Jump to content

Česnaku auginimas


alvydass

Recommended Posts

Ar teko kam dabar pirkti ar užsisakinėti vasarinių česnakų sėklą iš asociacijos? Keistai skamba jų noras žūt būt gauti avansą ir siūsti per siuntas. Net nesileidžia į kalbas, kad atvažiuoju, susimoku ir pasiimu. Nors žada, kad sėkla prancūziška sertifikuota, maišai plombuoti. O gal aš per daug įtarus...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar teko kam dabar pirkti ar užsisakinėti vasarinių česnakų sėklą iš asociacijos? Keistai skamba jų noras žūt būt gauti avansą ir siūsti per siuntas. Net nesileidžia į kalbas, kad atvažiuoju, susimoku ir pasiimu. Nors žada, kad sėkla prancūziška sertifikuota, maišai plombuoti. O gal aš per daug įtarus...

Paskaityk mano ankstesnius komentarus, nesi per daug įtarus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar teko kam dabar pirkti ar užsisakinėti vasarinių česnakų sėklą iš asociacijos? Keistai skamba jų noras žūt būt gauti avansą ir siūsti per siuntas. Net nesileidžia į kalbas, kad atvažiuoju, susimoku ir pasiimu. Nors žada, kad sėkla prancūziška sertifikuota, maišai plombuoti. O gal aš per daug įtarus...

Teko ir man kontaktuot su tuo pirmininkėliu ir elektroniniu ir telefonu tai pasirodė kažkoks dalbajobas tiesiogine ta žodzio prasme:) Ir kiša ta savo sutartį su įpareigojimais tik jiems naudingais. Na nieko teigiamo apie juos dar negirdėjau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kažkada bendravau su jais. Buvau ir sutartį parsisiuntus. bet geras biznis ten pas juos. Perki pas juos sėklą, tarkim (dabar kainų nežinau, bet dėl vaizdo) po 4,5, jie iš taves rudenį superka už pvz 3,5, bet jei nori vėl kitais metais parduot jiems, tai vėl turi pirkt po 4,5. Pats parduodi, galbūt tą pačią sėklą perki , tik dar primokėt turi.... įdomi matematika.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 3 savaičių...

Kai taip drėgna kokių tu čia priemonių imsies... Nieko nepadarysi ne mūsų žiemai žieminiai cesnakai. Nei salcio mei sniego. Arba šaltis ne sniego arba sniegas be šalčio...

 

Jai nieko nedarysi niekas ir nepasikeis.Pasaknio ligos yra kontroliuojamos,sejomaina,sveikos seklos parinkimu ,beicavimu ,fungicidais augimo perijodu.Kai visa sita padarai ir orai turi ryskiai mazesne itaka derliui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...