Jump to content

Patarkit del sejamosios


Recommended Posts

Turiu Fiona, 4 metrų pakabinamą. Tai įspūdžiai nekokie. :eusa-doh: Fionos lėkščių laikikliai plasmasiniai, blogas sėklos įterpimas, aukšta, sunkus užpylimas, sėklų vamzdžiai ilgi, per kelis metus susidėvi, susikraipo, ir jau sėjant antrų metų rudenį sunkiai beatskyriau kur technologinės vežios, kur tik dvi eilutės viena kitos. Antrą kartą tokios nepirkčiau vien dėl aukšto užpylimo. Galėtų ji būti kaip Nordstein ar iš naujesnių Kuhn tos paprastosios, jos žemos, patogios, o Fiona aukšta,tai kai maišus reikėdavo pakilnoti, tai maža nebūdavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu Fiona, 4 metrų pakabinamą. Tai įspūdžiai nekokie. :eusa-doh: Fionos lėkščių laikikliai plasmasiniai, blogas sėklos įterpimas, aukšta, sunkus užpylimas, sėklų vamzdžiai ilgi, per kelis metus susidėvi, susikraipo, ir jau sėjant antrų metų rudenį sunkiai beatskyriau kur technologinės vežios, kur tik dvi eilutės viena kitos. Antrą kartą tokios nepirkčiau vien dėl aukšto užpylimo. Galėtų ji būti kaip Nordstein ar iš naujesnių Kuhn tos paprastosios, jos žemos, patogios, o Fiona aukšta,tai kai maišus reikėdavo pakilnoti, tai maža nebūdavo.

aš irgi sėju su Fiona bet mano nuomonė tai tik teigiama apie ją :) pirkau kelis metus padirbusią, tai nepasakyčiau kad būtų sėklavamzdžiai susikraipę. kadangi užpildua aš ją užpyleju tai dėl aukščio nematau problemos, maišų nereikia kilnot. o diskų laikikliai ne plastmasiniai (bent jau manosios), viduj yra metalas ir aplietas jis plastmase jis. nusilaužiau šiemet vieną tai jau žinau :) Dėl įterpimo bėdų taip pat neturiu nes ji ant frezos užkrauta :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dirmukai, tai pas taves gal modelis kitoks. Pas manes EURO modelis, tai slogūs prisiminimai. Sudygimo kokybė irgi mane nuvylė. Turiu ją darbar dar, 5 metus atsėjau. Beto ir technologinių vėžių auto rėžimas "grybauja", manual gerai viskas.

mano Orion modelis, tai kiek domėjausi tai "nagliausias" Fionos modeliukas :) šiaip jinai 2007 m. o pas mane dar tik nuo pavasario, bet apie 200 ha jau pasėjęs su ja ir nematau problemų :) patinka kad daug telpa į ją, apie 1 toną supilu grūdų, bet jau tada traktorius braška keldamas ją, nes freza+pilna sėjamoji sveria apie 4,5 t :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
  • po 4 metų...

Gal, sakau, ir man, gerbiamieji patarumet... Reikia sejamosios ganykloms seti ir atseti, kabinsiu ant 40AG kiniecio. Nezinau nei ka rinktis...

Biudzetas mazas, tad reikalavimai - naudota, iki 1200 pinigu ir kad 40ag traktoriukas pavilktu.

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/rusiska-sejamoji-3-m-21818868.html

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

O kaip del galios poreikio ? Seji su 4 metru ar 3?

Dabar sėju su vaderstau, bet prieš tai dirbom su unia 3 metru, komplektavom su zetor forterra 110aj ir su valtra 6400  (100aj) galios užtekdavo, svarbu, kad nekeltu priekio ant zetoriaus buvo 700kg o ant valtros 850kg svoriai užmontuoti priekyje to užteko, kad stabiliai galima būtu dirbti net ir kalnuotoje vietovėje, 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su diskais jokiu problemu nebuvo o ir dilimui gan atsparūs, iš minusu tai jei sekliai sėji pvz, rapsa tai nelabai užlygina traktoriaus rat pėdsakus, galėtu būt kokie vėžiu purentuvai, bet mes nuleisdavom daugiau galines aketėles ir problemu nebudavo. Esu bandes ir ta prikabinama varijanta su padanginiu volu, tai ten yra lyginimo lenta ir vėžes užlygina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai vertinant bendrai verta moket brangiau uz prikabinama varianta ar galima ir pataupyt ir imt pakabinama ?

Dabar net nežinau kiek kuri kainuoja, bet jei labai didelis skirtumas o su pinigais striuka tai ir to pakabinamo užtenka, žinoma prikabinamas varijantas mažiau traktoriu laužys, plius lyginimo lenta yra tai tuo pačiu ir laukus pralyginsi jei idirbimas prastesnis, beto yra dar vienas labai svarbus aspektas, ten gan tvirtas rėmas ir dėl to galima ženkliai padidinti grudu dėže pasidarius antborčius o kai didesnė dėžė tai labai padidėja darbo našumas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pakabinama nuo 9 iki 11 tuks eu.

prikabinama apie 20 tuks eu . Tai vat idomu link kur pasukt finansus.

Pasižiūrėjau praeitu metu spalio mėnesio  ''Mano ūkis'' žurnale yra  specagros reklama Amber Drive 4 metru pilnos komplektacijos kainuoja 17900 euru +pvm tai manau 3 turėtu būt dar gerokai pigesnė, bet jei turi traktoriu kuris patemptu 4 metrus tai tada žymiai geriau imti už tuos 17900 keturmetre prikabinama nei 3 metru pakabinama už 10 ir tuomet turėsi rimta ir našu agregata su perspektyva i ateiti, beto prikabinama varijanta galima užsisakyt su trašom plius turėsi lyginimo lenta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...