Jump to content
uk.algis

zieminis rapsas

Recommended Posts

prieš 29 minutes , MV ūkis pranešimas:

sveiki, gal kas naudoja Timac agro Pinkstart startines trąšas rapsui, jas rašo galima maišyti su rapso sėkla ir sėti, jei neturi įrangos jom, bet tuomet kaip norma nusistatyti? ir ar nesigaus kad vietom bus paberta tik trąša, kitur rapsas, jų norma iki 25kg/ha, o rapso apie 4 tik sėju.

Sumaišius nepasesi arba labai bus netolygiai, kaip sakant pirmą gali trasos isbyreti su keleta sėklų arba atviskciai, nebent svoris ir granulės dydis vienodas. Čia galioja fizikos dėsniai. Nebent kokia pneumo sejamoji

Viskas ten susimaišo ir pasisėja normaliai. Sėjom vasarinius rapsus, buvo sausas pavasaris, tai skirtumo jokio nepastebėjom. Skurdo visi vienodai. Jei ant sėjamosios yra kokia žolių išsėjimo įranga, tai galima bandyt, bet šiaip tai daug darbo, nes reikia išmaišyt gerai. Arba su kokia betono maišykle žaist.

Buvau aprases timac agro trasas vasariniu rapsu temoje . Na bet pasikartosiu cia . 

Kaire naudotas pinkstar, desine nenaudotas . Dygime ir augimo pradžioje tikrai efektas buvo . Augalas daug stipresnis . Sausra lengviau pernese . 

Paporinsiu Bulvinykuo, viskas ten susimaiso gerai ir pasiseja be problemu . 

IMG_0745.JPG

prieš 36 minutes , Bulvinykas pranešimas:

Viskas ten susimaišo ir pasisėja normaliai. Sėjom vasarinius rapsus, buvo sausas pavasaris, tai skirtumo jokio nepastebėjom. Skurdo visi vienodai. Jei ant sėjamosios yra kokia žolių išsėjimo įranga, tai galima bandyt, bet šiaip tai daug darbo, nes reikia išmaišyt gerai. Arba su kokia betono maišykle žaist.

Klausk forumiecio Edviuks, jis bandes buvo

prieš 21 minutes , edviuks pranešimas:

Buvau aprases timac agro trasas vasariniu rapsu temoje . Na bet pasikartosiu cia . 

Kaire naudotas pinkstar, desine nenaudotas . Dygime ir augimo pradžioje tikrai efektas buvo . Augalas daug stipresnis . Sausra lengviau pernese . 

IMG_0745.JPG

O daugiau naudoji ar jau ne ? 

Mane domintu zieminiui rapsui

On 2018-07-15 at 11:47, edviuks pranešimas:

IMG_0745.JPG

Su vasariniais miežiais panašų variantą buvau daręs, tik dalis buvo sėta su pinkstar 20kg/ha,  o kita su 16-16-16 180kg/ha, nes taip gavosi vienodos sąnaudos. Greičiau sudygo su pinkstar, bet vėliau ten kur buvo naudota azofoskė buvo gražesni ir į bunkerį biro daugiau apie 500kg

Tai as aiskiai parasiau . Jokios trasos nebuvo papildomai maisomos pries seja su SEKLA.  Pries seja berta amofosas ir kalis . Taip kad ta suveslejima rapso kaireje puseje lemia pinkstar .  Nes kitos salygos vienodos .

pinkstar tera startine trasa, o ne ta kurios turi uztekti visa vegetacijos laikotarpi . 

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti