Jump to content

Angusų veislės galvijai


Aidas007

Recommended Posts

Taip angusų išeiga didelė būna kai skerdžiama 8 mėnesių amžiaus buliukai, vėliau skirtumas jau tampa nedidelis nuo vidurkio. Kita problema kad neturiu laiko dalyvauti skerdime ir žiūrėti kad tinkamai būtų įvertinta skerdena, beto užteko kartą kad nunešė pinigus vienas supirkėjas ir po to atvejo tik gyvu svoriu ir pinigai ant stalo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Jei tavo darbo valanda kainuoja mažiau nei gali uždirbti dalyvaudamas skerdime ( čia darbo valandų skaičius tarp skerdimų) tada gali važinėti žiūrėti fotagrafuoti ir t.t. kol įsitikinsi kad vistiek išdurs. Man užtenka žinoti kainų dinamiką, ir skaičiuoti ar apsimoka laikyti iki laukiamo kainų padidėjimo ar parduoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokia temperatūra lauke tai viduj dviem trim laipsniais aukščiau, tvarto durys prie -15 C tik uždarau nakčiai, šaltą klimatą angusai gerai pakelia.

Pasidaviau Jūsų įkalbinėjimams ir priverstas aplinkybių, kad reikia parduoti pagal skerdeną (už gyvą svorį davė labai nedaug). Pardaviau keturis šiūmetukus prieš savaitę, laukiu dokumentų apie įvertinimą, žiūrėjau VIC tinklalapį svėrimus buvau šokiruotas. Kai gausiu dokumentus bus aišku ar tai klaida ar rekordas mano ūkyje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...