Jump to content

zieminis rapsas


Algis...

Recommended Posts

1 hour ago, Mantas2342 pranešimas:

pas mane yra kai kur ramunių išlindusių , bet neglifosuosiu.

kaikur.... Jei rasiu sukuo kokybiskai nufotkint imesiu kaip musu krasto zemvaldziu zieminiai rapsai.... radusiam nuotraukoje rapsa bonka iskart :D p.s. ekologu nera

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, ukdavidas pranešimas:

Kuom rapsai geriau nusipusti prieš kulimą nes žolių daugiau nei rapso, regionų ar glifosatais ir kokias normas dėti nes kažkada pamenu puciau glifosatais 3ltr norma,tai jokio efekto nebuvo

Naudoju paprastus glifosatus 4ltr/ha ir kuliu po 14 dienu. Su reglonu brangiau gaunasi, reikia specialių leidimų ir vistiek reikdavo laukti tas pačias 14 dienų, kol pasieks normalų drėgnumą...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Seta 08 21, veisle Raffines. Nuo vabalu purksta su fastacu kartu su augimo reguliatorium, poto proteus ir vel fastac kartu su fungicidu. Yra stiebinio pasleptastraublio gan nemazai... siaip siemet beveik galejom ir be sisteminio apsieit, nes vienam lauke puse su proteus puse su fastac, kolkas skirtumo nematau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, jaunasis21 pranešimas:

Gelsta rapsas ir pas mus. Jeigu maza kaciuka atlaiko rapsas birs 3 t jeigu suaugusy katina -5 :D Nedaug truko kad mane atsigulusy atlaikytu :D:D 

IMG_2726.JPG

IMG_2733.JPG

Gazus kaip ir mano rapsas, ir daugelio aplinkui grazus. Ale dar ne aruode. Katik nulijo pas mane 10 minuciu, per jes 2cm iskrito, nakty pusantro, o db vel debesys ateina... 

IMG_20170704_132513.jpg

IMG_20170711_132447.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Is rudens ant razienu reikia purksti kad isnaikintum piktzoles !!!! O paseliuose yra kita chemija kur zoles naikina. Per ūkininku susirinkima kiauliu komplekso direktorius maldaute maldavo kad kurie augina pasarinius grudus kad nepurkstu su glifosatais pries kulima nes sake kad kiaules zviegia prie lovio ir needa tokiu miltu. Zmogus aisku ne kiaule viska suvalgo bet vistiek siulyciau pamastyti ar jau butina taip purksti ant nokstanciu paseliu.

P.s jau pats asmeniskai paseliuose koki 15 metu nesu naudojas glitosatu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prie ko čia miltai kai kalba eina apie rapsus. Purkšiu pagal visus galiojančius reikalavimus ir taisykles, nes  vietom rapso tiek pat kiek žolės. Gali būt kokio nori gerumo gaspadorius, bet kartais gamta sudėlioja viską pagal save...  O kadangi reikia suvest galą su galu kartais būni savanaudis ir žiūri savo gėrovės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...