Jump to content

SUNKVEZIMIAI


Algis...

Recommended Posts

10 minutes ago, Quattro said:

Nieko cia uzlepto ar pan. reali situacija del susiklosciusiu aplinkybiu, todel ir klausiu, nes nera buve panasios situacijos :)

įdarbink 2 valandom per savaitę, nes jeigu darys kokius reidus su VMI tai nežinau kaip čia reiktų pasakyti, kad netraktuotų kaip nelegalaus darbo..o dar vairuotojas kokią nesamonę leptels, kad paprašė nuvežt už atlygį..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

6 minutes ago, manttys said:

įdarbink 2 valandom per savaitę, nes jeigu darys kokius reidus su VMI tai nežinau kaip čia reiktų pasakyti, kad netraktuotų kaip nelegalaus darbo..o dar vairuotojas kokią nesamonę leptels, kad paprašė nuvežt už atlygį..

Vairuotojas uz ačiū nuves, todel del sito nera problemos. Darbuotojui vezant krovinius tarptautiniais reisas visas pervezimas netampa komerciniu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

20 minutes ago, ukdavidas said:

tai dabar reikia registruoti vastarasti vmi ukininkui vezant ar nebereikia ? jei registruoji vastarasti tai kaip kaimyno gali nuvesti savo vardu? ypac koki 10 reisu

" Valstybinei mokesčių inspekcijai važtaraščio duomenų teikti neprivaloma. 11.2 papunktyje nurodyta, kad jeigu gabenamas krovinys - juridinio ar fizinio asmens, užsiimančio žemės ūkio veikla, išauginti ir / ar išgauti žemės ūkio produktai, gabenami paties juridinio ar fizinio asmens, užsiimančio žemės ūkio veikla, ar jo įgalioto asmens, ir pervežami iš tų žemės ūkio produktų užauginimo ir / ar išgavimo vietų, važtaraščio duomenų teikti neprivaloma"

bet sandėlis tai jau ne užauginimo vieta, tai nelabai man čia aišku irgi. Reiks pasukti mokesčiam.. o tu nori parduoti savo vardu tuos grūdus? po to kaimynui atiduosi pinigus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...
On 2017-02-15 at 22:38, manttys said:

įdarbink 2 valandom per savaitę, nes jeigu darys kokius reidus su VMI tai nežinau kaip čia reiktų pasakyti, kad netraktuotų kaip nelegalaus darbo..o dar vairuotojas kokią nesamonę leptels, kad paprašė nuvežt už atlygį..

Transportas sustabde panasiom aplinkybem,vairuotojas vairavo ukininko fura - turejo ,,kazka,, veztis kad parodytu kad dirba ,nupaise nelegalu darba,nepildyma poilsio ir dar visokio meslo. kada pats vairuoja nuosava tada kitaip.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 valandą ago , Augunstas said:

Transportas sustabde panasiom aplinkybem,vairuotojas vairavo ukininko fura - turejo ,,kazka,, veztis kad parodytu kad dirba ,nupaise nelegalu darba,nepildyma poilsio ir dar visokio meslo. kada pats vairuoja nuosava tada kitaip.

Tai viršijo 100 km spindulį kad paprašė poilsio pildymo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

16 valandas ago , Marsas5 said:

Sveiki, ruosiusi isigyti vilkika ir reikalinga jusu nuomone kurie dirbate su tokiais vilkikais. Renkuosi tarp 4 serijos Scanijos 380ag , Daf XF95 ir MAN TGA 18.430 noreciaiu suzinoti is ju kiekvieno + ir -

Scanios variklis silpnas,ieskok,bent 400 ,kad butu,Daf visai gera masina,o Man turetu būti paskutinej vietoj,pagal mane,nes kurie veza tarptautiniais marsrutais(daug dirba) tai MAN labai mazai turi .Pagrindas Scania , DAF,o jie tikrai zino ka pirkti. Aisku svarbiausia stovis,o Man gelbeja tik kaina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-03-09 at 16:13, Marsas5 said:

Sveiki, ruosiusi isigyti vilkika ir reikalinga jusu nuomone kurie dirbate su tokiais vilkikais. Renkuosi tarp 4 serijos Scanijos 380ag , Daf XF95 ir MAN TGA 18.430 noreciaiu suzinoti is ju kiekvieno + ir -

Pirmiausia klausimas ka su tuo vilkiku veiksi? Savo produkcija veziosi? Idarbinsi? Jie perki savo reikmems tai siulyciau pasiziuret tik su maza kabina. Galiu pakomentuoti tik apie TGA MAN'a - tai vokiskas kamazas, paprastas i kantrus, aisku jei nenusipirksi lavono. MAN'ui remonta skaiciuok taip: sankaba 300-400k km, deze ir reduktorius 700-800k km, kapitalinis variklio remontas 1.2-1.5 mln km. 

9 valandas ago , arciu555 said:

Scanios variklis silpnas,ieskok,bent 400 ,kad butu,Daf visai gera masina,o Man turetu būti paskutinej vietoj,pagal mane,nes kurie veza tarptautiniais marsrutais(daug dirba) tai MAN labai mazai turi .Pagrindas Scania , DAF,o jie tikrai zino ka pirkti. Aisku svarbiausia stovis,o Man gelbeja tik kaina.

Drisciau pasigincinti, nes cia kaip ir su traktorium vienam zalias kitam raudonas prie sirdies. Vakaruose mazdaug kas 3-4 vilkikas vaziuoja MAN, tad jei pagal tave MAN'a gelbeja tik kaina tai ka kalbet apie Renault ar Iveco?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-03-09 at 16:13, Marsas5 said:

Sveiki, ruosiusi isigyti vilkika ir reikalinga jusu nuomone kurie dirbate su tokiais vilkikais. Renkuosi tarp 4 serijos Scanijos 380ag , Daf XF95 ir MAN TGA 18.430 noreciaiu suzinoti is ju kiekvieno + ir -

Sveikas, virš dešimt metų dirbau komercinio transporto pardavime, daugumoje naudoto, tad teko daug su visokių markių ne tik pavažinėti ,bet ir paremontuoti. Teko padirbėti ir užsienio servise ,tad mano tokia nuomonė, kad svarbiausia auto stovis, markė kokia kam patinka ir aišku kaina, nes viena kaina bus Scanijos kita Iveco. Jei diena iš dienos važiuosi tai rinkis ekonomiškesnę, jei nori detalių pigesnių tai netiks Scanija, jei veši normalų svorį nepamaišys daugiau arklių.Aš pats simpatizuoju Volvai, nes nematau pas ją daugiau trūkumų negu pas kitus konkurentus, nebent kaina ir imčiau automatine pavarų dėžę, jei vien po laukus nevažinėsi.Bet čia tik mano nuomonė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

4 valandas ago , paula said:

Gal po laukus nėra pats geriausias variantas, bet gal jis visai po laukus nevažinės, gal varys vakarai- rytai su kroviniais...

Cia jau kitas reikalas,kelyje automatas geras dalykas.Daznai buna mechanine deze tik pavaras perjungineja ne vadyla o kompas,tiksliau jungia oras, pagal kompo komanda.Daug kas juos vadina automatine bet istikruju ten gryna mechanika.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiandien užkūriau po žiemos Scanią ir nesklandumai. Orą pumpuoja ne į sistemą, o pučia į lauką pro tą ventilį, kur galima užsukti žarnelę orui pripūsti. O nei stabdžių sistemos, nei pakabos pagalvių neužpumpuoja. Ar gali būti dėl to kaltas keturių kontūrų apsauginis vožtuvas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

5 minutes ago, Žemdirbys said:

Šiandien užkūriau po žiemos Scanią ir nesklandumai. Orą pumpuoja ne į sistemą, o pučia į lauką pro tą ventilį, kur galima užsukti žarnelę orui pripūsti. O nei stabdžių sistemos, nei pakabos pagalvių neužpumpuoja. Ar gali būti dėl to kaltas keturių kontūrų apsauginis vožtuvas?

Issuk ta ventili ir isvalyk,voztuvelis pastriges.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 hour ago, Išradėjas said:

Cia jau kitas reikalas,kelyje automatas geras dalykas.Daznai buna mechanine deze tik pavaras perjungineja ne vadyla o kompas,tiksliau jungia oras, pagal kompo komanda.Daug kas juos vadina automatine bet istikruju ten gryna mechanika.

o kas per padaras, kai vadina pusautomatu su sankabos pedalu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...