Jump to content

Česnaku auginimas


alvydass

Recommended Posts

Na žieminius reikia sodinti spalio pabaigoj, aš manau, kad spėsit, tik sėklos reikia gauti :D

o gaž žinot kontaktus, kur gauti sėklos česnaku???

ne skilteliu, bet seklos.

na va cia tai gera linkme galvoji jai ieskai seklu. o kada jas seti reikia dabar ar pavasary nes man viena sake kad pavasari

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

zaist is seklu, tikrai apsimoka, kai skilteliu kilogramas 12-15 litu.

vat ir skaiciuok.per 2 metus turesi tiek seklines medziagos, kad maza nepasirodys.

o kada set - neaisku.... greiciausiai rudeni.

as bandau ekspermentuoti. turiu seklos bet nezinau kada seti tai bandysiu rudeni ir maza daly bandysiu islaikyti iki pavasario.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
sveiki, norejau patarimo, as turiu 15 aru parostuos zemes ir noriu pavasari pradeti auginti vasarinius cesnakus. gal turetumet kokiu patarimu? labai buciau dekingas nes mano pirmasis sezonas, o labai nenoriu prarasti derliaus, aciu :icon-wink:

nera ka daug ir patarineti nuo zoles tas pats kaip ir svogunai trasos ir tokios pat. bent jau as taip naudoju ir man tinka :eusa-pray:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš sėklų galima dauginti tik žieminius česnakus, nes tik jie išaugina žiedstiebius.

Šis žieminių česnakų dauginimo metodas naudojamas tuomet, kai per trumpą laiką reikia pasidauginti didesni kiekį sodinamosios medžiagos. Dauginimas oriniais svogūnėliais yra apie 10 -15 greitesnis negu auginant iš skiltelių. Be to, šis dauginimas gerokai pagerina sodinamosios medžiagos ir prekinių česnakų atsparumą žiemojimui, nutraukia ligų beikenkėjų plitimo grandinę, nes per svogūnėlius nei ligos, nei kenkėjai beveik neplinta. Net jeigu motininiai augalai yra apsikrėtę nematodais, pilkuoju dugnelio puviniu, oriniai svogūnėliai išauga sveiki ir jokių ligų bei kenkėjų neperduoda tolimesnėms kartoms, Ornių svogūnėlių palikuonys turi keletą kartų padidėjusį gyvybingumą, didesnį derlumą, atsparumą ligoms, negu svogūnai išaugę iš skiltelių. Oriniai svogūnėliai išlaiko visas motininių augalų savybes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...