Jump to content

Česnaku auginimas


alvydass

Recommended Posts

Patarkit kiek is 1ha buna produkcijos zieminiu mazdaug.

Prisiskaitau ivariai ukininkai raso ir 5 tonas kiti 15, bet neraso ar apie vasarinius kalba ar apie zieminius.

Ar yra sansu pasodinus 3ha parduoti produkcija rudeni kazkiek uzsidirbant? Nes saugyklos neturiu o yra planai auginti darzoves.

Kai paskaitai straipsnius tai lietuvoje is viso parduodamos keliasdesimt tonu per metus kazkaip idomiai atrodo.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 6/7/2017 at 23:04, prancius pranešimas:

Patarkit kiek is 1ha buna produkcijos zieminiu mazdaug.

Prisiskaitau ivariai ukininkai raso ir 5 tonas kiti 15, bet neraso ar apie vasarinius kalba ar apie zieminius.

Ar yra sansu pasodinus 3ha parduoti produkcija rudeni kazkiek uzsidirbant? Nes saugyklos neturiu o yra planai auginti darzoves.

Kai paskaitai straipsnius tai lietuvoje is viso parduodamos keliasdesimt tonu per metus kazkaip idomiai atrodo.

 

Manau ir 1a pasodinus galima uždirbt bet ar tau to užteks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-06-12 at 11:57, kadukas pranešimas:

Mes turime svetimkuni savo cesnaku lauke, pastebejau kelis apgrauztus lapus ir ziedkocius, o juos nuskynus viduje daug prikakinta ir kirminukas. Gal kas susidure buvot? Itarui, kad tai svogunine musele. Kuom gintis nuo ju?

As taipat pastebejau ant savuju ir kirminu ir tokios mases ant cesnaku. Gal kas pasidalins apsaugos priemonemis,kuom purksti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 23 valandų, ARUNASAS0 pranešimas:

As taipat pastebejau ant savuju ir kirminu ir tokios mases ant cesnaku. Gal kas pasidalins apsaugos priemonemis,kuom purksti.

Na as kelias nemazas lysves vasariniu ir zieminiu cesnaku auginu tik savo poreikiams .Su svogunine musele cesnakuose lyg dar ir nesusidures , nebent siemet ir mano vasariniuose bus isimeteusios , kazko lapu galiukai geltonuoja .Galvojau kad tai nuo sausros , bet dabar kai pastoviai uzlyja lietus , ar nebus tos museles ir pas mane isimetusios??Reiks ryt paziuret.Na kai auginu tik savo poreikiams tos chemijos nelabai noreciau naudoti, Beje idomu ar tiktu ta pati priemone nuo svogunines muses cesnakuose , kaip svogunuose zmones naudoja nuo jos t,y i 20 litru kibira sukratai koki 1 kg ar daugiau geru medzio pelenu ir uzpili verdanciu vandeniu ir begom per lysve kol neatauso , svogunus tuo verdanciu sarmu gausiai palaistau .Po savaites svogunai lyg butu salietros gave suzaliuja ir jokiu pageltusiu galiuku.Gal sakau ta pati priemone ir cesnakuose padetu juk jie irgi svogunu gimine :) Ar esate kas bande sia priemone nuo svoguniniu museliu cesnakuose ????

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sveiki,

ar nesimeta puvinys i cesnakus,kai toki orai? Pas mane lapai dar zali, bet yra vienas kitas jau nurudusiu stiebu (sitie smulkus). Po poros saaiciu gal reieks rauti, jei vagys neisraus. Siandien buvau nuvaziaves paziureti, tai jau pradeje vagas retint. Nepajege keliu israuti, tai ziedstiebiai tik styro... Pagauciau, tai rankas sulauzyciau tokiem.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siūlau kai pagauni priduot tegul teisia , rauna ne kokie alhašai , turginkai, jie turto turi bus ką prisiteist. Sumuši pats kentėsi , nes priduos kaip sužalojimą. Man daug sykių yra bande , bet aš dažnai reik nereik važiuoju į laukus , kaip skėrius nubaidau, šiaip geriau sodint kad nuo gerų kelių nesimatytų , na aš kalbu apie didesnius plotus (iki 0,5ha). 

Turiu klausimą ar čia iš kvailumo ar jau metas imti česnakus nes jau pasipylė skelbimai , kad parduoda, turguose parveštiniais seniai prekiauja. Buvau naktiniam turgui Lietuviškų dar nėra, iš Lenkijos bazių pilnai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 7/9/2017 at 14:18, garlic pranešimas:

viena issiroviau,  tai dar anksti jiems. skilteles dar lukstu neatsiskyre. Bet jau geriau tokius nusikasti, nei kad svetimi nukastu.

Zmona irgi speja, kad turginiai, nes marinavimui dar biski anksti. Reiktu pries turgu pagulet kur salia lauko.

Butinai pafilmuociau. Ot turetu vargelio su policija

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na chebra, ka siūlot daryt, šian išroviau viena česnaka... ir kažkaip vaizdas akių nenudžiugino, kaip supratau įsimetė puvinys  nes visas kaip košė, bet kiti lyg ir sveiki, na gal dar pora bus tokių pūvančiu, tai net nežinau ką daryt, raut lauk jau sveikus kad ant jų neužsikrėstu ar dar palikt kad augtu  iki liepos galo, gal būt ilgiau...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...