Jump to content
Aloyzas

Buhalterinės apskaitos pradžiamokslis

Recommended Posts

Ūkininkas tvarkytų buhalteriją ir toliau kaip fizinis asmuo, tik būtų draudžiama nurašyt menkaverčius ir ne tik dalykus į asmenines be 15 proc. apmokestinimo. Apie UAB steigimą čia nieks nekalba...fizinio asmens, ūkininko, dvejybinė buhalterija toliau tvarkoma tik jau uab'o sakykim pagrindais :))) gal ne pilna apimtim :)))

prieš 2 minutes , Andriusfeat pranešimas:

Pagyvensim pamatysim :)) mano buhalterė užsiminė , kad tokie planai yra, todėl ir klausiu gal kas ką girdėjo ar matė kokį raštą :)

galu gale - man mano bobute uzsimine... vakar vakare teko bendraut su buvusiu sociu kampu, karbis anot ju sieks mokescius palikt o uzsmaugt per sutartis...

prieš 35 minutes , Andriusfeat pranešimas:

Pagyvensim pamatysim :)) mano buhalterė užsiminė , kad tokie planai yra, todėl ir klausiu gal kas ką girdėjo ar matė kokį raštą :)

Tamstos buhalterė kažkur seime sėdi? Ar su Maldeikiene draugauja?

Sveiki, gal kas pasidalins į ką reikia sumokėti mokėtiną PVM? Niekad neteko, tai įdomu ar ši informacija dar aktuali? Šiandien paskutinė diena susimokėti. 
http://pvmdeklaracija.lt/pvmd/pvm-mokejimas.html

Pravedant pinigus į įmokos kodą tiesiog įrašyt 1001?  ar 

pridėtinės vertės mokesčio kompensacinis priedas, ūkininkų grąžintas į valstybės biudžetą 3981

Nesinori, kad paskui kažkur pasimestų pinigėliai.

prieš 11 minutes , Vanagas pranešimas:

Sveiki, gal kas pasidalins į ką reikia sumokėti mokėtiną PVM? Niekad neteko, tai įdomu ar ši informacija dar aktuali? Šiandien paskutinė diena susimokėti. 
http://pvmdeklaracija.lt/pvmd/pvm-mokejimas.html

Pravedant pinigus į įmokos kodą tiesiog įrašyt 1001?  ar 

pridėtinės vertės mokesčio kompensacinis priedas, ūkininkų grąžintas į valstybės biudžetą 3981

Nesinori, kad paskui kažkur pasimestų pinigėliai.

1001

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti