Jump to content

Česnaku auginimas


alvydass

Recommended Posts

On 5/15/2017 at 07:05, Giedriusas pranešimas:

Nu jo auginant kelis kg gal ir veiksmingas usvenes kauptukas

Labai jau noriu atsakyti, tai pasilinksminsiu. Prieš metus šie žieminiai buvo auginami keturiose Lietuvos vietose, šiai metais tik trijose. Esu bandytojas ir geros veisles  ieškotojas. Tikiuosi radau žieminius - nes visur buvo puikus derlius- "mama sakė"- košę virsit, arba turguje stovėsite. Šiais metais dar pasipildėm atnaujintos veislės, kitiems metams pasiruošę dar vienam plote žemę pradėsim konkrečiai auginti žieminius. Taip pat ieškosiu tinkamos veislės vasariniu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek man žinoma tai ne. Šiaip tuos fenixus, stompus ir panašiai rašo iki sudygimo, bet kai kurioms kultūroms yra išbandyta ant sudygusių ir žmonės sako, kad viskas gerai būna. Dėl česnakų tai nežinau stresuotų ar ne ant sudygusio nupurškus, bet tarkim su kokiais žirniais tai problemų nėra naudojant po sudygimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, Bauer pranešimas:

Kiek man žinoma tai ne. Šiaip tuos fenixus, stompus ir panašiai rašo iki sudygimo, bet kai kurioms kultūroms yra išbandyta ant sudygusių ir žmonės sako, kad viskas gerai būna. Dėl česnakų tai nežinau stresuotų ar ne ant sudygusio nupurškus, bet tarkim su kokiais žirniais tai problemų nėra naudojant po sudygimo.

Stresuoja 10-14 dienu sustoja augimas ,del to as ir nenaudoju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-05-20 at 16:12, Bauer pranešimas:

Dar yra Stomp arba Activus, bet kaip ir fenix reikia iki sudygimo nupurkšti.

Juokaujat iki sudygimo :icon-biggrin: tokiu atveju isimtinais metais tik purskimas galimas juk veikimo teperaturos yra stompo ir fenikso skirtingos. Todel kai gali daryti pirma purskima labai svarbu isivertinti su kuo geriau. O paskutini purskima beveik visada darau men iki kasimo nes kitaip zoleje paskesta o ravejimui neturiu pinigu. Visada buvo ir bus pigiau nupurksti ir patresti nei samdyti gauja zmoniu ravejimui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

11 minutes ago, Giedriusas pranešimas:

Juokaujat iki sudygimo :icon-biggrin: tokiu atveju isimtinais metais tik purskimas galimas juk veikimo teperaturos yra stompo ir fenikso skirtingos. Todel kai gali daryti pirma purskima labai svarbu isivertinti su kuo geriau. O paskutini purskima beveik visada darau men iki kasimo nes kitaip zoleje paskesta o ravejimui neturiu pinigu. Visada buvo ir bus pigiau nupurksti ir patresti nei samdyti gauja zmoniu ravejimui

Ar apsimoka prieš kasima dar purkšti? Nes po žydėjimo vistiek nebeauga, o tik subręsta česnakas, tai kaip ir didesnės žalos nepadaro ir žolės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandų, Giedriusas pranešimas:

Juokaujat iki sudygimo :icon-biggrin: tokiu atveju isimtinais metais tik purskimas galimas juk veikimo teperaturos yra stompo ir fenikso skirtingos. Todel kai gali daryti pirma purskima labai svarbu isivertinti su kuo geriau. O paskutini purskima beveik visada darau men iki kasimo nes kitaip zoleje paskesta o ravejimui neturiu pinigu. Visada buvo ir bus pigiau nupurksti ir patresti nei samdyti gauja zmoniu ravejimui

Kuom purskiate likus menesiui iki kasimo ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

[Garlic] Dekui uz patarimus.

Gal kas kokias nors sodinamasias esat isbande turite patirties. Ateityje planuoju 1-2ha cesnaku auginti, noreciau isvengti ranku darbo sodinant.

Dar klausimas. Rudeni nuemus derliu galima ji jau lapkriti kisti i zeme sekanciam derliui. Pradziai planuociau 10a o is tu 10a toliau viska uzsodinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, staskestas pranešimas:

As skabau kai ziedas susuka'kiaules uodegyte',skinu lapu aukstyje.Pas mane dar ziedu neleidzia.

Ta pati veisle (sekla is tamstos), bet skirtingas brendimas. Gal kad pas mane sausa, laistyt nera galimybes. Anksciau lapai auksti budavo, o siemet biski virs keliu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On ‎2017‎-‎06‎-‎01 at 22:07, garlic pranešimas:

Ta pati veisle (sekla is tamstos), bet skirtingas brendimas. Gal kad pas mane sausa, laistyt nera galimybes. Anksciau lapai auksti budavo, o siemet biski virs keliu.

Taip pat ir pas mane zemesni nei iprates ,tai salto balandzio pasekme.Siandien ir pas mane pasirode ziedai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...