Jump to content

Socialinis draudimas (SODRA)


Recommended Posts

21 minutes ago, gediminaske said:

gali kas atsakyt i durna klausima? kokie mokesciai keiciasi virs 14EDV? klausimas iskilo, nes pvz mano ir kolegos ukiai, vienas iki 14 kitas virs 14EDV, bet mokescius mokam vienodus. taip ir yra ar buhalterei duot i galva?

Jis moka daugiau GPM, nes sodra turi lubas. Kai lubas panaikins (jeigu tai įvyks), tuomet labai stipriai pasikeis jūsų mokami mokesčiai. Bet ir socialinės garantijos jūsų identiškos. Ar tai teisinga, čia jau kiekvienam nuspręst

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

3 minutes ago, ramunas.s said:

uzkliuvo jusu pasakymas mazas ukis ir pvm moketojas neturetu buti viename sakinyje. o pvz apie 15 edv ir pvm moketojas verta ar geriau nebuti pvm?

Susidėk kelių metų pirkimus ir palygink mokesčių ir papildomas išlaidas būnant pvm mokėotju, skirtumus, turėtų būti aišku. Kiekvienas atvejis individualus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 valandas ago , gediminaske said:

gali kas atsakyt i durna klausima? kokie mokesciai keiciasi virs 14EDV? klausimas iskilo, nes pvz mano ir kolegos ukiai, vienas iki 14 kitas virs 14EDV, bet mokescius mokam vienodus. taip ir yra ar buhalterei duot i galva?

O buhalterė čia prie ko? Pats skaityt nemoki? Pasiskaityk VSD, PSD įstatymus (na ko gero dar ir GPM įstatymo prireiks) ir žinosi kiek, kam ir kada mokėt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-01-20 at 11:45, Dzūkija said:

O buhalterė čia prie ko? Pats skaityt nemoki? Pasiskaityk VSD, PSD įstatymus (na ko gero dar ir GPM įstatymo prireiks) ir žinosi kiek, kam ir kada mokėt.

cia tik sarkazmas buvo jeigu ka. vat tas ir yra kad geguzes pirmai kur sodrai moket reikia tai abu mokam....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

9 minutes ago, Srekas said:

Tai nereiškia, kad jie gauna 7 VDU pelno, gal jie gauna 700 VDU. Tik Sodrai juk mokama nuo lubų.

Aš to niekur ir neteigiu, tiesiog tu sakai, kad gauna nemažai pelno abu, tai tik pastebiu, kad 7 vdu yra mizeris. Pasakysiu kitaip: nėra skirtumo, žmogau, ar tu uždirbi 6000 eur, ar 60000, sodrai moki tiek pat. Kad taip būtų samdomam darbuotojui...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 valandą ago , manttys said:

Aš to niekur ir neteigiu, tiesiog tu sakai, kad gauna nemažai pelno abu, tai tik pastebiu, kad 7 vdu yra mizeris.

Nu faktas, kad ne nuostolį gauna, kaip nemenkai ūkininkų turėjo, ypač 2016m. ... Be to, klausė, kodėl moka vienodai. Tai ir paaiškinau, Tamsta bile kabinėtis :orcs-buttshake:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On Friday, January 20, 2017 at 09:08, gediminaske said:

gali kas atsakyt i durna klausima? kokie mokesciai keiciasi virs 14EDV? klausimas iskilo, nes pvz mano ir kolegos ukiai, vienas iki 14 kitas virs 14EDV, bet mokescius mokam vienodus. taip ir yra ar buhalterei duot i galva?

Moterų mušt nevalia ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Maziau negu 14, bet beveik 12 ir sake jeigu but 11 edv ar kazkiek biski maziau reiket psd lyg moket. O aplamai, kaip mokesciai skirias pagal edv dydi?

Ir dabar galvoju susitvarkyt grupe, nes gali tevukas gaut ja, bet kazkaip del nieko nereikejo tos grupes, bet jeigu nuima mokescius, tai reikia tvarkytis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

balamutina mane: gal kas trumpai ir aiskiai dvi situacijas pades isnagrinet: 1. dirbantis, ne pvm moketojas, edv 4,5, ar nuo siu metu reikia kam nors moket?

2. dirbantis, pvm moketojas, edv 7,8 ar reikia kam moketi? kiek surinkes info, tai abejais atvejais nebent jei nori savanoriskai moket, o savanoriskai nenoriu moket. kaip yra istikro?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

23 minutes ago, kastuvas said:

balamutina mane: gal kas trumpai ir aiskiai dvi situacijas pades isnagrinet: 1. dirbantis, ne pvm moketojas, edv 4,5, ar nuo siu metu reikia kam nors moket?

2. dirbantis, pvm moketojas, edv 7,8 ar reikia kam moketi? kiek surinkes info, tai abejais atvejais nebent jei nori savanoriskai moket, o savanoriskai nenoriu moket. kaip yra istikro?

1.Moki VSD -  112,86 Eur arba  120,46 Eur  (jei kaupiama papildomai pensijai), PSD dirbančiam pagal darbo sutarį NEREIKIA.

2..Moki VSD -  112,86 Eur arba  120,46 Eur  (jei kaupiama papildomai pensijai), PSD moki kas mėnesį 34,2 eur arba kartą per metus visą sumą jeigu esi dirbantis. Toliau dar nuo pelno mokėsi.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...