Jump to content

Naminio tabako auginimas


Traktorius

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...
On 2017-06-15 at 00:48, ricardasd pranešimas:

Ar jau pasodinot lauke tabaka ? 

Čia tik dalis mano tabako.

2017-06-15_12-46-16.jpg

2017-06-15_12-46-35.jpg

Jo pasisodinau, is silnamio per kokius 4 kartus nesiau didesnius daigus, sodinau puse seklu kur is jusu uzsisakiau, apie 80 kazkurtais teisdygo. Galvoju - kaip kalbejome telef. kad kazkur taip turetu apie 400 - 500 daigu isdygt, tai sakau gausiu infarkta tiek bepersodindamas ir laistydamas ir t.t...:D Uzteks ir tiek pabandymui, nezinau jei nieka neatsitinka toms sekloms po metu, tai galvoju kazkur puse pasilikes esu, pasisodynsiu kitais metais. As tai sodinau biski didesniais tarpais, man kai palika vagos daugiau nei 300metru (tiesios) tai ir turejau daug vietos pamandravojimui :)  Galvojau kad daugiau isdygs, bet gerai kaip ir yra, ravet da reik prisiruost kada :D Pas mane kaip yra BERMUDU TRIKAMPIS - tai retai telyn :D Nueinu vakarais ir palaistau, bovijaus ir padariau duobutes kai sodinau, gerai dbr - vanduo neisbega niekur.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-06-06 at 11:25, ricardasd pranešimas:

100% čia ne Virginia o paprastas makorkinis tabakas. Jo net sėti nereikia jis pats pasisėja . 

Jo kartu su virginia nepetarčiau auginti , nes gali susikrižminti ir gausis netinkamas tabakas.

Ha , sakaiu kad taip ir yra :D atsimenat gal dar? yra komentaruose...   As kazkaip nuspejau pagal lapus, vienus metus pasisodinau makorka, antrais pridygo nemazai koki 25 daigai, o siemet jau tam darzely skaiciavau jau ir yra 15 :D Biski dar ir persodinejau, gerai kad parasete apie ta susikryzminima, as galvojau gal ant durniaus da ir nest prie virginijos, bet nebuciau kogero ir neses.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dariau , kažkaip ne taip sodinot kad tik tiek išdygo .

As pasejau toki pat kieki koki Jums siunčiau , tai 800-900 daigu pasodinom ir dar daug liko .

Pasėjus sėklas negalima užkasti , zemė negali išdžiuti , turi buti nuoalt drėgna ir uždengta plevele , kiekvieną dieną reikia vėdinti nors ir nesimato daigu . 

Ar taip daiginot ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-06-25 at 15:14, ricardasd pranešimas:

Dariau , kažkaip ne taip sodinot kad tik tiek išdygo .

As pasejau toki pat kieki koki Jums siunčiau , tai 800-900 daigu pasodinom ir dar daug liko .

Pasėjus sėklas negalima užkasti , zemė negali išdžiuti , turi buti nuoalt drėgna ir uždengta plevele , kiekvieną dieną reikia vėdinti nors ir nesimato daigu . 

Ar taip daiginot ?

Ne visai taip, gal ir perdaug uzdejau zemiu kai sodinau, ir balandzio pradzioj kai sodinau, tai ir minusa buvo, dengt dengiau, ten silta tokia statybine plokste, zeme tai gal ir nebuvo isdziuvusi , sunku pasakyti dabar, na tik vedinau kozna diena.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kitais metais kai sėsit seklas jas tiesiog išbarstikit retai ant slapios žemės ir su ranka lengvai prispauskit , paskui su purkštuvu apipurškit . Po keletos dienu vėl apipurškit .

Sėklu negalima žemėm užberti .

Daigumas sėklu labai geras , pas manes labai daug liko daigu , jau 200 daigu pardaviau ir dar daug liko .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 2 savaičių...
On 2017-07-13 at 00:12, ricardasd pranešimas:

Gražus Jūsų tabakas .

Maniškis mažesnis bet jau pasidavė į augima .

