciais, o kad ne pas visu ji vienuoda tai turetu buti aisku visiems. Cia mano nuomone :)

o dabar i tema: as irgi pasistaciau savo kieto kuro katilui 'atmos' shiedel kamina, dar nekuriau :) tikiuosi kad mano kaminas nedegs :icon-wink:

BENDRAUKIM DRAUGISKAI

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...