Jump to content

SUNKVEZIMIAI


Algis...

Recommended Posts

Uz 13 atiduodu SCANIA 420 AG ir puspriekabę Aliweld su diskais, MB ašys. Mašina atskirai 6800. Manyčiau, kad tokių metų Scania mašinos vienos iš rimtesnių ir paprastesnių. Važiuojam nuo 2010 su 2000 mašina. Sankaba keista. Varikliui rimtų intervencijų nebuvo. Nuvažiuota apie 1,5 mln km. Jei neparduosim važiuosim ir toliau. Paprastai sakant - jei naują, tada galima rinktis, jei važiuotą tai Scania. Bent jau pas mane tik Scanios.

Čia kaip su traktoriais, kombainais ir t.t. kas ką turi, tas tą giria... neišbandęs teisybės nerasi...ką rašei apie Scania, tą patį apie Iveco Eurotech 99m. metų galiu pasakyt...itališkas kamazas, bet važiuoja ir važiuoja...
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nezina kaip pas jus, pas mus imone nusipirko MAN, linge luzo 3men Masina prastovejo ant kalades, nerado arba kaina kosmine naujos

Nebent koks ekskliuzyvinis modelis, bet siaip dbr man kas antra važiuojanti fura lt, nes pigus darbinis arklys...

Pasakysiu pokštą kolega vienas pardave MAZ, nusipirko už tuos pinigus MAN, kuris net tech apžiurą iš pirmo kart praėjo. Pats :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 Jei del kainos Tai galima ir Renault Magnum nuo 2006 m,variklis Volvo,o kaina kaip 2000 m, Scanios. :icon-neutral: . Siaip kiek pastebejau visokius Man,Iveco,Renault perka transporto imones tik del metu ir kainos santykio. 2000 mScania,Euro 2 turbut,o 2006,2007, Iveco jau Euro  kitas skaicius ir del to keliai pigesni ir t,t. Europoje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 valandą ago , adblue said:

tona skaldos 6eu .... kas pigiau? aš iš žemaitijos 

Galeciau padaryt kazkiek pigiau, bet neapsimokes tau is suvalkijos veztis

12 minutes ago, MBLORINSER said:

kiek kube tonu buna?

Priklausomai ko ir is kur. Pridedu medziagu kurias papuola vezt lyginamuju (1m3) svoriu lentele. 

IMG_1773.JPG

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

41 minutes ago, adblue said:

gelezinkelio stotis, yra vietines firmos užsisako matau po koki 10 vagonu išpila ir veža i objektus man iki gelezinkelio 3km gal pigiau su vagonu negu fura? galvoju apie 500-700t

Medziagas kiemui skaiciuok pagal turi, o ne svori, cia seip patarimas ateiciai :) 1 tonos gabenimo gelezinkeliu savikaina bus mazesne nei keliu transportu. Pries pora metu uzsakovui vesdavau granitine skalda is kauno, bet jau keli metai ima vagonais is pakruojo, nes gaunas pigiau nesvarbu, kad is toliau. Daug ir is lenkijos medziagu vaziuoja. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-01-04 at 12:55, adblue said:

noriu įsigyt skaldos ūkio teritorijai , atsivežt pačiam su sunkvežimiu ( fura ) kokios kainos eina už km? noriu samdyt.... reikalas 60km i viena puse

Is kokios vietos vezant 60km.iki taves? jeigu is Klovainiu ar petrasiunu tai galima tartis galeciau suvezti.Klovainiuose budavo kazkas 4,10 e uz tona skaldos kaina.nusipyliau savo bazes kiema,labai gerai gavosi,susivazineja,nesilaiko vanduo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...