Jump to content

Česnaku auginimas


alvydass

Recommended Posts

Aš ir sėkla gera turėjau ir beicavau ir tresiau ir žemės tyrimus dariau kitaip sakant viską padariau bet žmoniškai sukariaaut su posakniu neina kai taip slapia

O kaip su sėjomaina?Česnakai gali gryžti i tapati plota gali ne anksčiau kaip po 3 metu svarbu kad 3 metus negali auginti daug daržoviu.Geriausia grūdinės,dobilai ,ankštinės,bet jau aš taip darau.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ten kur sodinau česnakus jie niekada nėra augę na bent 20 metų tai tikrai ne.

 

Sveiki sulauke sv. Kaledu.Ilgai svarsciau kodel pas tave pasaknio ligos,jai padarei viska, kiek as zinau ,kas sukontruoliuoja pasaknio ligas,belieka dar sitas varijantas;Kadangi musu mintys materializuojasi,o jus daug galvojate kad pas jus bus pasaknio ligos tam iseikvojat daug energijos ir jusu mintys materializuojasi.Kokios musu mintys toks musu gyvenimas ,aplinka,ir darbo rezultatai.Taip kad ko maziau negatyvo daugiau optimizmo ir pozytyvo.Tai mano nuomone ji nebutinai turi sutapti su jusu.Linksmu Kaledu ir Nauju Metu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki sulauke sv. Kaledu.Ilgai svarsciau kodel pas tave pasaknio ligos,jai padarei viska, kiek as zinau ,kas sukontruoliuoja pasaknio ligas,belieka dar sitas varijantas;Kadangi musu mintys materializuojasi,o jus daug galvojate kad pas jus bus pasaknio ligos tam iseikvojat daug energijos ir jusu mintys materializuojasi.Kokios musu mintys toks musu gyvenimas ,aplinka,ir darbo rezultatai.Taip kad ko maziau negatyvo daugiau optimizmo ir pozytyvo.Tai mano nuomone ji nebutinai turi sutapti su jusu.Linksmu Kaledu ir Nauju Metu.

:icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki sulauke sv. Kaledu.Ilgai svarsciau kodel pas tave pasaknio ligos,jai padarei viska, kiek as zinau ,kas sukontruoliuoja pasaknio ligas,belieka dar sitas varijantas;Kadangi musu mintys materializuojasi,o jus daug galvojate kad pas jus bus pasaknio ligos tam iseikvojat daug energijos ir jusu mintys materializuojasi.Kokios musu mintys toks musu gyvenimas ,aplinka,ir darbo rezultatai.Taip kad ko maziau negatyvo daugiau optimizmo ir pozytyvo.Tai mano nuomone ji nebutinai turi sutapti su jusu.Linksmu Kaledu ir Nauju Metu.

Šaunuolis iš tuščio į kiaura gerai pavariai:)))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi su praejusiom sventem ir su ateinanciais naujaisiais metais. Norejau parodyt kokie mano cesnakai .Sodinti Lapkricio pradzioje. Jau reiks eit ravėt

aa25d4fb6aee.jpg

 

Aciu uz linkejimus,net keista lapkricio pradzioj sodinti o jau pilnai sudyge,mano spalio pabaigoj sodinti tik kai kurie pradejo leisti daigus is skilties.Kokiam gylyje pasodinti kad jau sudygo?Kokia veisle ar bent spalva?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu uz linkejimus,net keista lapkricio pradzioj sodinti o jau pilnai sudyge,mano spalio pabaigoj sodinti tik kai kurie pradejo leisti daigus is skilties.Kokiam gylyje pasodinti kad jau sudygo?Kokia veisle ar bent spalva?

 Veisle nezinoma pirkau Darbėnuose (kretingos rajonas).Spalva buvo tokie i melinuma biski .Galvos ir skiltys labai dideles.Skilutes dariau kazkur 15 cm gylio tai žemėm užsibėrė kažkur apie 12 cm.As prie zemes ukio naujokas tai cia mano pirmas bandymas .Žiurėsim kas gausis .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pernai panašią situaciją turėjau su ispaniškais česnakais. Vos tik pasodinus ėmė lyst laiškai. Nors pasodinti buvo irgi lapkričio pradžioj. Iki žiemos spėjo po 3-4 lapus išaugint. Užmulčiavau durpėm ir pjūvenom apie 5 cm. Lapų viršūnės stipriai nušalo, bet patys sugebėjo išgyvent. Šiemet tuos pačius pasodinau. Sakyčiau neblogai adaptavosi, nes dabar tik vos vos iš žemės išlindę, o kitais metais gal iki pavasario pakentės. Tiesa gavau 5 galvas lauktuvių, dėl to ir žaidžiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Veisle nezinoma pirkau Darbėnuose (kretingos rajonas).Spalva buvo tokie i melinuma biski .Galvos ir skiltys labai dideles.Skilutes dariau kazkur 15 cm gylio tai žemėm užsibėrė kažkur apie 12 cm.As prie zemes ukio naujokas tai cia mano pirmas bandymas .Žiurėsim kas gausis .

Nesuprantami reikalai, nes pro 12 cm. jie ne tik, kad rudenį, bet ir pavasarį neturėtu prasimušt... Pabandyk vieną atkast ir pamatuot gylį nuo skylties viršaus iki žemės. Būna, kad jei žemė po skiltele kieta, šaknys ją iškelia į viršų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesuprantami reikalai, nes pro 12 cm. jie ne tik, kad rudenį, bet ir pavasarį neturėtu prasimušt... Pabandyk vieną atkast ir pamatuot gylį nuo skylties viršaus iki žemės. Būna, kad jei žemė po skiltele kieta, šaknys ją iškelia į viršų.

Butinai kai nuvaziuosiu  i kaima  po nauju iskasiu  ir paziuresiu kas cia dedas su jeis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2016-12-30 at 23:39, Zuvedra said:

 Veisle nezinoma pirkau Darbėnuose (kretingos rajonas).Spalva buvo tokie i melinuma biski .Galvos ir skiltys labai dideles.Skilutes dariau kazkur 15 cm gylio tai žemėm užsibėrė kažkur apie 12 cm.As prie zemes ukio naujokas tai cia mano pirmas bandymas .Žiurėsim kas gausis .

o kokia kaina ju

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

20 valandas ago , staskestas said:

Šaknys puikios,daigas trumpas,jis neturėjo buti išlindes iš žemės,o tie kurie išlinde iš žemės kokiame gylyje skiltys?

Tas iškastas ir nebuvo išlindes.O tie kur sudyge tai vienas dalykas kita sėkla (galvos dideles bet skilteles smulkesnes ir daugiau ju, baltos spalvos)buvo turgui pirkta.Ir kai prakasiau paziuret gyli tai kokie 5 Cm mazdaug.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

8 valandas ago , Zuvedra said:

Tas iškastas ir nebuvo išlindes.O tie kur sudyge tai vienas dalykas kita sėkla (galvos dideles bet skilteles smulkesnes ir daugiau ju, baltos spalvos)buvo turgui pirkta.Ir kai prakasiau paziuret gyli tai kokie 5 Cm mazdaug.

Mano manimu gylis per mazas,reikia 8 cm jai zeme lengva 10cm, sekla is aprasymo panasu i vasarinius ,mano 'Flavor' kaikurie isleido ziedstiebius ir patapo panasus i zieminius,jai as neklystu tai kad jie sudygo viskas tvarkoj pas juos tokie genai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

3 valandas ago , staskestas said:

Mano manimu gylis per mazas,reikia 8 cm jai zeme lengva 10cm, sekla is aprasymo panasu i vasarinius ,mano 'Flavor' kaikurie isleido ziedstiebius ir patapo panasus i zieminius,jai as neklystu tai kad jie sudygo viskas tvarkoj pas juos tokie genai.

Nu man jie irgi i vasarinius buvo panašūs bet kad pas ju per viduri buvo tas stiebas .Nu reik laukti pavasario ziuresim kas cia bus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...