Jump to content

Patarkit del sejamosios


Recommended Posts

  • po 2 savaičių...
o kaip technologines 10m padaryt? kazkaip nesumastau.

Daryk pusvėžes-vieną vėžą. Pasėji 3 sėjamas ir palieki tarpą kokių 20 cm. Bus viena vėža ir nereiks gairiuoti. Su ruska jei apie 30 cm perdengiant kažkur apie 330 cm vienu važiavimu ir pasisėja. Turėtų panašiai gautis. Aš taip eilę metų sėdavau su Nordsten 3m dėl 12m purkštuvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip technologines 10m padaryt? kazkaip nesumastau.

Daryk pusvėžes-vieną vėžą. Pasėji 3 sėjamas ir palieki tarpą kokių 20 cm. Bus viena vėža ir nereiks gairiuoti. Su ruska jei apie 30 cm perdengiant kažkur apie 330 cm vienu važiavimu ir pasisėja. Turėtų panašiai gautis. Aš taip eilę metų sėdavau su Nordsten 3m dėl 12m purkštuvo.[/quot]

o kai pavasari tresiant tj kuri rata leist ta veze?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip technologines 10m padaryt? kazkaip nesumastau.

Daryk pusvėžes-vieną vėžą. Pasėji 3 sėjamas ir palieki tarpą kokių 20 cm. Bus viena vėža ir nereiks gairiuoti. Su ruska jei apie 30 cm perdengiant kažkur apie 330 cm vienu važiavimu ir pasisėja. Turėtų panašiai gautis. Aš taip eilę metų sėdavau su Nordsten 3m dėl 12m purkštuvo.[/quot]

o kai pavasari tresiant tj kuri rata leist ta veze?

Ar tręšiant, ar purškiant visada važiuoji nuo vėžos į vieną pusę, kad išlaikyti vienodą atstumą ir viskas. O nuo krašto lauko, čia jau kaip pats sugalvosi. Tavo atveju ko gero geriausia bus už 2 sėjimų daryti vėžą, o po to važiuoti kitą ratą į lauko krašto pusę. Esmė, kad nebereikia gairiuoti. O ir nusigairiavus, po kiek laiko tos vėžės nebesimato ir vėl reiktų gairiuoti iš naujo. O čia matos visą laikotarpį, tik tiek kad viena vėža. Nežinau pats iš kur šią nesąmonę ištrukiau, gal čia mano atradimas, reiks užpatentuoti. :lol: Bet savu laiku man toks var., labai pagelbėjo, gerokai sumažėjo darbo lakstant su sieksniu po laukus. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Drapox - teiki pasiulimus del fendt patobulinimu, o nesumastei, kaip su 3m sejalka 12m purkstuvui itikt....

viskas paprasta - su uzdaryta 1 veze darai rata. gaunas texnoligines pilnos. 3 metus sejau su tokiu stebuklu kaip Saxonia. zolem set tai pati idealiausia sejamoji is tokio tipo. su javais - problematiskau....

buvo primontuotas velenukas, ir hidrocilindro pagalba uzdarydavo 2x3 sklendes. as perdirbau, kad uzdarytu tik 3 - viemam ratui. jei vairuodamas grybo nepjauni - gaunas geros vezes. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Drapox - teiki pasiulimus del fendt patobulinimu, o nesumastei, kaip su 3m sejalka 12m purkstuvui itikt....

viskas paprasta - su uzdaryta 1 veze darai rata. gaunas texnoligines pilnos. 3 metus sejau su tokiu stebuklu kaip Saxonia. zolem set tai pati idealiausia sejamoji is tokio tipo. su javais - problematiskau....

buvo primontuotas velenukas, ir hidrocilindro pagalba uzdarydavo 2x3 sklendes. as perdirbau, kad uzdarytu tik 3 - viemam ratui. jei vairuodamas grybo nepjauni - gaunas geros vezes. :)

Fendt pasiūlymus ir pats gali pateikti, kas trukdo. :D O dėl sėjamosios nevisai teisingai supratai. Kalba tai eina apie sėjamąją be technologinių vėžių mechanizmo. :) Jei kas kelintas važiavimas laipioti tai atidarinėti, tai uždarinėti sėklasklendes, tai jau po kelių ha į traktorių nebeįlipsi, kaip po pora bambalių. :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As sutinku kad Lietuvoij vienas is kriteriju yra mados reikalas, bet kiekvienas daiktas turi savus pliusus ir minusus, mes cia kalbam apie streline sejamaja?

Bet pasakyk Rimai, ką be Vaderstado ir Pronto galima Lietuvoje nupirkti? Ypač jei reikia kombinuotos su privolavimu.. Horsho pliusas - kopijavimas. Tiesa Lietuvoje atsirado ir šis suomių produktas (man primena patobulintą SZ):

http://www.vieskanmetalli.com/VME/Aito/index.htm

Platina Agroteka. 3m - apie 135k Lt, 4m - apie 160k Lt.

Rabe sėjamosios (Ivabaltė).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...