Jump to content

Česnaku auginimas


alvydass

Recommended Posts

On 2018-09-28 at 13:27, lunacy pranešimas:

O kaip vasarinių česnakų augintojai ruošiat sėkla tik išorines skilteles ar ir vidines sodinat? Ir ar jums visos galvutės normaliai susiformuoja (skiltelės)? Pas mane buvo kažkodėl vienaskilčių česnakų, kurie nesuformavo skitelių ir ar tokius esat kas nors bande sodint ar tiesiog maistui tokie jau.. :D

stegiames sodinti isorines bet jei trukumas tada ir vidines sodinam

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-10-03 at 16:09, rol2rekva pranešimas:

Sveiki,

Kada planuojat šiais metais pradėt sodint česnakus? Gal kas jau ir gliaudyt pradėję? Aš tai panašiai apie 15d sodint bandysiu. Ir ar kuo sodindami beicuojat?

Aš irgi planuoju apie ~13d sodinti. Įdomu kur visi kiti pradingę, kad taip tylu, ramu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-10-12 at 16:24, edmux71 pranešimas:

 

as irgi 13-14d. nes turi dar gerai isikrumiti tik nezinau gal kokiu trasu pabarstit reiktu

Tikiuosi kalbat apie lapkriti... nes jei spali pasodinsit, tai spes ir isišaknyti ir sudygti, pagal prognozes saltis ateis lapkricio gale, tai sodinimas lapkricio viduryje. Praitais metais sodinau pačiam lapkricio gale ir tikrai nesuklydau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-10-13 at 23:39, Banginiz pranešimas:

Tikiuosi kalbat apie lapkriti... nes jei spali pasodinsit, tai spes ir isišaknyti ir sudygti, pagal prognozes saltis ateis lapkricio gale, tai sodinimas lapkricio viduryje. Praitais metais sodinau pačiam lapkricio gale ir tikrai nesuklydau.

Praeitais metais nuo spalio 15 iki 19 sodinau, tai pavasarį labai vėlai tik išlindo ir liuks derlius. Jau 5 metai tokiu laiku sodinu. O dėl ilgalaikių prognozių, gali rytoj ryte atsikelt ir jau pasikeitusios būt....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 21 minutes , rol2rekva pranešimas:

Praeitais metais nuo spalio 15 iki 19 sodinau, tai pavasarį labai vėlai tik išlindo ir liuks derlius. Jau 5 metai tokiu laiku sodinu. O dėl ilgalaikių prognozių, gali rytoj ryte atsikelt ir jau pasikeitusios būt....

Aš jau 13d puse susodinau ir su likusiais nežinau ką daryti. O dėl orų prognozės tai tikra tiesa praeita savaite stebėjau tai jau lapkričio 1 turėjo būti minusinė temperatūra, o dabar jau +16, šios savaitės pabaigoje gal vėl pasikeis. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Prieš 4 valandų, garlic pranešimas:

Jau lapai lenda, nebus blogai jei suzels ir pasals be sniego?

Pats pakomentuoti sito dalyko tai tikrai negaliu pirmi metai, kaip bandau augint tai patirties neturiu. O kiek skaiciau ir ziurejau video, tai yra normalus dalykas jeigu sudygsta, kaip tik dar geriau, bet tokiu atveju zinoma yra butinas mulciavimas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Kaip bus po ziemos pamatysim balandi. Bet jei jau taip manau tai is manes galesi nusipirkt. Sodinau spalio 10 nesudygo 

On 2018-11-20 at 21:23, Žygimantas pranešimas:

Pas mane sodinti spalio gale, tai apie 60% jau pradejo laiskus leisti. Jai ziema bus salta ir be sniego teks zureti i plika lauka.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 16 valandų, Giedrriusas pranešimas:

Kaip bus po ziemos pamatysim balandi. Bet jei jau taip manau tai is manes galesi nusipirkt. Sodinau spalio 10 nesudygo 

 

 

Prieš 16 valandų, Giedrriusas pranešimas:

Kaip bus po ziemos pamatysim balandi. Bet jei jau taip manau tai is manes galesi nusipirkt. Sodinau spalio 10 nesudygo 

 

Matyt prasta sekla sodinai  kad nesudygo. Juokauju, manau čia daug yra profesionalu kurie tuo užsiema. Aš sodinau spalio paskutinè diena, nesudyge niekas, ir manau tuo metu sodinti yra pačiu laiku. Anksčiau susirašinėjom, kad kažkas sodina spalio pradžioje - 10 diena. Aš galvoju reikia sodinti pagal orus. Gal klystu, gal.... pavasary,   derliu nuimant bus matyt 

 
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
prieš 16 minutes , Pirichodaz pranešimas:

Nu šiais metais pasodinau 100 kg česnakų į 10 arų sklypą prieš sodinimą patresiau kalio trąšomis poto isfrezavau ir rankom pasodinome 5 zmones per 8h be poilsio tikrai maniau bus greičiau bet realiai taip ir išėjo kiekvieną skiltelė sodinome 5cm gylį kažkur tarpai gavosi tarp česnakų 10cm o tarpu eilės kažkur 30cm  pasodinau 20 kg savų užaugintų česnakų labai panašūs į dangiai veislės tikrai didelį atsparus sakyčiau ir lengvai auginami ir 80 nusipirkau iš Raseinių vieno ūkininko nebuvo sertifikuoti vidutinio dydžio palyginus su mano tai maži labai bet surizikavau ir nusipirkau kainavo už kilogramą 2,5 euro pigiau neradau pameginsiu  kaip bus jau vienus metus patyliukais skaitau jūsų forumo žinutės ir kaip patariate vienas kitam  nusprendžiau ir aš prisijungti nepatyręs aš savamokslis ir mėginų įvairovės visokias su česnakais labai sakyčiau nereiklūs augalas bent man kolkas nes auginau jau trecias sezonas bus tai du labai gerai sakyčiau bet labai jau mažas plotas buvo dabartinės 10aru poto zesiu realizaciją ir jei viskas bus ok tai tada plesiuosi

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...