Jump to content

Gyventojų pajamų mokestis (GPM)


Recommended Posts

1 hour ago, gediminaske pranešimas:

as pernai valstybei pravedziau isviso 23741eura. o tu? davai dabar pavarykim realiais skaiciais!

 

Bent perpus maziau. Bet reiktu gal kitaip skaiciuoti. Jei nori matuotis kieno didesnis...

Reiktu keliu metu skaiciu ka tau dave valstybe - ta ka tu sumokejei ir veikiausiai neapsirikciau kad tavo skaiciai bus minisiniai. O jei yra priesingai diddziule pagarba tokiems zmonems (be ironijos)!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

17 minutes ago, prancius pranešimas:

Bent perpus maziau. Bet reiktu gal kitaip skaiciuoti. Jei nori matuotis kieno didesnis...

Reiktu keliu metu skaiciu ka tau dave valstybe - ta ka tu sumokejei ir veikiausiai neapsirikciau kad tavo skaiciai bus minisiniai. O jei yra priesingai diddziule pagarba tokiems zmonems (be ironijos)!

Gali smulkiau parašyt ką tavo nuomone jam galėjo duoti Lietuvos valstybė? Prie to pačio pasidomėk kas tai yra kuro akcizas, kodėl jis mokamas, kam jis skirtas ir kodėl jo dydis nevienodas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

5 minutes ago, sole pranešimas:

Gali smulkiau parašyt ką tavo nuomone jam galėjo duoti Lietuvos valstybė? Prie to pačio pasidomėk kas tai yra kuro akcizas, kodėl jis mokamas, kam jis skirtas ir kodėl jo dydis nevienodas.

Zuriu prie paramu ir ismoku tiek priprate kad jos net nesiskaito :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su tavim diskutuot ar gincytis tas pats kai su radija. savo kreiva tiesa isikandes ir fsio.jeigu nekuli vasariniu 8 tonu esi asilas ir palik zemes kitiems ..gali tu 35 balu zemems ,kurios dar yra uzmirkusios taikyti kosmines technalogijas ir tik sapnuose tokie derliai..ir cia tik paminetas vienas atvejis ,kaip pernai zirniai visi buvo ant zemes kulesi su zemem ,tehnika buvo lauzoma nejuokais.. kai kas tik su skutiku kule.as suprantu stambius ukius kur sijomaina plati.neuzaugo viena ,uzaugo kita.o kalbet apie ukius kurie dirba desimtimis hektaru ir varto milijonus -reike but gerai atsitrenkus i pusi...mano mama dirbo zemes nuo 93 metu ,bet milijoniere netapo.kiek pamenu buvo ukininkai palikti likimo valiai ,niekam neidomus,tik atsiradus eu lesoms parupo.kuo toliau tuo labiau mastau  ,kad be reikalo i sita bala lipau..Gali triest kaip nori ,daryt pagal kokias nori tehnalogijas -gamta ir rinka viska sudelioja i vieta.P.s automobiliu versle uzdirbau gerokai geriau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 hour ago, prancius pranešimas:

Dekui. Sorry, atsiimu savo zodzius del sodros mokesciu. Skaitos ukininkas jei valdos didesnes nei 4edv moka ta pati ka ir kiti darbuotojai.

ir moka nepriklausomai ar tais metais turesi ent kiek pelno ar ne ,ismokos daugiausiai isena uz zemes nuoma dar del mokesciu dabar mokam 5%pelno mokesti bet moki uz visa pelna negali i islaidas nurasyt net sodros mokesciu ukininkui nera taikomas NPD kuri turi kiekvienas gaunantis atlyginima

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, ramas 1 pranešimas:

Su tavim diskutuot ar gincytis tas pats kai su radija. savo kreiva tiesa isikandes ir fsio.jeigu nekuli vasariniu 8 tonu esi asilas ir palik zemes kitiems ..gali tu 35 balu zemems ,kurios dar yra uzmirkusios taikyti kosmines technalogijas ir tik sapnuose tokie derliai..ir cia tik paminetas vienas atvejis ,kaip pernai zirniai visi buvo ant zemes kulesi su zemem ,tehnika buvo lauzoma nejuokais.. kai kas tik su skutiku kule.as suprantu stambius ukius kur sijomaina plati.neuzaugo viena ,uzaugo kita.o kalbet apie ukius kurie dirba desimtimis hektaru ir varto milijonus -reike but gerai atsitrenkus i pusi...mano mama dirbo zemes nuo 93 metu ,bet milijoniere netapo.kiek pamenu buvo ukininkai palikti likimo valiai ,niekam neidomus,tik atsiradus eu lesoms parupo.kuo toliau tuo labiau mastau  ,kad be reikalo i sita bala lipau..Gali triest kaip nori ,daryt pagal kokias nori tehnalogijas -gamta ir rinka viska sudelioja i vieta.P.s automobiliu versle uzdirbau gerokai geriau.

