Jump to content

Patarkit del sejamosios


Recommended Posts

aparatas tikrai neblogai atrodo panasus i carier drila analogas praktiskai tik tiek kad dar su freza bet jau su freza traktorius nemaziau 160 ag manyciau.tik kazin kokia sios kaina be frezos

Tai ir be frezos gali but, pradzioi be frezos ir parodyta, ir arkliu nedaug reikia, kaina tai frezos nezina, o sejamoji tai pries pora metu nuo 60tk iki 80tk prase kazkurtais dabar gerai nepamenu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Norėčiau paversti temą dar kitu kampu;du variantai:1 viktoro,sėjamoji unia idea3\900 arba jai panašios(vaderstad carierdril,rabe megadril ar panašios) 2,,Arunio variantas" germinatorius+sėjamoji.Kokių būtų pamastimų taupant laiką sėjant į arimą.Žemės mano nesunkios,labiau akmenuotos.Klausimai turėtojams: Viktorui kažin kaip su traktoriaus galios poreikiu 4m.sėjamajai? Aruniui sejai su 160 arklių banda,kažint ar užtektų mano turimų 135ag?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Norėčiau paversti temą dar kitu kampu;du variantai:1 viktoro,sėjamoji unia idea3\900 arba jai panašios(vaderstad carierdril,rabe megadril ar panašios) 2,,Arunio variantas" germinatorius+sėjamoji.Kokių būtų pamastimų taupant laiką sėjant į arimą.Žemės mano nesunkios,labiau akmenuotos.Klausimai turėtojams: Viktorui kažin kaip su traktoriaus galios poreikiu 4m.sėjamajai? Aruniui sejai su 160 arklių banda,kažint ar užtektų mano turimų 135ag?

Aprasime parasyta kad tai lenkiskai IDEA 4/780 reikia 120-150aj, taciau patraukti ja galetu ir silpnesnis traktorius, bet palelti su grudaistai jau reik mases, matai tas guminis volas tai is tikro yra metalinis tik guma aptrauktas, tris metrai tokio volo sviare 500kg, o randasi tolokai nuo traktoriaus, o su paprastu vamzdiniu volu tai nebus reikiamo efekto, manau tada net neapsimoka tokios pirkti. Kas liecia seja i arima su germinatorium tai as sunkiai isivaizduoju tokia ''prabanga'', suprasciau dar su freza, bet i sudziuvusius grumstus su germinatorium tai netelpa i galva, na nebent i priesmeli koki.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip pats seji Viktorai, kiek idirbi žemę priš sėją,ar eitų IDĖA panaudoti i ražieną isėti tarpinę kultūpą (garstyčias)?

Dėl germinatoriaus matai rudeninė seja praktiškai į šviežų arimą ,pavasarį ariu ražienas vėl šviežus arimas,o žemė mano nesunki smėlynai durpynai ir akmenys taip, kad freza nelabai tinka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip pats seji Viktorai, kiek idirbi žemę priš sėją,ar eitų IDĖA panaudoti i ražieną isėti tarpinę kultūpą (garstyčias)?

Dėl germinatoriaus matai rudeninė seja praktiškai į šviežų arimą ,pavasarį ariu ražienas vėl šviežus arimas,o žemė mano nesunki smėlynai durpynai ir akmenys taip, kad freza nelabai tinka.

Na as skutu su dviem skirtingais skutikais kartais ir tris kartus skutu, ziurint kiek siaudu, po to seju, zemes sunkios. I raziena nebandziau nezinau kaip gautusi, tikriausiai nieko gero nebutu, manau tikslingiau( mano atveju) ant skutiko isigyt sejama, tada ne tik sideralinius galima bus set bet ir rapsa pabandyt pasiset. Na smelynuose gal kiek kitaip reiktu daryt net nezinau nes durpyno su smeliu labai nedaug turiu, teisybe ten sudygsta pasejus su bet kokia sejamaja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

su mano variantu tiesiai i arima bus negerai, pries tai reiketu su kuo nors bruksteleti ar tai valke su akeciom ar kokiu kultivatorium. kas del 135 ag tai velnias zino :eusa-doh: is bedos turetu tysti nes man su 167ag tai jaucias kad rezervas yra :eusa-think:

tiesa vienas rimtas minusas tai kad galulaukej reikia nemazai vietos :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tai Arunio variantas kaip ir traukiasi i antra planą.Riekės kažką bandyti burti su,,Viktoro variantu'' kažką konstruoti dar ant priekinės pakabos irt.t. :eusa-think:

Jeigu domiesi naujais padargais siuliciau pasidometi,idirbimo sejimo agregatu UNIA ATLAS , jeigu turetum specagros dalinama knigute tai ten yra toks agregatas parodytas ECO ATLAS D,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na triju metru ant 250 ha manau jau mazoka, siaip mes su savo apsejam kazkur 2-2,5 per valanda(priklausomai nuo lauko ilgio) tai gali pasiskaiciuot pats, jeigukalbant apie 3/2200 tai ten plotis tas pats tik seklos zymiai daugiau telpa, zinoma darbas truputi sparciau eitu, taciau yra du minusai, pirmas sejamoji daugiau nei dvigubai brangesne, antras, reikia zymiai galingesnio traktoriaus, taigi jeigu nenori daug islaidu tai kaip nors ir su tokia kaip mano apsesi, taciau jeeigu perspektyvoje galvoji dar plestis tai tada reiktu kazka kitaip galvot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Teko parodoje apžiūrėti VM sėjamąją. Turint vieną suomį - antro, tokio kaip VM niekada gyvenime nepirksiu :eusa-snooty: Dažymo kokybė , jeigu galima taip išsireikšti, nes kitur APSKRITAI baltas metalas, apgailėtina. Galinis padangų volas- tikras buldozeris drėgnesnėję žemėje. Jokio tarpo tarp padangų. Kilometrai grandinių dulkėse. NE...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...