Kodel, gal zinote pas mane yra keletas geltonais lapais auganciu virginijos?

Kokio aukscio mazdaug jinai turetu uzaugti?

Kada lapus reikia pradeti skinti?

Kaip pas jus auga tabakas?

Skaiciau cia komentaru daug, bet neuzmaciau kogero, gal neperdaug klausimu uzdaviau :)

Pazejau siande kad praded gelst ir vos ne visi lapai ir didziuju matosi kad gelst prades, kas cia gal zinote darosi pas mane, gal koks maras?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, Darius1987 pranešimas:

Kodel, gal zinote pas mane yra keletas geltonais lapais auganciu virginijos?

Kokio aukscio mazdaug jinai turetu uzaugti?

Kada lapus reikia pradeti skinti?

Kaip pas jus auga tabakas?

Skaiciau cia komentaru daug, bet neuzmaciau kogero, gal neperdaug klausimu uzdaviau :)

Pazejau siande kad praded gelst ir vos ne visi lapai ir didziuju matosi kad gelst prades, kas cia gal zinote darosi pas mane, gal koks maras?

Lapu spalva gali buti nuo zemes derlingumo arba trasu 

Didis priklauso nuo saligu ty zemes , liejimo , tresimo, ir kokia vasara , jei silta sauleta uzauga didelis 

Lapus skinti kai jie pagelsta

Jeigu gelsta visi Virginijos lapai tai gal pedziovinot , pertreset .

Maniskis sunkiai auga , truksta silumos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-07-21 at 15:35, ricardasd pranešimas:

Lapu spalva gali buti nuo zemes derlingumo arba trasu 

Didis priklauso nuo saligu ty zemes , liejimo , tresimo, ir kokia vasara , jei silta sauleta uzauga didelis 

Lapus skinti kai jie pagelsta

Jeigu gelsta visi Virginijos lapai tai gal pedziovinot , pertreset .

Maniskis sunkiai auga , truksta silumos.

Kad laistyt, kas kokias 4d. as laistau kazkurtais,nelabai ir lyja mano toj lietuvos dalyje, Negali buti kad bulves kokios uzkrete, nes lb jau intariasnos tos siemet pas mane bulves,mazi daigai ir daug yra pageltusiu ju, spalva panasi tu pageltusiu i virginijos lapus. Negalejo pavyzdziui viens nuo kito uzsikresti? O gal nuo chemijos kazkokios, kai matei nuotraukose salia as bulviu ir pupu pasodines jas esu, ta zeme kai purske su chemija nuo zoliu ir dar kazko kogero, as nezinau nieko tiksliai nes ta zeme siais metais mano tevai yra isnuomave ukininkui.

Pas mane yra ir koki 20 daigu apie 1m aukscio kazkurtais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-07-24 at 21:46, ricardasd pranešimas:

Jeigu tik apatiniai lapai gelsta tai normalu bet jeigu visas augalas gelsta tai gal ir nuo hemijos .

Kada su hemija purškė ?

Drasiai praejo dvi sav, gal ir daugiau, bet seip tai naujus lapus kur leidz tai jie zali, tik yra keletas isvisa daigu geltonais lapais. Yra ir nemazai katrie aplamai pageltusiais lapais , bet nevisi, o pavyzdziui turiu du daigus siltnamy, tai tie abu zaliais lapais, o viens tai koki 1.50m uzauges jau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandų, ricardasd pranešimas:

Siltnami tabakas greiciau auga ir nenoriai apatiniai lapai gelsta.

Pageltusius lapus apatinius gali skinti ir dziauti .

As taip ir padariau, kaip ar skruzdeles labai knis prota tabokai?

Kaip dziaut su mahorka eina? As turiu dar 10 isdygusiu, antra seza nesodinu, isaugo daugiau bet biski atidaviau draugui, nes turiu virginijos. Siandien pastebejau salia didziojo stiebo maza salia auganti - du netycia pasodinau, tai atidaviau ta irgi, gal da ir uzaugt spes

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...