Jump to content

mokejimo prasymas


tomazas

Recommended Posts

ar galima kazin tiesiai is uzsienio firmos tecnika pirkti ir tada teikti mokejimo prasyma? ar tinka tai paramai?

na as is uzsienio ir perku, bet as po paramos patvirtinimo tik pirkau

as suprantu, kad po paramos patvirtinimo. idomu kaip po to ar su NMA problemu nebus, kaip del paskolos tokiai technikai gavimo is banko, po to su apmokejimu tai firmai? papasakok is savo patirties

nusiunciau asmenine zinute. Bet siaip tai patirtis mano nuline, nes pirma karta perku ir labai neaiskumu daug :) Paskolos tai neimu, as pagal jauna, tai man apmoka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 11 mėnesių...
  • po 4 metų...
  • po 3 mėnesių...
  • po 3 savaičių...

Jums gerai. Pas mane atvažiavo tikrinti tik po 7 sav. Pinigus žadėjo dar po 4 sav, bet jau praėjo gal 6 sav. pinigų nėra. Pasakė nebeliko pinigų. Sakė  perskirstys pinigus dar po 2-3 sav. Šakės. Bankams prižadėjau mokėti, nėr už ką...

Įtariu gausis kokie 3,5 mėn, nuo prašymo pateikimo kai sumokės

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jums gerai. Pas mane atvažiavo tikrinti tik po 7 sav. Pinigus žadėjo dar po 4 sav, bet jau praėjo gal 6 sav. pinigų nėra. Pasakė nebeliko pinigų. Sakė  perskirstys pinigus dar po 2-3 sav. Šakės. Bankams prižadėjau mokėti, nėr už ką...

Įtariu gausis kokie 3,5 mėn, nuo prašymo pateikimo kai sumokės

pas mane lygiai ta pati situacija, pinigu dar nera, skambinausi, tai pasake ta pati perskirsto lesas..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
  • po 3 mėnesių...

Iš asmeninių nelabai kas tiks. Jei tiekėjas laiku nepristato technikos, rašo jie raštą NMA - toks variantas tinka. Galimas variantas dėl objektyvių priežasčių bankas užtempia paskolos išdavimą - variantas įmanomas jei argumentuotai viską surašysi

o jei nespėji pirkimo dokumentu  įvertinti 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...