Jump to content

Gal zinot is kur gaut normalu gps matuokli zemeij matuoti


artis

Recommended Posts

  • Atsakymai 71
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

o kaip su paklaida ar velniska yra ji kas matojat turetumet zinot :D ir pavizdziuj daug varau ant chalimu su kombainu tai kaip kazin is kabinos su ja ar eitu nujimt lauko plota ar butina lauke laikyt nes zmones daug meluoja su plotu didzeis :D

Ekrano viršuje,po reklamos juosta yra toks užrašas "ieškoti".Pabandyk,skaitliavos min. pusei vakaro rasi. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip su paklaida ar velniska yra ji kas matojat turetumet zinot :D ir pavizdziuj daug varau ant chalimu su kombainu tai kaip kazin is kabinos su ja ar eitu nujimt lauko plota ar butina lauke laikyt nes zmones daug meluoja su plotu didzeis :D

Su paklaida,tai kuo mazesnis plotas matuojamas tuo didesne paklaida :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu garmin gps 60 jau keli metai esu patenkintas paprastas naudoti nesudėtinga purkelt į diskelį :D

TURIU IR AS BET JIS DARO LABAI DIDELE PAKLAIDA,NES PAMATUOJU 1HA RODO TIK 87,O 4HA 3.7.TAI KODEL MAN TAIP YRA TADA?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes ir turim įsigije Garmin GPS 60, manau, kad tai vienas geresnių variantų. O aš nusistatęs, kad taškus dėtų kaip galima dažniau, dabar neprisimenu, bet atrodo, kad kas 1 s galima, tai viskas gerai kaip ir :)

O gal galėtum parašyti kaip tuos taškus nustatyti,kurioj vietoj čia reik tuos taškus nustatyti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes ir turim įsigije Garmin GPS 60, manau, kad tai vienas geresnių variantų. O aš nusistatęs, kad taškus dėtų kaip galima dažniau, dabar neprisimenu, bet atrodo, kad kas 1 s galima, tai viskas gerai kaip ir :)

O gal galėtum parašyti kaip tuos taškus nustatyti,kurioj vietoj čia reik tuos taškus nustatyti?

Dabar neprisimenu, senokai bečiupinėjau, bet kai namuos būsiu pasižiūrėsiu ir parašysiu :) O pas tave kalba lt ar kita ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes ir turim įsigije Garmin GPS 60, manau, kad tai vienas geresnių variantų. O aš nusistatęs, kad taškus dėtų kaip galima dažniau, dabar neprisimenu, bet atrodo, kad kas 1 s galima, tai viskas gerai kaip ir :)

O gal galėtum parašyti kaip tuos taškus nustatyti,kurioj vietoj čia reik tuos taškus nustatyti?

Dabar neprisimenu, senokai bečiupinėjau, bet kai namuos būsiu pasižiūrėsiu ir parašysiu :) O pas tave kalba lt ar kita ?

lietuviu kalba

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes ir turim įsigije Garmin GPS 60, manau, kad tai vienas geresnių variantų. O aš nusistatęs, kad taškus dėtų kaip galima dažniau, dabar neprisimenu, bet atrodo, kad kas 1 s galima, tai viskas gerai kaip ir :)

matai pasirodo mano buvo nustatyta ant 30 s tai todel gal blogai matavo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes ir turim įsigije Garmin GPS 60, manau, kad tai vienas geresnių variantų. O aš nusistatęs, kad taškus dėtų kaip galima dažniau, dabar neprisimenu, bet atrodo, kad kas 1 s galima, tai viskas gerai kaip ir :)

matai pasirodo mano buvo nustatyta ant 30 s tai todel gal blogai matavo

Na tai va, viskas aišku :) Turėdavo neblogai kampus nukarpyt.. Dabar turėtų viskas gerai būt :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...