Jump to content

Česnaku auginimas


alvydass

Recommended Posts

Na kiek internete yra info apie sodinimo laika tai 2 nuomones kuo anksciau ir kuo veliau. As sodint stenguos kai imanoma ieit i dirva. Nes rudeni daznai lyja zeme nedziusta. Stengiuosi is ryto suart isfrezuot ir sodint nes isdirbta zeme isvis nedziusta. Praita penktadieni pasodinau apie 13 aru pats sodinimas uztruko gal 3 val isbandinejau savadarbe sodinama 3 eiliu. Dabar vanduo dirvos lomose stovi taip kad galvoti kadsiemet pradzius kad butugalima sodint nerealu. Cia veiksmas suvalkijoj.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Įdomu tas "vėliau" tai iki kada :icon-smile: aš šiemet planuoju sodinti į vagas, kaip bulves, tai česnakai truputį aukščiau bus. Be to, pas mane dzūkijos smėliukas vandenį greičiau sugeria, bet reikia, kad bent porą dienų nelytų, nes plotas nemažas ir gaila būtų tokią gerą sėklą prarasti, o kitais metais mesti pinigus vėl ant sėklos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-10-29 at 11:35, varstelis pranešimas:

Na kiek internete yra info apie sodinimo laika tai 2 nuomones kuo anksciau ir kuo veliau. As sodint stenguos kai imanoma ieit i dirva. Nes rudeni daznai lyja zeme nedziusta. Stengiuosi is ryto suart isfrezuot ir sodint nes isdirbta zeme isvis nedziusta. Praita penktadieni pasodinau apie 13 aru pats sodinimas uztruko gal 3 val isbandinejau savadarbe sodinama 3 eiliu. Dabar vanduo dirvos lomose stovi taip kad galvoti kadsiemet pradzius kad butugalima sodint nerealu. Cia veiksmas suvalkijoj.

nors nuotraukele idek savo kurinio

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 10/30/2017 at 19:27, varstelis pranešimas:

 

20171020_122046.jpg

Geras kurinys. Aisku tobulinimui visada vietos atsiras, bet kaip suprantu vargo si rudeni atsimete kaip reikiant. idomu butu pamatyti detalesniu foto. kokie kauseliai ir kokios grandines naudotos, i domu kaip atrodo paemimas is bunkerio, zvaigzduciu fiksavimas... 

o jus pasodine po 3 eilutes tarpvagius purenat?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 15 valandų, Giedriusas pranešimas:

Geras kurinys. Aisku tobulinimui visada vietos atsiras, bet kaip suprantu vargo si rudeni atsimete kaip reikiant. idomu butu pamatyti detalesniu foto. kokie kauseliai ir kokios grandines naudotos, i domu kaip atrodo paemimas is bunkerio, zvaigzduciu fiksavimas... 

o jus pasodine po 3 eilutes tarpvagius purenat?

Tarp vagu tarpai 40cm kad butu galima purent tarpvagius. Cia daryta pagal t-25 parpveze pas mane 140cm tai ir gaunasi tokios lysves. Traktorius zeboja 3 vagutes. Dbr mintys sukasi apie ravetuva su kopijavimu ir vairavimu. Siemet dirbau su paprastu 2 eiles zebojanciu tai daug vargo. Uztat ir sodinama ir kaupikas bus pagal sita sodinimo sxema. Nuotrauku ikelsiu veliau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie laika. As pernai sodinau lapkricio pabaigoij. Viskas ten gerai. Kasasi kaip ir visiems. SOdinau du metus i ta pace vieta. Kai pernai kasiau, liko ir neiskastu. Pavasari sudygo ir tie (dirvos neariau ir neruosiau sodinimui, per zoles nukasiau grioveli sukisau ir uzkasiau). Ravet neravejau tai is tu savaiminiu uzaugo bet smulkesni. Zodziu tie cesnakai nera tokie zopli kaip jus manote. Tas pasodinimo laikas nera jiems toks ir svarbus- jie pagal esama ora nusistato kada jiems leist saknis o kada lapus. 

Seip nedauk as sidinu bet taip belekaip sodinu ir nesuku galvos. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Prieš 22 valandų, Banginiz pranešimas:

Sveiki česnaku broliai, ar jau visi pasodinote? Ar dar laukiate? Kaip žemelė ? Ar jau pavyksta įeiti? Gal kas žiūrėjote pas ka anksčiau pasodinti, ar nepūna? Mano pasodinta prieš savaitę, manau pataikiau pačiu laiku, bent man taip atrodo.

Jo. Literatūroje dar vis rašoma kad sodinimo laikas rugsėjo pabaiga - spalio pradžia, tačiau orai rodo savo laiką ir aš pats dar prieš porą metų sodindavai spalio paskutinį dešimtadienį pernai ir šiemet, dar ir dėl vandens, jau sodinu lapkričio mėn pradžioje, o pagal prognozes laisvai dar partiją galėsiu ir šią savaitę pasodinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...