Jump to content

lenkiskos mtz kabinos


Recommended Posts

zinai pilk tepalus ne rusiskus, laiku keisk, ir tavo blizges, jau isbandyta. taip perrinkti galbut ir neapsimoka, taciau, as pats zinau ka ydejau, kiekviena varsta zinau, nesvarbu, kad gal ir geresni nupirksi, bet dabar mano traktorius kaip naujas... detales pirkau kiek ymanoma orginalesnes (tikrinau, vazinejau ziurejau) as zinau kad dar tas mano traktorius riedes mano visa amziu, ir parduoti butu labai kvaila. o del detaliu orginalumo, turiu gera pazystama dzeiranoje, ir man tikrai padejo kaip atskirti kinietiska ar lenkiska. bet faktas yra tas kad parvaryti traktoriai yra daug geresni nei kad pardavinejami nuo kolukio laiku

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu tas bėgiu ričiagas man patiko visai jis čia neblogai stovi, bet tie pedalai.. neitu padaryt kaip su uk kabina pedalus? nes dbr gazas vėl pasilieka per viduri, nzn man asmeniškai nepatogu, o vietos kiek matos nebėr perkelti i šona kaip su uk kabina.. na mes su tėvuku net terp mažosios kabinos pasidere pelei šona, bet kas važiuoja nevisiem patogu, nu svarbu mums patogu :D bet šeip neblogas projektas ir butu idomu pamatyt kaip ten tos gumos stovi ir pan :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 metų...

nu jo, nuperki uz 1500e dar pasutusia, visa raudona kad normaliai nudazyt viska isnert apmusimai irgi ne primos jaunystes bus tik tiek kad orginali. o ir orginaliam peciukas tik dvi angas turi oro paskirstimas nekoks, jei jau karsta tai nerasoja langai, jei salta tai sakes. o cia uz 1100 specagroj maciau, naujas metalas viskas naujai padaryta, nauja kad ir lenkiska vistiek yra nauja. seniau lenkuos per 800lt pigiau budavo, kaikam ir per stuka pigiau gavos, i domu dabar prie euro kaip?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jo, nuperki uz 1500e dar pasutusia, visa raudona kad normaliai nudazyt viska isnert apmusimai irgi ne primos jaunystes bus tik tiek kad orginali. o ir orginaliam peciukas tik dvi angas turi oro paskirstimas nekoks, jei jau karsta tai nerasoja langai, jei salta tai sakes. o cia uz 1100 specagroj maciau, naujas metalas viskas naujai padaryta, nauja kad ir lenkiska vistiek yra nauja. seniau lenkuos per 800lt pigiau budavo, kaikam ir per stuka pigiau gavos, i domu dabar prie euro kaip?

Gal jau tikrai naują geriau. Pernai minėjo Auridana, kad pas juos yra kažkokios lenkiškos brangesnės, bet gerenės kokybės, su šildymu. Gal kas matėte? Mums dviejų kabinų prisireikė, jei jau toks skirtumas tai galima ir Lenkiją palėkti. Į automobilio priekabą dvi turi tilpti. Tai išduos kas paslaptį, kur lenkuose nusipirkti galima?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

yra lenkiska normali kabina jei neklystu auridanoj, bet ir kaina virs 2000e, lenkijoj galit ieskot per olx.pl, o siaip paprasta lenkiska kabina kazkaip manes nesuzavejo. pagaminimo kokybe tikrai lenkiska, sandarumo nulis, patogumo irgi ne fantanai. sakyciau ji toks tarpinis varijantas tarp mazos ir UK kabinos. neseniai kitam mtz nupirkau UK kabina, biski brangiau bet i lenkiska kazkaip nenoriu atsigrezti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane mazoji plius frontalinis tai matomumas stipriai prastas. Va taip niekas ir neparaso adreso. Sako augustave link varsuvos ir po kaire. Bet kazkaip nedrasu tiek kelio belstis nei nr nei adreso.

zinau  ta firma kur randasi bet kontaktu neturiu, dabar draugas pirko is vietinio prekeivio tai mokejo 1100 e

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

yra lenkiska normali kabina jei neklystu auridanoj, bet ir kaina virs 2000e, lenkijoj galit ieskot per olx.pl, o siaip paprasta lenkiska kabina kazkaip manes nesuzavejo. pagaminimo kokybe tikrai lenkiska, sandarumo nulis, patogumo irgi ne fantanai. sakyciau ji toks tarpinis varijantas tarp mazos ir UK kabinos. neseniai kitam mtz nupirkau UK kabina, biski brangiau bet i lenkiska kazkaip nenoriu atsigrezti.

Susiradau Lenkijoje tas kabinas. Ta gudresnė kainuoja 7200 zl kas eurais lyg ir apie 1700. Ta kaina PL jau su PVM. tai dar atpigtų ( nežinau koks PVM Lenkijoje geležims ) čia radau Agromil.pl nuo Vilniaus 530 km Gdansko kryptimi. Bet ta naujoji, kažkokia keista ir kažin ar tiks senąjam MTZ. Nes viduje tos kabinos tuščia. Nežinau kaip užsimontuotų, Bet atrodo patogiai padaryta. o tos tipiškos - pigesnės kainuoja 4200 zl kas eurais yra apie 990 eu jau su PVM.  Beje Lytagroje Utenos esu matęs kabinas, jos kazkiek skiriasi nuo Auridanos ir kitų.

Kol kas didelių kainų žirklių nesimato, kad apsimokėtų važiuoti. Nebent kur apie Bialystoką ar Augustową rasti, tada taip.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...