Jump to content

Socialinis draudimas (SODRA)


Recommended Posts

nu piz...... tik lietuvoj taip gali buti gavau sen registruota laiska is sodros kad teks moketi sodc draudima kaip ukininkas.taigi jofana esu dirbantis zmogus kas menesi nuo algos sumoku mokescius tai ka dar tek ir kaip ukininkui moket? tai kai apsirgsiu galesiu du beletenius im ane :icon-twisted: nu pi...... bardakas juodas nieko nesuprantu. :violence-instagib:

nereikia pykt mokesčius reikia mokėt visiem,jau užtenka prisiklausau ,kad be pigu čia ūkininkaut kai subsidijas gaunam,o kitas verslas ne,o ūkininkavimas tarkim kaip antras darbas ,juk dirbant keliuose darbuose mokesčius mokam vienodai nėra juk kad moki už pirmaeilį darbą,o paskui nereikia.

siaip man ukininkavimas tai mano laisvalaikis avininkyste mano hobis.as ukininkauju savo malonumui. bet kai reikia moketi sita mokesti tai nesamoniu nesamone.as jy sumoku nuo uzdirbtos algos.kam ji dar karta moket?kokia man nauda?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu piz...... tik lietuvoj taip gali buti gavau sen registruota laiska is sodros kad teks moketi sodc draudima kaip ukininkas.taigi jofana esu dirbantis zmogus kas menesi nuo algos sumoku mokescius tai ka dar tek ir kaip ukininkui moket? tai kai apsirgsiu galesiu du beletenius im ane :icon-twisted: nu pi...... bardakas juodas nieko nesuprantu. :violence-instagib:

Taip, taip gavau ir as antradienį, o įmoką reikia sumokėti iki einančio mėn paskutinės dienos, t.y. sausio 31 d, nors pranešimas vasario 1 d :) linksma. Dar kiek SODROJ esu išsiaiškinęs dėl delspinigių, tai jie net nesiunčia pranešimo kol delspinigių suma neviršija 10 lt. Kaip kažkas minėjo geriausia sudaryti tiesioginio debeto sutartį, arba e-bankininkystėj padaryt kasmėnsinį mokėjimą. Gerai nors tiek kad dar nereikia mokėti PSD

P.S. esu biškį dirbantis ir ūkis nuo 4 iki 14 EDV

Atsargiau su tais 141, o tai dar už grasinimus pradės tampyt ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sen kalbejau su sodra tai atsakymas jai dirbi moki 128 kaip ukininkas tau is to 128lt nei prie beletenio neprides nei prie pensijos jai mokesi 72lt jokio stazo(nesvarbu kad siti skaiciai paimti nuo minimalios 800algos o jai skaiciuoja kaip alga tai vadinasi dirbi o jai dirbi ir moki mokescius tai kodel neuzskaito stazo?) tik nuo tu 128lt gausi tevystes atostogu atostoginiu,bet kad juos gaut turesi sustabdyti ukininkavima vienam menesiui gausi lt ir vel turesi testi ukininkavima. zodziu reketas vidury dienos. bet pamegysu tuos py... isdurt. puse zemiu duosiu deklaruoti zmonai taip sumazinsiu edv ir jiem bus by..... o ne 128lt tik idomu ar karta per metus skaiciuoja edv ar du. bet siemet teks moket o kita beta f**k jie.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

..nu jo EKOtomas ..PSD ,kaip ir nereikia ,kadangi dirbi , o VSD ..deja taip ...vienintelis variantas sumažint šiemet ūkelį 0,13EDV dėl ateinančių metų

sveiki o galit pasakyt ar reikia man moket kokius nors mokescius sodrai ir VMI jai mano ukis iki 4 EDV ir as turiu antros grupes invaliduma ?

...tikrai NE ..dėl šv. ramybės galiu atsiust VMI 2010.02.02. informacinį pranešimą būtent mokesčių klausimais , tik reiktų Jūsų elektroninio

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

..nu jo EKOtomas ..PSD ,kaip ir nereikia ,kadangi dirbi , o VSD ..deja taip ...vienintelis variantas sumažint šiemet ūkelį 0,13EDV dėl ateinančių metų
sveiki o galit pasakyt ar reikia man moket kokius nors mokescius sodrai ir VMI jai mano ukis iki 4 EDV ir as turiu antros grupes invaliduma ?

...tikrai NE ..dėl šv. ramybės galiu atsiust VMI 2010.02.02. informacinį pranešimą būtent mokesčių klausimais , tik reiktų Jūsų elektroninio

o tai dar pasakyk kaip yra. as dirbu moku mokescius nuo algos. dar ukininkauju ir is mane reikalauja to paties mokescio kuri moku jau nuo uzdirbtos algos.tai ar ne du kart moku uz ta pati VSD?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

..nu jo EKOtomas ..PSD ,kaip ir nereikia ,kadangi dirbi , o VSD ..deja taip ...vienintelis variantas sumažint šiemet ūkelį 0,13EDV dėl ateinančių metų
sveiki o galit pasakyt ar reikia man moket kokius nors mokescius sodrai ir VMI jai mano ukis iki 4 EDV ir as turiu antros grupes invaliduma ?

