Jump to content

Kas vyksta Lietuvoje?


Bulvinykas

Recommended Posts

  • po 1 mėnesio...

Žinoma kad ne,  bet Lietuvoje taip įprasta savo moteriai tinkamai atsilyginti. Aisku aš nesakyčiau kad ji jo meilužė,  greičiau matant jo ego tai jo faktinė žmona tik,  šeimos vyro statuso išlaikymui, mano nuomone jie tik ant popieriaus vyras ir žmona.

Bet taip graudžiai tokia mašina už tokią kainą pirkti firmai,  tada nuomoti kažkam kuris duoda naudotis kažkokiai giminaitei, tarp sugulovu jokio giminystės ryšio nebūna,  na jei tai ir būtu ne karbauskis,  tai tuomet įtakingas valstietis.

Kitas įdomus dalykas karbauskis vis dar nepraėjo saugumo patikros nors žadėjo tai padaryti, delsia ko tai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriau šūdą ėsiu, nei už koncervatorius balsuosiu :eusa-clap: Ištikro, prie Kubiliaus bent kažkas rimto vyko: chevron, hitachi, independence.. Prie sysaldemokratų stagnacija iki vijunėlių ir šakučių. Dabar jau kasamasi į dugną su embrionais, tautiniais rūbeliais, gandriuko padėjėjom... Fak fak, o dar tik pradžia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

7 valandas ago , Bulvinykas said:

Naujoji valdžia jau kaip ir apšilo kojas. Kaip ir tikėjausi - viskas po senovei. O karabasas tai išvis kluonas, ta mezgėja tai matyt geba virbalu manipuliuot ...

Visas 12 klasiu ne veltui baige, ismoko kazko.

Bet jeigu tarp ju fiti miti tai jis ant tiek durnas kad isikiso ja salimais. Galejo laikyt kur narvely ir sert pinigais.

deklaruoja skaidrumus ir taip toliau kazin kokiu skaidrumu toky kapitala susikrove ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

14 valandas ago , kestoxs said:

Žinoma kad ne,  bet Lietuvoje taip įprasta savo moteriai tinkamai atsilyginti. Aisku aš nesakyčiau kad ji jo meilužė,  greičiau matant jo ego tai jo faktinė žmona tik,  šeimos vyro statuso išlaikymui, mano nuomone jie tik ant popieriaus vyras ir žmona.

Bet taip graudžiai tokia mašina už tokią kainą pirkti firmai,  tada nuomoti kažkam kuris duoda naudotis kažkokiai giminaitei, tarp sugulovu jokio giminystės ryšio nebūna,  na jei tai ir būtu ne karbauskis,  tai tuomet įtakingas valstietis.

Kitas įdomus dalykas karbauskis vis dar nepraėjo saugumo patikros nors žadėjo tai padaryti, delsia ko tai.

tai kad ten nepraejo nei landsbergis ,nei grybauskaite ,nei vienas premjeras ,pasodint juos ant poligrafo aparato ,turbut pamatytumem ko nemate gyvenime,bet cia visi dziaugemes tokia valdzia ir apsimetam kad viskas gerai,nu ir kas del tos masinos ,dabar nupirks jai nauja ir bus nuosava ,argi taididziausia beda lietuvoj,nebejuokinkit,nenoriu ju ir bijo kaip ir pakso bijojo,o zmoniu nuomone rinkimai tai fikcija ,nebera kuo tiketi ir pasitiketi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 valandą ago , kestoxs said:

Kaip tai nepraėjo? Ką čia kalbi su slapta medžiaga dirba iki šiol, tiek prezidentui kiek premjerui tai yra privaloma, dek faktus ant stalo jei tokius turi.

Visi faktai paimti iš temos "Pliurpalas" :D

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir kaip visada net tik mūsų šalelėje,bet ir visame pasaulyje dabar tas pats.Kai tik ką nors prisidirba,tai mūsų neraštingi žmogeliai rėkia: žiūrėk jį vargšą puola,mistinė sistema nori suėsti.O tas "vargšas puolamas" vietoj to,kad prisipažintų,kad apsidergė,ir kaip tikras vyras pripažintų suklydau,pasitaisysiu ir daugiau tokių klaidų nebedarysiu.Bet kur tau kai jau pradžioje apsimelavo,tai kuo toliau tuo labiau skęsta tame mele,tas Jakilaičio laidoje akivaizdžiai ir matėsi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Na už metalo tai dar daug, būna už trys kapeikas, arba seip parke nepatiko kaip pažiūrėjo. 

Aišku istorija baisi. 

Bet jei žiūrint kaikurias kitas Lietuvos aktualijas. Mergina, merginos vaikinas,  vaikino tėvas,  tėvo įmonės prabangus automobilis. Įdomu kodėl reikalinga tokia seka? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šitoj istorijoje aš liksiu turbit skeptikų pusėj, kad vistik nemanau kad dėl mašinos ten viskas buvo, žinoma merginos gaila, jokiom aplinkybėm taip elgtis negalima... man keista kad taip stebūklingai buvo pulta iškart ieškot jos, ir tokiom pajėgom, plius jei viskas būtų dėl audės, jos nebūtų radę numestos kažkur pamiškėj, jos nebūtų radę išvis, nežaidžia vagys šitaip, man kažkaip kirba mintis ar nebus ta mašina naudota kažkam rimčiau vežiot nei kad tik taip mergaitei paskolinta, ir ji atsidūrė nevietoj ir ne laiku ten. Bet čia tik toks pamastymas iš mano pusės...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinai kartais būna keli variantai, arba viskas istikruju būna labai sudėtingai, arba būna labai paprastai, bet detalės taip susideda,  kad atrodo viskas labai sudėtingai. Tai gal istikruju čia toks spontaniškas įvykis,  kuris atrodė profesionaliai atliktas.

Vagys auto pasiėmė kartais nuvaro į atokesnia vieta,  keliom dienom apžvalgai kas įvyks, bet vat kodėl nuo sistemos neatjunge, ar žiopliai,  ar nepavyko kažkas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

manot kad cia rimti veikejai tie vagys bus? baikit, nemanau... cia speju pienburniai marozai kuriem pavydas bambas uzgrauze tokia masina pamate ir spontaniskai toki plana sukure, butu ant to dirbantys masinu vagys tai nei tos merginos nebutu zude, pasieme ta masina ir viskas, mergina kur nors ismete pakely ir vsio.

na va spaudoj jau raso kad aiskeja detales, tiesiog vaziuodami autostrada pamate brangu automobili vairuojama merginos ir nutare pagrobti. viskas. protu nepasizymintys gyvuliai

Neoficialiais duomenimis, visi šeši įtariamieji – Kėdainių rajone gyvenantys romų kilmės vyrai.
 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Greičiau gal pasekę ir nežiūrėja kur stovi,  nuvarę naktį. Labiau tikėtina kad buvo visiškai nevykusi istorija, ir labai daug palankiai susidėjusiu detalių. Keturi jaunuoliai, bet prie ko dar 2 vyresni? Žinojo bet nepranešė?  

Dėl greito reagavimo, na visada buvo lygesniu negu lygus, bet net jei grauzinienes nenuskalpavo už sraigtasparnio pakėlimą dėl sūnaus,  berods 2 kartus. Tai čia rodo ir rodys kaip pavizdi kaip policija dirba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...