Jump to content

Grūdų sandėlis vidutiniam ūkininkui


ricardaas

Recommended Posts

  • Atsakymai 214
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

nei as ispindejau nei ka. Daug tonu tokiu budu kroviau ir tikrai negaliu nieko gero apie tai papasakoti.

bent jau mano posme esme buvo kodel jie nedulka, o ne kodel su shneku krauna ;)

galvojam modernizuoti kazka, nes tai puzknisa bruditis. jau modernizavom pakrovima i sandeli. tai jau puse darbo padaryta, beliko modernizuot iskrovima. o nedulka ga ldel to kad jau valyti jie, kad 14 dregme. o kazin gal kas turi toki aparata? koks tikras nasumas jo ?

http://www.kongskilde.com/Agriculture/G ... %20powered

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ar ka kita daryt, patarkit kaip modernizuot aruodini sandeli :) ka patys pasidare gero esat.

pirmas mano darbas butu isspardyt aruodus ;)

Matosi kad kruciaus video nežiūrėjai:

jis pila 2 aukšte į aruodus,keista,man baisu būtų,bet matyt grindys stipriai padarytos.

O šiaip pas jį visai neblogai padaryta,pas mane tikrai mažiau mechanizuota,na ir grūdų kiekiai pas mane mažesni...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ar ka kita daryt, patarkit kaip modernizuot aruodini sandeli :) ka patys pasidare gero esat.

pirmas mano darbas butu isspardyt aruodus ;)

Matosi kad kruciaus video nežiūrėjai:

jis pila 2 aukšte į aruodus,keista,man baisu būtų,bet matyt grindys stipriai padarytos.

O šiaip pas jį visai neblogai padaryta,pas mane tikrai mažiau mechanizuota,na ir grūdų kiekiai pas mane mažesni...

su tuom video man siurpas per nugara perejo , kuo maziau mechanizmu ir visokiu nesamoniu tuom geriau , darbo visada galima prisigalvoti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 savaičių...
  • po 2 mėnesių...
  • po 3 metų...
On 2017-11-12 at 23:52, Ukius_bulvinskis pranešimas:

Kolegos, kokios firmos šnekus patartumėt žiūrėt? MLVS'o Sveaverken? Liudynės, Grąžulo. o gal Bokštuvos Soby? Ar jokio skirtumo, visi vienodi?

Kažkaip manau, jog danų "SOBY" geriausias variantas bus, gal pagal stereotipus gyvenu, bet mačiau parodoje keletą jų gaminių, tai sudarė tikrai neblogą nuomonę ir manau, kad tikrai turėtų pagal kokybę būti geresnis už lenkus, bet įdomu kokia kaina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...