Jump to content

Kas vyksta Lietuvoje?


Bulvinykas

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...

aš tai bandau suprasti šio susirinkimo tikslus, bet jų neįkertu. Mano pozicija tokia, kad reikia viską tvarkyti valdžios koridoriuose ir kabinetuose, ne per susirinkimus ir tv žinių reportažus. Ūkininkai neturi visuomenės palaikymo ir tai yra faktas. Kokio velnio dar labiau tą erzelį kelti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, Vilius pranešimas:

Na lietuvos žmonės nemėgsta tų ūkininku nors tu ką. Mat veltėdžiai esam mokesčių nemokam. Mokam tuos mokesčius tik smulkesniem sunkiau. Iš nuošalės pakalbėjus tik retas pilietis supranta kaip yra sunku ūkininkam mažesniam ir ypač po 2016-2017m orų . 

Patikslinu, nemėgsta bet ko kas turi daugiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, manttys pranešimas:

aš tai bandau suprasti šio susirinkimo tikslus, bet jų neįkertu. Mano pozicija tokia, kad reikia viską tvarkyti valdžios koridoriuose ir kabinetuose, ne per susirinkimus ir tv žinių reportažus. Ūkininkai neturi visuomenės palaikymo ir tai yra faktas. Kokio velnio dar labiau tą erzelį kelti?

Man tai labiausiai " patinka" asociacijų atstovų pasakymai, kad valdžia turėtų reguliuoti supirkimo kainas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , Juodas pranešimas:

Man tai labiausiai " patinka" asociacijų atstovų pasakymai, kad valdžia turėtų reguliuoti supirkimo kainas.

manau reikia patiems pasižiūrėti į veidrodį. Vakar delfi buvo straipsnis, kaip iš Pienas lt išėjo kelios didelės bendrovės. Nesugebame net tarp savęs susitarti, išlaikyti vienybės, susitelkimo dėl bendro tikslo. Atrodo tiek daug padaryta, bet iš antro galo jau griaunama. Toks jausmas, kad esam avinų banda, kuria kaip kas išmano, taip tas gano. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , manttys pranešimas:

manau reikia patiems pasižiūrėti į veidrodį. Vakar delfi buvo straipsnis, kaip iš Pienas lt išėjo kelios didelės bendrovės. Nesugebame net tarp savęs susitarti, išlaikyti vienybės, susitelkimo dėl bendro tikslo. Atrodo tiek daug padaryta, bet iš antro galo jau griaunama. Toks jausmas, kad esam avinų banda, kuria kaip kas išmano, taip tas gano. 

vat butent,kad truksta susitelkimo,kazkas šiandien stengiasi kad valdžia išgirstu o mes sedim subines padeje ir laukiam gal kas už mus padarys

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, ceck pranešimas:

vat butent,kad truksta susitelkimo,kazkas šiandien stengiasi kad valdžia išgirstu o mes sedim subines padeje ir laukiam gal kas už mus padarys

nu ne taip rimti reikaliukai tvarkosi :) rimti reikalai tvarkosi pirtelėse, medžioklėse ir t.t. tiesiog ūkininkai paprastesni žmonės, gal net nežino pas ką eiti, kad reikalai pajudėtų. bet aš nekalbu apie mokesčių mažinimą (mano nuomone, traukinys nuvažiavo), greičiau palengvinimą. sakyčiau galėtų būti neapmokestinama kas investuojama į modernizacijas, kaip dabar padarė uabams, kad galėsi nemokėti pelno mokesčio jeigu investavai į plėtrą

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , ceck pranešimas:

vat butent,kad truksta susitelkimo,kazkas šiandien stengiasi kad valdžia išgirstu o mes sedim subines padeje ir laukiam gal kas už mus padarys

Patikslinu, kažkas ir vėl piarinasi. Tie kas ten labai šaukia dėl smulkiųjų blogos padėties, ateis laikas ir "šoks ant kapo" tų smulkių. Tokia ta bjaurioji kapitalizmo pusė. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 37 minutes , manttys pranešimas:

nu ne taip rimti reikaliukai tvarkosi :) rimti reikalai tvarkosi pirtelėse, medžioklėse ir t.t. tiesiog ūkininkai paprastesni žmonės, gal net nežino pas ką eiti, kad reikalai pajudėtų. bet aš nekalbu apie mokesčių mažinimą (mano nuomone, traukinys nuvažiavo), greičiau palengvinimą. sakyčiau galėtų būti neapmokestinama kas investuojama į modernizacijas, kaip dabar padarė uabams, kad galėsi nemokėti pelno mokesčio jeigu investavai į plėtrą

Gal kaska ne taip supratau bet bet jei isleidai pinigus ukio modernizacijai ,tai gavai saskaita ir ja itrauki i apskaita ir pelno mokescio uz tai nemoki ,nebent turi omeni zemes pirkima

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 33 minutes , dvidas pranešimas:

Gal kaska ne taip supratau bet bet jei isleidai pinigus ukio modernizacijai ,tai gavai saskaita ir ja itrauki i apskaita ir pelno mokescio uz tai nemoki ,nebent turi omeni zemes pirkima

UAB yra kitaip šiek tiek. Yra vadinama investicinio turto lengvata, jeigu modernizuoji, t.y. perki mechanizmus, įrangą, kuri didina tavo pajėgumus ir pan, tai galėjai atskaityti 50 proc. iš pelno (nusidėvėjimas atskirai). Nuo 2018 m. berods visu 100 proc. bet tai negaliojo pastatams. Nors pvz, sandėlys greičiau statinys inžinerinis, nei pastatas. Tai realiai reinvestuojantys UAB pelno mokesčio kaip ir nebemokės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šitas suvažiavimas - dar viena žemės ūkio viešųjų ryšių katastrofa. Tik paskutinis asilas galėjo patikėt kad  maldeikienė dalyvaus, ji tik dar kartą apdrėbė mus purvais ta proga. Šūdelfis pilnas straipsnių apie tai, kad žemės ūkis nereikalingas ir pažiūrėkit kokiomis mašinom ūkininkai atvažiavo į suvažiavimą pasibėdavot, kaip blogai gyvena.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...