Debilais ne vieno nevadinau. Paziurek ankstesnius postus rasiau kad as su 4t niekaip nepragynenciau ir jei pas mane butu 32 balai buciau priverstais eiti ant gyvuliu arba baigti toki bizni.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, prancius pranešimas:

Galeciau ir as apie tave ta pati pasakyti, bet nesu ukininkas negaliu sau to leisti.

Davai buk zmogus ir negadink ukininko ivaizdzio. Man ukininkas asociajuojasi su verzliu darbsciu zmogumi kuris imlus technologijom ir jas taiko savo ukyje o ne nuo tetes dar neatsijunkes 12 klasiu nebaiges jaunasis ukininkas.

jeigu ka man 26, nuo 19 viskas ant saves ir atskirai gyvenu susikures seima. taip kad pats nuo papo neatsijunkes ir pliurpi. nors zinai, jei tiek verki, tau realus sansas i seima.... ten tokiu daug  :romance-grouphug: 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, prancius pranešimas:

Bent perpus maziau. Bet reiktu gal kitaip skaiciuoti. Jei nori matuotis kieno didesnis...

Reiktu keliu metu skaiciu ka tau dave valstybe - ta ka tu sumokejei ir veikiausiai neapsirikciau kad tavo skaiciai bus minisiniai. O jei yra priesingai diddziule pagarba tokiems zmonems (be ironijos)!

ukis 100 ha. gavau tik ismokas uz zeme. mandras esi, susirask jas internete.baltyminiu 30%, jauno negaunu. zalinima atitinku. 20%pievos. tai va, paziurek kiek gavau ir matai kiek sumokejau. kadangi ziuriu, kad tiek varydamas pats maziau net uz mane moki... manau kad prieisim, kad tu kelsime cia balansus ir palyginsime kuris labiau remiame sita bananu valstybe. 

P.S. as katik gryzau is purskimu, o pats kada darba baigei?

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

9 minutes ago, JCB pranešimas:

Niekam neidomu kada baigei ar atostogavai, idomiausia kiek paramos gavai ir kur uzdirbtus pinigus padejai.

Esme nereikia dejuoti, ismokas gaunate o kiti verslo subjektai nieko negauna :)

Okay taika. Nemanau kad karbauskis skriaustu tuos kuri ji isrinko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

12 minutes ago, prancius pranešimas:

Esme nereikia dejuoti, ismokas gaunate o kiti verslo subjektai nieko negauna :)

 

Ismokas, 2-3 kartus mazesnes nei kai kuriose kitose ES valstybese. Produkcija, pvz pienas, mesa superkama taip pat mazesnemis kainomis, nei kitur.  Bet ir tiek uztenka, kad miescionys ramiai miegot negaletu ir svetimus pinigus skaiciuotu. Dar karta klausiu, kokiame kitame versliukyje reikia tokiu investiciju, kaip zu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 20 valandų, prancius pranešimas:

Per daug tu visokiu verslo rusiu ir per daug margai viskas sudeliota. Jei UAB moka pelno mokesti kodel ukininkas to neturetu daryti? Ka norit ta sakykit ukininkai tikrai gyvena dabar aukso amziu - dabar ju laikmetis. Man protu nesuprantama kaip ukininkas gali is savo ukio banko saskaitos pasiimti sau pinigu kaip uzmokesti ir realiai nemoketi jokiu mokesciu. 

O del infdividualios veiklos pazymejimu ir patentu juk visi zinom kad juos issima ne del to kad pajamas rodyti o del to kad kai ateis VMI inspektorius ar darbo inspekcija galetu parodyti juk esu uzsiregistraves. Visi garaziukai, kirpyklos, turginiai ir panasiai viskas juodais be jokiu mokesciu ir panasiai. Reikia kuo greiciau uzdrausti atsiskaityma grynais viskas atsistotu i savo vietas :)

...pabuk nors savaite ukininku su 50 ha , ir viska suprasi, nereikes cia pievu rasineti .Ka tik gryzau baiges sienapjute, o rytoj i samdoma darba... . Gera buti smulkiu ukininku ?

O visokius PVM,GPM, (VSD ir PSD nuo s.m . sausio 1 d. nemoku nes dirbu pagal darbo sutarti, o iki tol mokejau) moku kaip didelis.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandų, prancius pranešimas:

1.Esme nereikia dejuoti.........................

2. Nemanau kad karbauskis skriaustu tuos kuri ji isrinko.

1. Reikia skirti smulkus nuo vidutinio ir stambaus ........

2. O as manau, kad kai milionierius isrenkam- tai jie naudos ziuri tik sau .. Jei pats, turetum milijona -ar leistum skalbti apatinius viesumoj del skurdeliu runkeleliu ir panasiai. tik del NAUDOS SAU 

Pas mus derlius tik rudeni imamas o ne tai kaip ISPANIJOJ  du kartus per metus ,nemaisykit ponai milijonieriai sodininkai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...
Prieš 7 valandų, Maj pranešimas:

Sitas dalykas jau senokai aisku, dar vaikas buvau ir atsimenu, kad ukininkus dauguma vadino nevykeliais - vazineja su senom bulkom, smirda ir dar tie belarusai... O dabar ukininkai zvengia. Mano mamos kaimynai mieste irgi sako kad ukininkus reikia issaudyt, todel kartais is tevo pasiimu Q7 ir specialiai jiems pries langus pastatau :D Faktas jeigu daug dirbi turi ir uzdirbti, o emigracijos lygis rodo kiek zmoniu nesugebejo dirbdami uzdirbt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, Quattro pranešimas:

Sitas dalykas jau senokai aisku, dar vaikas buvau ir atsimenu, kad ukininkus dauguma vadino nevykeliais - vazineja su senom bulkom, smirda ir dar tie belarusai... O dabar ukininkai zvengia. Mano mamos kaimynai mieste irgi sako kad ukininkus reikia issaudyt, todel kartais is tevo pasiimu Q7 ir specialiai jiems pries langus pastatau :D Faktas jeigu daug dirbi turi ir uzdirbti, o emigracijos lygis rodo kiek zmoniu nesugebejo dirbdami uzdirbt.

Neiskenciau.... Dar vaikas buvai kazkada, bet is tevo ziedu valdova skolinies... kad pries mamos kiemo babulkas pasipuikuoti? Darosi isvada kad vaiku taip ir likai... Daug uzdirbantys zmones (nesvarbu ar jie ukininkai ar bankininkai) nesipuikuoja turtu. Antra, tamsta tikras lietuvis is kaimo gludumos (ne pagal gyvenama vieta, o pagal mastymo buda) - tamstai Q7 tai jau gyvenimo pasiekimas - kaip sako apie zmones sprendziate is ju apsirengimo ir su kokia masina vazineja - t.y. niekuo nesiskiriat nuo tu paciu ziurnaliugu kur apie mus raso ir apie musu pajamas bei mokescius sprendzia is kieme stovinciu dzioniu ar pick'up kiekio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip ir galvojau, kad reikejo pridet, jog pats vazineju su 96tu metu bulka, butum gal iskentes. Esme posto buvo ne ta su kuo kas vazineja ar nevazineja, esme tame, jog bet kuriuo atveju visiem neitiksi, o tokiu straipsniu, kaip minejo Maj, tikslas yra visuomenes priesinimas ir tam pasiduodama ispudingai lengvai. Kaire pries desine, ziedu valdovas pries mandra volksvagena, baznycia praktiskai pries viska, smulkus ukiai pries stambius, gyvulininkyste pries augalininkyste ir t.t. Vietoj bendro tikslo (neimkim visos LT, uzteks tik, tarkim, ukininku) turim dabartine situacija, kur kaimo saukliai eina klykdami, kad reikia braukt ismokas (logika paprasta - kaimynas deklaruoja daugiau zemes nei as, todel jam ismoku nubraukimas skaudes labiau), teismai del 1ha zemes (kai deklaruojamos 500+), neissemiama tema. O rimtu argumentuotu diskusiju sita tema matyti labai mazai (tik paklodziu tampymas is vienos puses i kita), uztenka vienas kita pavadint nevykeliais ar tikrais lietuviais is kaimo gludumos, gal dar berasciais, nes, matai, raso be lietuvisku raidziu ir darbas atliktas ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na mano subjektyvia nuomone, didžiausia blogybė, kad mūsų kaimo žmonės seimo rinkimuose nubalsavo už valstiečius. Jūs galvojat, kad čia kažkas ūkininkus stengiasi nubaust? Visi tie, kurie rėkia apie ūkininkų nemokamus mokesčius, patologiškai nekenčia ne tai kad valstiečių partijos, bet būtent asmeniškai Karbauskio. Ir jo asmenyje mato visus Lietuvos ūkininkus. Todėl aš 100 proc. pritariu Quattro, kad visas šitas kilęs šaršalas dėl ūkininkų mokesčių, ne kas kitas kaip visuomenės supriešinimas.

Gal aš neteisi, bet man tikrai susidarė tokia nuomonė dalyvaujant diskusijose su Maldeikiene, Šimonyte ir pan.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...