Jump to content

Sampo kombainai


ROMASS

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...

Na buvau poros apžiūrėt tai nepatiko ta pirminio valymo sistema, kas kad ją galima atjungt, bet ten mano akimis diržų sistema gaunasi gana kėbli(gal ir klystu) kaip pirmam kombainui manau perdaug ten juose visko+ nemaži varikliai, išskyrus tuos D1250 d1200 kas aukščiau manrod jau 6cil, tai kažkaip netraukia nes atrodo neekonomiški, Gal ir nusišneku, bet nu kiek buvau apžiūrėt(pora NH, dronių pora, dautz vienas) tai dronis kažkaip atkrito, plius nelabai yra jų iki 8k€ kažkur jei ieškant. Sampo yra nevienas skelbime, tik įdomu kaip su jų dalim, jei įmanoma gaut tai tada nėra ko bijot, bet jei eilinio diržo, ar guolio ieškot po pusę Lietuvos, tai tada tikrai atkrenta ir sampo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bent atrodo kad megsta puti skardos ju labiau negu sampo :) kaip su naujesniais istikro sampo kombainais? tarkime http://www.skelbiu.lt/skelbimai/labai-geras-stovis-mazai-dirbes-idelus-kombainas-sampo-2055-23029483.html

kazkada mano ukis skaites buvau kad vyke, bet istikro kaip yra? gal kam teke dirbti su tokiais ar panasiu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na buvau poros apžiūrėt tai nepatiko ta pirminio valymo sistema, kas kad ją galima atjungt, bet ten mano akimis diržų sistema gaunasi gana kėbli(gal ir klystu) kaip pirmam kombainui manau perdaug ten juose visko+ nemaži varikliai, išskyrus tuos D1250 d1200 kas aukščiau manrod jau 6cil, tai kažkaip netraukia nes atrodo neekonomiški, Gal ir nusišneku, bet nu kiek buvau apžiūrėt(pora NH, dronių pora, dautz vienas) tai dronis kažkaip atkrito, plius nelabai yra jų iki 8k€ kažkur jei ieškant. Sampo yra nevienas skelbime, tik įdomu kaip su jų dalim, jei įmanoma gaut tai tada nėra ko bijot, bet jei eilinio diržo, ar guolio ieškot po pusę Lietuvos, tai tada tikrai atkrenta ir sampo.

na as pats dairausi kombaino tai tie droniai manes ir nežavi, bet čia viena toki naujesni žiurėjau D4500 tai visai nieko toks cinkuotas ir nėra sudėtingas.

Reikia žiūrėt toki kad paskui atsarginių dalių nereiktu ieškot po visą svietą. O Sampo dalys tai nėra iš pigiųjų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 2 savaičių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 2 savaičių...

Turim Sampo 2065 2010 pirkom nauja.Tai galiu pasakyti paprastas be jokiu elektroniku lengvi priejimai(nu pakeist dirza).Pradirba 5 sezonus ukis 130ha nu dar ir pahalturinam.Tai nusiskundimu neturem jokiu.Nezinau koks variklis senesnem stovi,pas mus tai sisu 180Ag.

Sveikas,

 

Jei ne paslaptis kokia kombaino kaina buvo tada?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...