Jump to content

Senu fermų, ūkio pastatų atstatymas ir t.t.


Donatas

Recommended Posts

Sveiki :D

O mes fermas atstatom ir statom naujas, naudojant medines santvaras. Santvaros aukstis, forma, priklauso nuo uzsakovo pageidavimu. Prikabinau kelis variantus, bet siaip, variantu gali buti labai daug. Ferma apskaiciuoja speciali programa, po to pagal brezinius mes jas pagaminam ir sumontuojam.

kiek tokio 10x15 kaina su pastatymu ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kvadratu kaina aloizui rasau, nes as ju klausiau kiek kainuotu, o klausiau nes turiu ferma kuria butent ir noriu atstatyti, taigi manau varau i tema ;)

neprisimenu tiksliai firmos pavadinimo, bet ji buvo per paroda LZUU rudeny, tai ju santvariniu konstrukciju kainos kiek tada lyginau tai buvo beveik dvigubai mazesnes negu kitos firmos, kai lyginau.Atstant ferma savo jegomis, tai stogui tos santvarines konstrukcijos pats tas pagal kaina lyginant su metalinemis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aaa nu tai taip ir reikejo iskart rasyti aplink mane irgi kelios poros km atstumu aisku ne mano, bet mintis jei ........ beje gal kam teko susidurti su pajais kaip jie buvo dazniausiai dalinami? Pvz ferma kazkokia isdalinama i pvz 10000 paju ir padalinama zmonems pvz po 500 pajaus tai fermai ir pan... ? ar kaip? Nes kaip suprantu sveikas ar apgriuvusias fermas tik gali igyti supirkes is zmoniu pajus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as paemiau is bendroves kuri dar egzistuoja, tvarka buvo tokia

i registru centra nusinesi posedzio protokola kur tokiais tai tokiais metais vyko posedis ir ir buvo tas ir tas nuspresta ir priemimo perdavimo akta ir vsio susimoki uz matavimus (apie 900 lt) ir pastatas tavo, daryk ka nori su juo, beja pajaus neturejau ir nepirkau nei vieno

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na matai tai buvo veikianti bendrove, o ka daryti tokiu atveju kai bendrove uzsidare o pajus padalino zmonems, todel daug kur ir gavosi kad nebuvo vieno seimininko o koks desimtis ant vienos fermos. Gal kas pakonsultuos kam teko is bankrutavusios bendroves ir zmoniu perimti? Nes siaip jei tiek metu niekam nereikejo ir buvo niokojama o dabar tik sienos belike ir tai jau ne super bukles tai manau nelabai tokie apkasai ir patiems savininkams yra reikalingi. Tai gal eitu uz simboline kaina susitarus perimti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na matai tai buvo veikianti bendrove, o ka daryti tokiu atveju kai bendrove uzsidare o pajus padalino zmonems, todel daug kur ir gavosi kad nebuvo vieno seimininko o koks desimtis ant vienos fermos. Gal kas pakonsultuos kam teko is bankrutavusios bendroves ir zmoniu perimti? Nes siaip jei tiek metu niekam nereikejo ir buvo niokojama o dabar tik sienos belike ir tai jau ne super bukles tai manau nelabai tokie apkasai ir patiems savininkams yra reikalingi. Tai gal eitu uz simboline kaina susitarus perimti.

patarimas tartis labai operatyviai per kuo trumpesni laika, stengiantis kad savininkai nespetu vienas kitam pranesti, nes dazniausiai paskutiniai bando pasinaudoti ir nulupti devinta kaili ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai cia as jau ta dalyka ir numanau kad gali bandyti ;) , bet vat man idomiausia perimant pajus uztenka paprastos rasytines formos kad perleido ar pardave man pajus, ar viska butina tvirtinti pas notarus? Ar galioja ir tokios sutartys ir be notaro uztvirtinimo. Nes jei tektu perimineti is kokiu 10 zmoniu kas kart su kiekvienu neprilakstysi pas notarus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki :D

O mes fermas atstatom ir statom naujas, naudojant medines santvaras. Santvaros aukstis, forma, priklauso nuo uzsakovo pageidavimu. Prikabinau kelis variantus, bet siaip, variantu gali buti labai daug. Ferma apskaiciuoja speciali programa, po to pagal brezinius mes jas pagaminam ir sumontuojam.

kiek tokio 10x15 kaina su pastatymu ?

Kaina skaiciuojama nuo uzdengiamo statinio ploto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai cia as jau ta dalyka ir numanau kad gali bandyti ;) , bet vat man idomiausia perimant pajus uztenka paprastos rasytines formos kad perleido ar pardave man pajus, ar viska butina tvirtinti pas notarus? Ar galioja ir tokios sutartys ir be notaro uztvirtinimo. Nes jei tektu perimineti is kokiu 10 zmoniu kas kart su kiekvienu neprilakstysi pas notarus.

Kreipkis pas advokata del paju pirkimo, nes ten yra ivairiu niuansu. Teko turet patirties teisme del pastato, tai tuos paju pirkimo tarpusavyje rastelius ,advokatas vadino , juridines galios neturinciomis piselkomis . Oficiali procedura kiek man yra zinoma tai turi susirinkti visi pajininkai pas notara vienu zodziu daug niuansu kuriuos tau isaiskins tik su pajais patirties turintis advokatas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki :D

O mes fermas atstatom ir statom naujas, naudojant medines santvaras. Santvaros aukstis, forma, priklauso nuo uzsakovo pageidavimu. Prikabinau kelis variantus, bet siaip, variantu gali buti labai daug. Ferma apskaiciuoja speciali programa, po to pagal brezinius mes jas pagaminam ir sumontuojam.

kiek tokio 10x15 kaina su pastatymu ?

Kaina skaiciuojama nuo uzdengiamo statinio ploto.

taigi prasyta 10x15 vadinas 150 kvadratiniu metru, ka cia dar galima suskaiciuoti kitaip nei parasyta?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai cia as jau ta dalyka ir numanau kad gali bandyti ;) , bet vat man idomiausia perimant pajus uztenka paprastos rasytines formos kad perleido ar pardave man pajus, ar viska butina tvirtinti pas notarus? Ar galioja ir tokios sutartys ir be notaro uztvirtinimo. Nes jei tektu perimineti is kokiu 10 zmoniu kas kart su kiekvienu neprilakstysi pas notarus.

taip pritariu anksciau minetiems zodziams cia yra niuansu , kelatas :

1) reikia issiaiskinti registre ar registruotas ir ant ko registruotas pastatas , jei neregistruotas tada teismo keliu.

1.1) teismo keliu galima isigyti apgaules budu :eusa-naughty: ir normaliai .

2) Jei registruotas gali pirkti per ta zmogu-es visa pastata o pajininkams sumoketi grynais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na kiek su patikimais saltiniais teko pasiziureti kada.lt tai nei vienas nei kitas galimas variantas kada neregistruotas.

tada susirandi pajininkus sumoki kiek issideri, pasirasot pisiulka, tada per teisma nusistatai valdymo fakta

O kai nusistatai fakta ir pradedi investuot i pastata tada atsiranda koks nors is tu kuris pasirase ant pisiulkos ir to issizada bei paduoda i teisma (Pagal svetimo turto uzvaldymo fakta).Man panasiai buvo tai todel ir sakau , kad geriausias kelias yra per notara formint visokias finansines operacijas su pajininkais del paju isigijimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na kiek su patikimais saltiniais teko pasiziureti kada.lt tai nei vienas nei kitas galimas variantas kada neregistruotas.

tada susirandi pajininkus sumoki kiek issideri, pasirasot pisiulka, tada per teisma nusistatai valdymo fakta

O kai nusistatai fakta ir pradedi investuot i pastata tada atsiranda koks nors is tu kuris pasirase ant pisiulkos ir to issizada bei paduoda i teisma (Pagal svetimo turto uzvaldymo fakta).Man panasiai buvo tai todel ir sakau , kad geriausias kelias yra per notara formint visokias finansines operacijas su pajininkais del paju isigijimo.

neteisingos formos pisiulka surasei ;) , teisingas pisiulkas pateikus teisme , viskas bus ok, be to dedi viesinimo skelbima ir interesantai turi laiko apie 2 menesius atsiliepti.

Notaras rimtas pasirinkimas .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar syki rasau daugiau nekartosiu. Sandoriai su nekilnojamu turtu turi buti atliekami tiktai pas notara pasake advokatas , kai susiduriau su problemom. Jei kas nezinot tai geriau visai nekomentuokit. del tu dvieju menesiu ar kiek ten as irgi galvojau kad jei per tiek niekas is suinteresuotu asmenu nesikreips bus viskas, bet deje gali kreiptis ir po metu ir inicijuoti ieskini proceso atnaujinimui. Taip kad niuansu daug.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...