Jump to content
Zemaitys

Patarkit del sejamosios

Recommended Posts

su frezas sesi letai neskubedasm o dar 3m taibus nuobodybe, traktoriui turesi laikyti pastoviai dideles apsukas kuro daug suvartosi, kompaktorius visi kas kita as pats visdar pardavineju savo, tai pupesnu mazu gazu, pamenu su valtra sedamas 5ltr ant ha gaudavosi,

tai ta tavo sejalka tokia pacia nesioja su belarusais. 90 or 100 beleriai. Pas tave dar sekladeze apoe 500kg?

Turiu omenyje 4 metru kompaktoriu su sejamaja arba prikabinama sejama. Nemanau kad butu per sunku Mano nh is senesniu dar su 6cil varikliu tai ir svorio pats traktorius turi

tai ziurint koks kompakteris or kokiu gyliu diebsi. Toke kai mano nwstao tikrai. O koks svoris nh?

tai ta tavo sejalka tokia pacia nesioja su belarusais. 90 or 100 beleriai. Pas tave dar sekladeze apoe 500kg?

As buvau pasididines sekladeze tai du ha apsedavU ir dar likdavo joje, na 100ag jai mazai nebent pakaba rimtesne nes rudeni pakabinau ant ls 100 vos hidraulis tuscia kilnojo

As buvau pasididines sekladeze tai du ha apsedavU ir dar likdavo joje, na 100ag jai mazai nebent pakaba rimtesne nes rudeni pakabinau ant ls 100 vos hidraulis tuscia kilnojo

na pas mane tai normali pakaba 100l siurblys 10cm cilindrai. Lengvai kele didesne nei tavo. Buvau tau skmbines del jos bet dvejojom ar kels tai kedainiuos radau kur zmogus ten su 952 belarusu lyg nesiojo tik visiskai pilnos nepildavo, as pilna pilu kupina sejant 170kg 3,5 ha paseju.

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti