Jump to content

Naminio tabako auginimas


Traktorius

Recommended Posts

Auginu savo reikmems jau kelis metus,bet kazko ypatingo apie tabako paruosima negaliu pasakyti.Apacioj idesiu tinklapio nuoroda,kurioje rasite daug daugiau nei as galiu pasakyti :) O veisliu taip pat nezinau,tiesiog auginu taip vadinamas "Multanka" ir "Machorka",jas maisau,kad gauciau man tinkama tabako stipruma,mazdaug 50% x 50%.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2014-11-08 at 23:22, Tiesiog_Zilvinas pranešimas:

Auginu savo reikmems jau kelis metus,bet kazko ypatingo apie tabako paruosima negaliu pasakyti.Apacioj idesiu tinklapio nuoroda,kurioje rasite daug daugiau nei as galiu pasakyti :) O veisliu taip pat nezinau,tiesiog auginu taip vadinamas "Multanka" ir "Machorka",jas maisau,kad gauciau man tinkama tabako stipruma,mazdaug 50% x 50%.

 

Aš auginu jau 8 metus, iš pradžiu taipat nekas gaudavos kol neisigijau tinkamų sėklų , dabar auginu Virginija , ir Virginija gibrida, dar Latakia. Mahorka liktai ir žinau, siaubingas dūmas, o kito tai neteko girdėti. Mano tabako dūmas-skonis gaunas geras, tik ji tinkamai reikia paruošti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

neapmokestins akcizo mokesciu uz namini suktinika?  :icon-twisted:

Tabaka auginu savo reikmėm , taikad nebijau. Nuotraukoi ne suktinė, taip susuku tabaka, kad paskui ji supjaustyti.Nežinau kiek teisybė , bet skaičiau kad vienam žmogui galima auginti 1 ara tabako. Tokio kiekio net užkėtėjusiam rukaliui užtenka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Kaip galima būtų gauti normalių sėklų? Gal link'ą galima, jei siunčiatės internetu?

Man krikštasunis prieš keleta metų iš vokietyjos buvo užsakęs , tai dabar savo užaugintas sėklas sodinu.Sunku užsakant internetu nusipirkti tokiu sėklų kokiu norisi , dažnai atsiunčia visokių gybridinių tabako sėklų, jei užsisakinėsite , tai tik sartifikuotas sėklas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 1 mėnesio...

Svei rukaliai !

Žadėjau parašyti apie tabako auginymą. Sėklų sėjimas , paimkite dėžūtę , panašei kaip pomidoram sėti, pripilkite juodžemio arba daržo žemių , žemę gerai sudrėkinkit ir išliginkit , sėkite sėklas , tik kuo rečiau , nes jei pasėsit pertankei , daigai vienas kitą užgoš, sėklų neužkaskit , pasėje lengvai su ranka prispauskit ir truputį apipurškit , uždenkit stiklu arba plėvele, pastatykit šviesioi šiltoi vietoi. Kai sėklos sudygs , stiklą - plėvelę nudenkit . Kai tabakas paaugs , ji galite pikuoti - retinti . Yra dar vienas variantas , sėklas galima sėti į šiltnamį bet tik kai bus šilčiau , jis šiltnami greičiau auga , tik nakčiai butinai uždenkit , kad nenušaltu . Na va Jūsų tabakas jau paaugo ir ji reikia sėti į lysves , sėti reikia tada kai nebūna šalnų . Žemė tinka , geriau kad nebuvo naudota apie 2 metus arba iš rudens patrešta.

Daigų sodinimas , padarykit duobutę , ipilkit vandens ir sėkit daigus kuo gyliau , duobutės neužerkit žemėm tam kad pirmom dienom galėtumėt palieti , pirmas 4-7 dienas liekit kiekvieną dieną , paskui liekit kai žemės paviršius išdžius . Kai tabakas pradės augti , patreškit salėtra , vienam daigui 3-5 grudeliai , daugiau jokio trešymo! nes juk norite užsiauginti kokibišką tabaką .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Antra dalis .

Kai Jūsų tabakas paaugo

, jau reikia skinti lapus. Kaip sužinoti kada lapai subrendo ? Kai apatyniai lapai pagelsta , jie jau subrende , juos siknate ir palėpėi ar dar kur , diaunate , paimat ( aš taip darau) lininį siūlą iveriat ilgą adata ir per lapo stora gyslą veriat lapus , tarp lapų turi būti tarpas kad lapai kuo mažiau liestus , palėpėi turi būti skersvėjis , tuomet jis greičiau džiūna . Kaip sužinoti ar lapas išdžiūvo? Palieskite lapo gyslą , ji turi būti plona ir kieta . Tabako lapai džiūna ilgai 30-50 dienų , priklausomai nuo šilumos, skersvėjo.

Štai ir Jūsų tabakas išdžiūvo . Surekat norimą kiekį lapų , išimat vidurynę gyslą , sudedat lapus vieną ant kito ir kietai susukat, paimat laaabai aštrų peilį ir supjaustot , kaip makaronus , supjauste išpurenat , SVARBU!!! Visą šita operaciją reikia daryti ne su traskančiu - trupančiu tabaku , jis turi būti elastingas. Kai išpurenat , ji išsklaidot ir supurškiat su vandens ir medaus mišiniu, supurkštas turi būti nei persausas nei peršlapias, paskui dedat ant skardos , išsklaidot ir dedat ant atvėsusio pečiaus arba ten kur labai šilta.

Štai , ir Jūsų tabakas paruoštas . Gardaus Jum dūmo!

Kokias tabako rušis sėti . Aš seju Virginija, kaimiška ir Latakia - šis tabakas yra aramatingas stiprokas , ji maisau su kitu tabaku , labai tinka pipkiniam tabakui , dedu i savo pasigamintus cigarus. Jei bus norinčiu Latakijos sėklų , rašikit .

Štai ir tikriausiai viskas . Jei kils klausimų , rašykit .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...