Jump to content

SUNKVEZIMIAI


Algis...

Recommended Posts

Šiais metais keitėm savo MAN TGA. Keturių kontūrų apsauginis vožtuvas. Kai buvo sugedęs, neužpumpuodavo oro į visus kontūrus, man rodos tik į du. Pirkom neoriginalų DT firmos atsiėjo 65 eurai + pvm (kodas 3.72081). Kolkas laiko...

   
1 hour ago, Augunstas said:

Gal kas buvot susidure s situo kranu 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

15 valandas ago , Išradėjas said:

To krano paskirtis paskirstyti ora i atskirus konturus ir apsaugoti oro nutekejima is visos sistemos .Zodz.jeigu vienoj sistemoj oras pasileidzia,kitoj slegis leika ir nedingsta stabdziai.

Nu man neuzpumpavo sistemos... tai pradejau ieskot ligos ,kompresorius pumpuoja o sistemoje oro nera,tai va cia buvo suskirdus diafragma ja pakeiciau sutepiau ten vidurius ir uzsipumpavo viskas ... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

15 valandas ago , benspa said:

Šiais metais keitėm savo MAN TGA. Keturių kontūrų apsauginis vožtuvas. Kai buvo sugedęs, neužpumpuodavo oro į visus kontūrus, man rodos tik į du. Pirkom neoriginalų DT firmos atsiėjo 65 eurai + pvm (kodas 3.72081). Kolkas laiko...

   

Nebrangus pasirodo... kai kuriem remkoplektu yra bet jie nepigus ..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
3 valandas ago , ramunas.s said:

ka jus pilate i orine stabdziu sistema nuo uzsalimo? pas mane senas sunkvezimis tai nera jokiu filtru ir susidaro daug kondensato.

Kamazams pildavom spirita ,technini bet jei negaila galima ir ta kur vartoti paciam galima.Jei rimtai tai yra sunkvezimiu daliu parduotuvese specialaus skyscio jis apsaugo nuo uzsalimo ir sutepa manzetus.Jei nera specialiai kur ipilti gali tiesiai nuo kompresoriaus vamzdeli atsukes pora saukstu sliukstelt.Padeda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-02-02 at 13:20, ramunas.s said:

ka jus pilate i orine stabdziu sistema nuo uzsalimo? pas mane senas sunkvezimis tai nera jokiu filtru ir susidaro daug kondensato.

reik nuleist kondensata is resiveriu... jo vat yra vadinamas ,,antifryzas,, svedu lytagroj .... man,uose yra toks bakelis su voztuvu ant pagrindinio vamzdzio ji uzpildai ir jis po truputi atiduoda ar spirita ar ,,spec antifryza,, i sistema 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane scania sena, bet yra tas bakelis kur pilasi tas skystis. kondensata nuleidziu visada bet kranai visoki pasala vistiek, po rudens pastaciau ir dabar teko vaziuoti tai uzkurus buvo pasalusiu kranu, gavau su fenu palindes sildyti. dar vienas dalykas ten yra kaip variklio pasildytojas, variklio bloke stovi greiciu dezes puseje, trys kontaktai bet nezinau kiek jis yra vatu, 220 ar 24, nes viskas atjungta, jokiu uzrasu ir nera ant jo....jei veikiantis butu ir pajungus 220v kad nepoksteltu jis ten...gal turit minciu kaip issiaiskint koks ten jis yra?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

11 minutes ago, ramunas.s said:

pas mane scania sena, bet yra tas bakelis kur pilasi tas skystis. kondensata nuleidziu visada bet kranai visoki pasala vistiek, po rudens pastaciau ir dabar teko vaziuoti tai uzkurus buvo pasalusiu kranu, gavau su fenu palindes sildyti. dar vienas dalykas ten yra kaip variklio pasildytojas, variklio bloke stovi greiciu dezes puseje, trys kontaktai bet nezinau kiek jis yra vatu, 220 ar 24, nes viskas atjungta, jokiu uzrasu ir nera ant jo....jei veikiantis butu ir pajungus 220v kad nepoksteltu jis ten...gal turit minciu kaip issiaiskint koks ten jis yra?

Geras daiktas bloke ....reikia varza ziuret ,bet dauguma 220v buna ir labai silpnas 0,5kv

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
12 minutes ago, ukdavidas said:

o dabar ymanoma nuvesti grudus kaimynui kad poti vmi neapmokestintu pelno kokesciu uz ta reisa?

 

Vastarastije kuri palieki supirkejui irasyk vietoi vairuotojo  grudu saviniko pavarde ,kelionei turek su savo pavarde ,jei vezi be vastarascio kur nors netoli ,kai klaus vairuotojo pavardes sakyk grudu saviniko pavarde ,Jeigu ka masina paskolinai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

3 minutes ago, dvidas said:

Vastarastije kuri palieki supirkejui irasyk vietoi vairuotojo  grudu saviniko pavarde ,kelionei turek su savo pavarde ,jei vezi be vastarascio kur nors netoli ,kai klaus vairuotojo pavardes sakyk grudu saviniko pavarde ,Jeigu ka masina paskolinai

o kaip su pranešimu VMI apie krovinio vežimą? Tam ir įvedė tą sistemą, kad nebūtų kelių variantų ir galiausiai galai į vandenį

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...