Jump to content
alvydass

Česnaku auginimas

Recommended Posts

Sveiki, šiandiena apžiūrėjau žieminius, pasodintus lapkričio pabaigoje, bendrai išdygè kokie 5%, ne daugiau, bet nenušale, tikrai gyvibingi, vis gi Staskesto sėkla. Šiandiena kaip tik apžiūrėjau praitu metu derliu tos pacios seklos, kadangi dar nesu rimtas ukininkas tai gyvenu daugiabutyje, bet verdiktas manau jums pades del laikymo salygu. Balkone istiklintame kuriame skirtumas Su lauku min. 5 laipsniai česnakai geriau išsilaike negu pastovioje pliusineje temperaturoje tamsoje. Tad mano nuomone česnakai nebijo net - 10, bet labiau jiems nepatinka + 20 ir tamsa. Tokia mano patirtis.

Prieš 21 valandų, Romasius pranešimas:

Pas mane per paskutines kelias dienas visi labai gaziai sudygo :) Kiek kompleksiniu pradziai jiems duoti?

Aš tai kompleksines iš rudens išbarstau prieš sodinant, kalis ir fosforas mažai judrūs dirvoje. Pavasarį/vasarą salietra ir sulfatas.

Aš bėriau 100 kg / 10 a - 5-17-36

Sakykit, kas jau trešėt šiemet ar turit patirties iš anksčiau. Rudenį česnakus tręšėm su kompleksinėmis trąšomis. Patartumėt vėl tręšt kompleksinėmis, ar kitom? Žemė su lengvu priemoliu, nenualinta :) Koki tręšimo būdą pavasarį naudojat: sėjat, ar beriat prie česnakų daigelių? Ačiū 

P.S. Kada planuojat purkšt? Gal kas išskaičiavę kiek Fenikso reikia 20 a? Ačiū

Prieš 18 valandų, varstelis pranešimas:

Lengvos aketeles nuo.sejamosios

tiktu turbut ekologines arba zigzagines is spyruokliu ,kaip prie kolhozu buvo ,naudoju vagojant bulves ,nors ir auksti bulvienojai tik supurena ir isravi

Prieš 14 valandų, garlic pranešimas:

Sveiki, siandien aplankiau cesnakus, radau kelis isdygusius bet supuvusius, ir vienam kazkokiu vabalu. Gal kas gali pasakyti kas cia per gyviai ir ar labai gali pakenkti?

1.jpg

2.jpg

Manau jie minta puvena, o ne česnakais. Česnakų kenkėjų saraše jų nėra. Česnakai supuvo dėl to, kad iššalo arba sodintos skiltelės buvo užkrėstos. 

On 4/17/2018 at 16:06, gediminaske pranešimas:

kokia norma? nieko baisaus, jei jau dygsta?

siaip tai naudojan chemija reiketu buti susipazinus su ju naudojimo instrukcijom. o kas susipazino tai zino, kad reikia paskaityti etikete ir ant jos viskas parasyta tereikia skaityti visa etikete, o ne kazkuria dali, nes netik nuo normos priklauso veikimas.

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti