Jump to content

VECTOR 420


UK. POVILAS

Recommended Posts

Kiek praso uz ta dominator 150 ir ar ten tas kampuotas ar jau tas naujos laidos

dominatorius 150 340tuk nezinau ar jis kampuotas ar naujos laidos

tai gal cia kaina su pvm.siaip kaip jau anksciau rasiau tai lenku ukininkai parase naujo modelio class avero 240 kaina 90tk euru su visais navarotais ir rapso stalu, gerai pasiderek tai toki kombainiuka turetai pigiau paimti
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na dabartinio Vector kabina bent man labiau patiko nei mazojo new holland. Be to, bazinio modelio, man atrodo vector turi shumacherio pjaunama ir hidraulinius lenktuvus, palaikancius linijini greiti priklausomai nuo vaziavimo greicio, o pas nh to nera.

Ir vector laidumas truputi didesnis nei NH. Na nzn, jau treti metai lyginu ta ir kitka.. ir kazkaip uz ta kaina vector lyg ir gerai atrodo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na dabartinio Vector kabina bent man labiau patiko nei mazojo new holland. Be to, bazinio modelio, man atrodo vector turi shumacherio pjaunama ir hidraulinius lenktuvus, palaikancius linijini greiti priklausomai nuo vaziavimo greicio, o pas nh to nera.

Ir vector laidumas truputi didesnis nei NH. Na nzn, jau treti metai lyginu ta ir kitka.. ir kazkaip uz ta kaina vector lyg ir gerai atrodo...

kad keistusi lenktuvu greitis pagal vaziavima hidro pavara lenktuvam nera butina :icon-wink: paprasciausiai lenktuvu su hidrauline pavara sukiu diapazonas yra didesnis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na dabartinio Vector kabina bent man labiau patiko nei mazojo new holland. Be to, bazinio modelio, man atrodo vector turi shumacherio pjaunama ir hidraulinius lenktuvus, palaikancius linijini greiti priklausomai nuo vaziavimo greicio, o pas nh to nera.

Ir vector laidumas truputi didesnis nei NH. Na nzn, jau treti metai lyginu ta ir kitka.. ir kazkaip uz ta kaina vector lyg ir gerai atrodo...

kad keistusi lenktuvu greitis pagal vaziavima hidro pavara lenktuvam nera butina :icon-wink: paprasciausiai lenktuvu su hidrauline pavara sukiu diapazonas yra didesnis

atleisk bet nelabai supratau ka norėjai pasakyti??? :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

...ir hidraulinius lenktuvus, palaikancius linijini greiti priklausomai nuo vaziavimo greicio...

tik patikslinau kad tam nebutinai turi buti hidrauline pavara :)

skirtrumas tarp vector ir sakykim claas lenktuvu hidro darbo yra tas kad vector idetas rezistorius kuris rankiniu budu pagal uzduota vaziavimo greiti nustato lenktuvu sukimosi greiti (pakeitus vaziavimo greiti reikia rankiniu budu keisti ir lenktuvu sukimosi greiti) claasui uzduodi kompui kiek (sakykim 0,5km/h) lenktuvai turi lėciau suktis nei kombainas vaziuoja t.y. jei komb. vaziuos 5km/h tai lenktuvai suksis 4,5km/h padidinus vaziavimo greiti iki 6km/h lenktuvai suksis automatiskai 5,5km/h(salyginai)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

...ir hidraulinius lenktuvus, palaikancius linijini greiti priklausomai nuo vaziavimo greicio...

tik patikslinau kad tam nebutinai turi buti hidrauline pavara :)

skirtrumas tarp vector ir sakykim claas lenktuvu hidro darbo yra tas kad vector idetas rezistorius kuris rankiniu budu pagal uzduota vaziavimo greiti nustato lenktuvu sukimosi greiti (pakeitus vaziavimo greiti reikia rankiniu budu keisti ir lenktuvu sukimosi greiti) claasui uzduodi kompui kiek (sakykim 0,5km/h) lenktuvai turi lėciau suktis nei kombainas vaziuoja t.y. jei komb. vaziuos 5km/h tai lenktuvai suksis 4,5km/h padidinus vaziavimo greiti iki 6km/h lenktuvai suksis automatiskai 5,5km/h(salyginai)

na na tai tada ir mano DB 3000 yra priklausomai nuo greicio besisukantys lenktyvai .... bet per rankenele ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vyrai jei reik info apie Vektor 420 parasykit susisieksim pats dirbu antrus metus ir vargo nematau, per diena nukulu apie 15ha, turiu case cf60 2002 metu su 6mtru kederiu, einam lygiai... Jai parduociau case nedwejodamas imciau dar du Vektorius.Beja iskulimas ne nuo kombaino priklauso o nuo kombainisto, jai gerai sureguliuotas kombainas jo marke nera svarbi... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Vyrai jei reik info apie Vektor 420 parasykit susisieksim pats dirbu antrus metus ir vargo nematau, per diena nukulu apie 15ha, turiu case cf60 2002 metu su 6mtru kederiu, einam lygiai... Jai parduociau case nedwejodamas imciau dar du Vektorius.Beja iskulimas ne nuo kombaino priklauso o nuo kombainisto, jai gerai sureguliuotas kombainas jo marke nera svarbi... :)

Gal galėtum priminti koks bendras vektoriaus sietų plotas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

...ir hidraulinius lenktuvus, palaikancius linijini greiti priklausomai nuo vaziavimo greicio...

tik patikslinau kad tam nebutinai turi buti hidrauline pavara :)

skirtrumas tarp vector ir sakykim claas lenktuvu hidro darbo yra tas kad vector idetas rezistorius kuris rankiniu budu pagal uzduota vaziavimo greiti nustato lenktuvu sukimosi greiti (pakeitus vaziavimo greiti reikia rankiniu budu keisti ir lenktuvu sukimosi greiti) claasui uzduodi kompui kiek (sakykim 0,5km/h) lenktuvai turi lėciau suktis nei kombainas vaziuoja t.y. jei komb. vaziuos 5km/h tai lenktuvai suksis 4,5km/h padidinus vaziavimo greiti iki 6km/h lenktuvai suksis automatiskai 5,5km/h(salyginai)

manau ponas klysti. Pats maciau vectoriuje kompiuteriuka, kuriame lenktuvu greitis procentais nuo vaziavimo greicio uzduodamas, ar kazkas panasaus. Ir siap siame kombaine labai nedaug kas liko tiesiogiai, ne per elektrines grandines, valdoma.

O kalbant apie derliu ir pralaiduma man idomu pasidare, ar siais laikais grudu /siaudu santykis geresnis nei pries koki 30 metu? Na klausimas ne i tema kiek, bet idomu pasidare.

O su niva kulant treko susidurt, kad derlingumas didesnis nei kombainas "patempia" - paciam simet teko matyt kaip bunkery padavimo sraigute ima letet.. ir paskui sustoja :) :) Tada krapstai krapstai.. ir vel vaziuoji :) Zmones, kurie su DON'ais kulia, nemato dideles bedos dorojant kokias 8t/ha. Ir nebutinai naujais, 20 metu senumo...

Bent as manau kad Vector grudu svarumo/isbarstymo santykis bus blogrsnis nei vakarietisku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Grūdų/šiaudų santykis priklauso nuo derlingumo, kuo daidesnis derlingumas tuo mažiau šiaudų. Iki 2t/h šiaudū bus daugiau nei grūdų. Nuo virš 2 galima skaičiuot 1:1 virš 4t/h jau bus grūdų daugiau nei šiaudų (skaičius apytiksliai iš atminties parašiau reiktų pasitikslint)

Iškulti žinoma DON ai iškuls ir nivos tik kaip su valymu separavimu? Su tokiais valymo separavimo plotais? Parodykit man bent vieną vakarietį. tokio pat galingumo. kurio sietai būtu mažesni nei 4 kvadratiniai metrai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...