...tikrai NE ..dėl šv. ramybės galiu atsiust VMI 2010.02.02. informacinį pranešimą būtent mokesčių klausimais , tik reiktų Jūsų elektroninio

o tai dar pasakyk kaip yra. as dirbu moku mokescius nuo algos. dar ukininkauju ir is mane reikalauja to paties mokescio kuri moku jau nuo uzdirbtos algos.tai ar ne du kart moku uz ta pati VSD?

idomu kaip su verslo liudijimu kai esi ukinininkas, gal tada uztektu kaip ukininkui moketi VSD, ir dirbti tada pagal autorine sutarti ir darbdaviui maziau mokesciu ir alga tada pakelti gerokai galetu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

...nu vistiek įkišiu savo trigrašį , gal ir durnai ,bet pamąstymui ...Virgis. EKOtomas atveju

ko gero ir Virgis. nesiekia 14EDV .iš kart abiems atkrenta GPM ,jei pajamos su VL ar atlyginimas neviršija 50% visų pajamų ,atsisakyt VL ,bandyt su darbdaviu rast bendrą kalbą ,kad pereit prie kitokios atsiskaitymo formos ,pvz.-darbdaviui (gal tada tas žodis ir nebetinka) teikt paslaugas , surašot paslaugų darbų sutartį , gale mėnesio pateikiat sąskaitą ,jis ją jums apmoka , o Jums beliktų mokesčiai tik kaip ūkininkams....nu kaip :icon-exclaim: nus Dzūkija ,kaip manot ,ar labai "į pievas", kur įžvelgiat įstatymo pažeidimą:icon-question:

o kas liečia rendelis , kiek išskaičiau ..tai jis iki 14EDV gali ūkininkaut be jokių mokesčių

,nes turi invalidumo grupę

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nus Dzūkija ,kaip manot ,ar labai "į pievas", kur įžvelgiat įstatymo pažeidimą:icon-question:

Svarbiausia koks tai darbdavys ir kokie darbai. Nes labai greitai įmonėse pripaišo darbinių santykių slėpimą. Galiu kaip pvz. iš savo pusės. Įmonė užsiima verslo planų rašymu ir mane samdo pagal autorines sutartis. Jei tai vienas kitas darbas per metus, tai nieko. O jei tai 2-3 per mėnesį? Tada tikrai VMI patikrinimo metu užkliūtų.

O svarbiausia - darbas pagal verslo liudijimą ar individuali veikla šiais metais labai jau nemažai apmokestinti. Dabar kaip tik pats bumas viską pertvarkyti į UAB'us.

Nors čia temoj dėl dirbimo su verslo liudijimu pas ūkininką buvo pasakyta, kad visi taip daro ir nieko. Bet.... Atminkit paprastą dalyką, kad mokesčius ūkininkai dar tik pradeda mokėti. Ateis laikas, juos tikrins taip pat, kaip ir įmones.

O visiems, kurie "burbuliuoja" dėl mokesčių noriu pasakyti paprastą dalyką (kad ir kaip man būtų ūkininkų gaila). Mielieji, gaunate pajamas iš ūkio. Tai kuo tos pajamos skiriasi nuo kitų, kad nereiktų mokėti mokesčių. Ir taip mokama minimaliai. Bet ir aš dirbu 3 darbuose, ir mokesčius man nuskaičiuoja nuo visų atlyginimų. Mažieji ūkininkai gi nemoka to pačio GPM, kurį aš moku nuo pirmo uždirbto lito. Aišku, skaudžiausia tai, kad nieko už tai negaunate. Bet ir miesto žmogui tas pat. Ar jis mokesčių (PSD) sumokės 1000 Lt ar 10 Lt, kai susirgs gaus tą patį gydytoją, tą pačią ligoninės lovą ir morge jį "aptarnaus" taip pat.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man nesunku sumoket bat kai is mane reikalauja du kart uz ta pati moket tai kur logika ir kaip dzukija sako nieko negaut uz tuos sumoketus lt.? tai tegu padaro kaip senais laikais kad ukininkai privalejo priduoti kiaules oda uzauginti parsa ir .t.t. tik dabar tegu pasako va tu privalai moket 128 lt kad padet valstybei brist is meslo ir duosu tegu ima o ne suda male ratu. :obscene-birdiered:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal ir nebeitema cia bet tikrai daug dirbantiems sitie besidubliuojantys mokesciai tikras meslas ir nesamone, ka kai as susirgsiu tai man uz dviguba mokejima geriau apendicita ispjaus, vietoj vienos dviguba laseline pastatys, vaistu bus daugiau nemokamu???? Siaip tikrai nesamone, susirgsi ir gausi gydyma toki koki gauna kaip ir kiekvienas eilinis pilietis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...